0

@msmsms Pewnie kolo 22 sie zacznie. Najgorsze ze w tym samym czasie beda ostatnie walki KSW oraz mecz Lazio - Juve... Jak to rozegrac ? :D

1

@FeloRPS ooo dzieki za info,tez zaczne :D

2

Jutro u mnie zapowiada sie niezly festiwal meczowy
o 13 Real vs Espanyol, potem 15:30 Moenchengladbach vs Bayern, 18:30 City vs United i na koniec Barca vs Mallorca i Juve vs Lazio... bedzie co ogladac :D

0

@Danny Gaucho i tak cie nie lubie bo smiales sie z mojego problemu z pralką. nigdy ci tego nie zapomne ;/

0

@Veb1233 dzieki wielkie!

0

@Veb1233 moglbys mi wyslac ten ranking,czy co tam masz?

13



Co on tu odwalił xD

0

Poleca ktos jakies ciekawe stronki z ubraniami na cyber week? Na stronie adidasa 40% na wiele rzeczy.

2

@Danny Gaucho a co ma obiad do pralki? ja rozumiem ze siedzisz tu codziennie,jestes znany i lubiany i fascynuja Cie zielone przy Twoim nicku jednak nie ze mna takie zabawy. Mialem problem,zapytalem i go rozwiazalem dzieki pomocy kolegow wiec jesli nie masz nic do dodania w tej kwestii to lec dalej prowokancie. Pozdrawiam :D

4

Odlaczylem pralke od kontaktu,woda zalala mi czesciowo lazienke (cos zwalone z odplywem) ale pralka nadal dziala i nic sie nie stalo. Dziekuje za pomoc la ramblo

0

@Bykunn a co z woda? wyleje sie przeciez, to jest po...ne.

1

@Bykunn jak ja k*** zaytzymac teraz? to stary smeic nie ma opcji wylaczenia xd

0

POMOCY AWARIA
Mam pytanko do la ramblii.
15min temu wstawilem pranie,zapomnialem ze mialem w spodniach roboczych 2 metalowe nozyki dlugosci 15cm. Czy rozwala mi pralke podczas wirowania? Co teraz robic? Pralka wydaje dziwne dzwieki i cos czuje ze moze pi3r.... xD

13

@klemens100 Ogolnie mam wrazenie ze w Polsce Leo jest bardzo niedoceniany(poza kibicami fcb)
Slyszalem juz podobne wypowiedzi od wielu osob. Nie wiem z czego to wynika ale jest to przykre. Nie ma co nawet dyskutowac z takimi ludzmi,Oni zyja w swoim swiecie.

0

Teraz jest idealny moment dla Ansu..musi dostac minuty..Ernest nie zwal tego.

0

@Chwytliwy robisz na magazynie?

0

@Chwytliwy kot to ktos kto jest kozakiem,mega hiper pro wiesz ocb a pies to taka lajza

0

Ten Valverde z Realu lepszy od tego naszego

8

Co dzisiaj broni Navas to jest poezja! Niech Real zaluje ze go sprzedal. Swietny bramkarz

1

"Uważany za wielkiego pasjonata futbolu menadżer Leeds United, Marcelo Bielsa, spędza tyle czasu w pracy, że do jego gabinetu wstawiono łóżko oraz zamontowano w nim aneks kuchenny."
W sumie nic wiecej mu nie potrzeba :D

0

Selina Kyle z Gotham tam jest z North Macedonia.

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

6

Podoba mi sie gra Bielika dzis. Bedzie z niego grajek.

1

Moj ojciec przelaczyl z tvp na polsat sport i powiedzial "drazni mnie ten komentator z tvp " XD

2

Tite: "He told me to shut my mouth and I told him to shut his mouth."

Thiago Silva: "He wanted to run the game, wanted to blow the whistle. He argued with the referee and the referee kept laughing."

Welcome back to international football, Lionel Messi. :D

16

Czuc w tej wypowiedzi zawisc i zazdrosc. Nie spodziewalem sie tego ze strony Silvy.

44

Selekcjoner Brazylii skarży się na Leo Messiego. "Kazał mi się zamknąć"

- Skarżyłem się u sędziego, bo Messi powinien dostać żółtą kartkę. Wtedy powiedział mi, żebym się zamknął. Odpowiedziałem mu tak samo - stwierdził Tite.
- Sędzia musi być silny, bo innego Messi po prostu zje - dodał trener Brazylii.(goal.com)

-Zamknij sie
-Ty sie zamknij.
XDDD


3



Daniel Omielanczuk Wygrywa na ACA 101 w Warszawie! Ależ krótki łokieć. Niesamowita atmosfera na gali. Za chwile walka wieczoru z udzialem Piotra Strusa. Transmisja w tvp sport.

2

@Odesseiron Uuu...straciles w moich oczach. Ja rozumiem Messiego nie lubic,ale Jaroslawa?!

0

Czy Messi w Barcelonie jest jak Kaczynski w Sejmie? Zapraszam do dyskusji. W czym Messi jest podobny do Jaroslawa?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?