Maniek9444
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2016
xxx
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@msmsms Pewnie kolo 22 sie zacznie. Najgorsze ze w tym samym czasie beda ostatnie walki KSW oraz mecz Lazio - Juve... Jak to rozegrac ? :D
1
@FeloRPS ooo dzieki za info,tez zaczne :D
2
Jutro u mnie zapowiada sie niezly festiwal meczowy
o 13 Real vs Espanyol, potem 15:30 Moenchengladbach vs Bayern, 18:30 City vs United i na koniec Barca vs Mallorca i Juve vs Lazio... bedzie co ogladac :D
0
@Danny Gaucho i tak cie nie lubie bo smiales sie z mojego problemu z pralką. nigdy ci tego nie zapomne ;/
0
@Veb1233 dzieki wielkie!
0
@Veb1233 moglbys mi wyslac ten ranking,czy co tam masz?
13
Co on tu odwalił xD
0
Poleca ktos jakies ciekawe stronki z ubraniami na cyber week? Na stronie adidasa 40% na wiele rzeczy.
2
@Danny Gaucho a co ma obiad do pralki? ja rozumiem ze siedzisz tu codziennie,jestes znany i lubiany i fascynuja Cie zielone przy Twoim nicku jednak nie ze mna takie zabawy. Mialem problem,zapytalem i go rozwiazalem dzieki pomocy kolegow wiec jesli nie masz nic do dodania w tej kwestii to lec dalej prowokancie. Pozdrawiam :D
4
Odlaczylem pralke od kontaktu,woda zalala mi czesciowo lazienke (cos zwalone z odplywem) ale pralka nadal dziala i nic sie nie stalo. Dziekuje za pomoc la ramblo
0
@Bykunn a co z woda? wyleje sie przeciez, to jest po...ne.
1
@Bykunn jak ja k*** zaytzymac teraz? to stary smeic nie ma opcji wylaczenia xd
0
POMOCY AWARIA
Mam pytanko do la ramblii.
15min temu wstawilem pranie,zapomnialem ze mialem w spodniach roboczych 2 metalowe nozyki dlugosci 15cm. Czy rozwala mi pralke podczas wirowania? Co teraz robic? Pralka wydaje dziwne dzwieki i cos czuje ze moze pi3r.... xD
13
@klemens100 Ogolnie mam wrazenie ze w Polsce Leo jest bardzo niedoceniany(poza kibicami fcb)
Slyszalem juz podobne wypowiedzi od wielu osob. Nie wiem z czego to wynika ale jest to przykre. Nie ma co nawet dyskutowac z takimi ludzmi,Oni zyja w swoim swiecie.
0
Teraz jest idealny moment dla Ansu..musi dostac minuty..Ernest nie zwal tego.
0
@Chwytliwy robisz na magazynie?
0
@Chwytliwy kot to ktos kto jest kozakiem,mega hiper pro wiesz ocb a pies to taka lajza
0
Ten Valverde z Realu lepszy od tego naszego
8
Co dzisiaj broni Navas to jest poezja! Niech Real zaluje ze go sprzedal. Swietny bramkarz
1
"Uważany za wielkiego pasjonata futbolu menadżer Leeds United, Marcelo Bielsa, spędza tyle czasu w pracy, że do jego gabinetu wstawiono łóżko oraz zamontowano w nim aneks kuchenny."
W sumie nic wiecej mu nie potrzeba :D
0
Selina Kyle z Gotham tam jest z North Macedonia.
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
6
Podoba mi sie gra Bielika dzis. Bedzie z niego grajek.
1
Moj ojciec przelaczyl z tvp na polsat sport i powiedzial "drazni mnie ten komentator z tvp " XD
2
Tite: "He told me to shut my mouth and I told him to shut his mouth."
Thiago Silva: "He wanted to run the game, wanted to blow the whistle. He argued with the referee and the referee kept laughing."
Welcome back to international football, Lionel Messi. :D
16
Czuc w tej wypowiedzi zawisc i zazdrosc. Nie spodziewalem sie tego ze strony Silvy.
44
Selekcjoner Brazylii skarży się na Leo Messiego. "Kazał mi się zamknąć"
- Skarżyłem się u sędziego, bo Messi powinien dostać żółtą kartkę. Wtedy powiedział mi, żebym się zamknął. Odpowiedziałem mu tak samo - stwierdził Tite.
- Sędzia musi być silny, bo innego Messi po prostu zje - dodał trener Brazylii.(goal.com)
-Zamknij sie
-Ty sie zamknij.
XDDD
3
Daniel Omielanczuk Wygrywa na ACA 101 w Warszawie! Ależ krótki łokieć. Niesamowita atmosfera na gali. Za chwile walka wieczoru z udzialem Piotra Strusa. Transmisja w tvp sport.
2
@Odesseiron Uuu...straciles w moich oczach. Ja rozumiem Messiego nie lubic,ale Jaroslawa?!
0
Czy Messi w Barcelonie jest jak Kaczynski w Sejmie? Zapraszam do dyskusji. W czym Messi jest podobny do Jaroslawa?