Maniek9444
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2016
xxx
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Siemanko mam pytanko dla palaczy. Po ile chodzi u Was 1g palenia? Slyszalem ze poza woj Mazowieckim cena jest duzo nizsza,jestem bardzo ciekawy. U nas po 50zl.
EDIT: chyba moge tu zapytac o taka rzecz i nie lamie regulaminu?
0
Jak to mowia "Nie wal z dychy bo bedzie bida"
0
@xVENUMx Jakosc nie wyglad :D
0
@xVENUMx Mi osobiscie super leza Mundial Teamy Adidasa. Nie sa zbyt ladne ale baardzo wygodne i wytrzymale. Kosztuja okolo 300zl.
https://www.zgodafc.pl/adidas-mundial-team-019228.html?cd=1439667538&ad=59027538129&kd=&gclid=EAIaIQobChMIhfXgwtTn5QIVQcayCh1Y1QvYEAYYBCABEgL8dfD_BwE
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ramos czy Pique? Kto jest dla Was lepszy? Prosze obiektywnie. Wg mnie Ramos. (to zadne prowo,jestem ciekawy zdania la rambli)
4
@wojopancer Nie wiem czy to prawda ale slyszalem ze przypal jest za pobieranie Polskich filmow.
7
Przed chwilą stałem w biedronce w bardzo długiej kolejce (około 15 osób) Kiedy wreszcie przyszła moja kolej wepchała sie przede mnie jakas starsza kobieta krzyczac "prosze Pana ja tylko te krokiety bo sie spiesze do Adama" Pomyslalem sobie dobra co tam jeden produkt i przepuscilem ją a Ona wyjela jakas magiczna szmaciana z torbe i zaczela pakowac na tasme jakies masla i kolejne 20 produktow. Dalem sie wyd**ć starej kobiecie. Powiedzialem do niej " oszukala mnie pani" a ona " gdzie tam" i ucieszona pakowala zakupy... Co ci ludzie maja w glowach? Nie mozna byc milym,trzeba byc chamem i prostakiem.
1
@l0Messini Nie bronie kolegi wyżej ale w mojej skromnej opinii jest tutaj zbyt duży rygor i czasem można niechcący złapać bana. Ja np dostalem 7 dni za napisanie do kogos "ośle". Wg Ciebie to normalne? Szczegolnie ze byly to zarty.
0
@Crack18 Grazyna ,co dosiadla murzyna.
11
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/75246805_10156923379537956_8978891954221744128_n.jpg?_nc_cat=1&_nc_oc=AQkxrCtfNgTRaN9JZHBolR7hHHtw6QxGfNqU-Fd2hyt4-DpgY5Gb5yTasE_qGPDGWhI&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=8273c14c6de5525cff0416b67b46b627&oe=5E47FDBC
Conor Mc Gregor po roku na Podlasiu xDDDD
0
@myscooter ah ok dzieki
0
@Suzu sorry moze jestem zacofany ale o co chodzi? to jakas gra? xD Pytam z czystej ciekawosci
7
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/74964069_1344468339068628_1238355194467581952_n.jpg?_nc_cat=100&_nc_oc=AQmSrSX_TEUslISnObYTvBo6Htv2jEN-OIYODVjPOzTG7Td-rqohy5iEE8b05psThLw&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=0bf535e0ea27ef39f2e500f2e61061fe&oe=5E4EC751
Reakcja Modrica na infoirmacje, ze Valverde zostanie ojcem...bezcenna xD
0
@filipVeB Nie wiem czy dobrze pamietam ale byly z nim kiedys jakies akcje. Prowokowal chyba kogos podczas meczu.
0
https://x.com/i/status/1190619913263702016
Jak na orliku... xD
0
@tadzik447 a Kobajaszi niedawno jakies kontuzje mial! Ciekawe jak to bedzie.
3
@VamosRakieta Dzieki! #IvanOut
1
#TeamGriezmann czy #TeamMessi?
0
@NeroTFP Szatnia jest podzielona na 2 grupy i to jest najgorsze. Zobaczymy jak to sie rozstrzygnie. Mysle ze Antek wyleci.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Striker Ma niesamowitego pecha. Kontuzje w koncu sie skoncza.
0
Nie wiem jak Wy ale ja wierzę w Umtitiego. Pamiętam na jaki poziom potrafil wejść i wiem ze stac go na jeszcze lepsza gre. To jest topka obroncow kiedy jest w formie,nie zapominajmy o tym.
2
Nie ma to jak porownywac Robaka do Samuela Eto'o z Interu Jose Mourinho...Caly Mati Borek :D
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@EsTut wedlug CD Leo jest tym zaniepokojony a w szatni pojawiaja sie konflikty wiec wole zeby wgle nie trafil do Hiszpanii..
0
Masip jak sie cieszy haha :D
0
"Barcelona ryzgrywa jeden z lepszych meczow w tym sezonie" No nie wydaje mi sie. Co ten komentator? xD
0
Ernesto jakie ma dlugie czarne skarpetki,wrecz getry bym powiedzial