Maniek_CK
Dołączył/a: sierpień 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ciekawi mnie jak musieli na treningach prezentować się Halilovic Adama czy Samper skoro jako jedyny z drużyny B szansę dziś dostał Sandro
0
To nie był błąd to było zrobienie bramki. Marc mógł stać w polu karnym i złapać piłkę ale zachciało mu się nieodpowiedzialnie główkować ...
2
Niestety ale ten mecz pokazuje słabość naszej ławki. Mamy aktualnie 13-14 świetnych graczy ale dalej jest naprawdę mocno przeciętnie, a graczy typu Roberto czy Adriano nie powinno już być od jakiegoś czasu w klubie.
2
Doświadczenie doświadczeniem ale gość jest tak bez formy, że nie wnosi do gry zupełnie nic
1
3 bramek to on przez cały ten sezon nie strzeli
8
Sandro 213 minut 3 bramki, Pedro 577 minut 1 bramka. Kto zagra z Realem? ...
0
Komu Pedro strzelił bramkę w lidze? Byłem przekonany że nie ma gola w tym sezonie a tu zonk
0
kiedy ostatnio Pedro strzelił bramkę? :P może też pobije jakiś rekord :D
0
przy wyjściu Munira nie było spalonego. Podobnie na początku spotkania
3
Na miejscu Pique też by mnie trafiał szlak gdyby zamiast mnie grał beznadziejny na tej pozycji Masche
0
Nie rozumiem czemu Lucho jest tak negatywnie nastawiony do Xaviego. Generał jak już dostaje szansę to gra dobrze.
0
z kogo krył Masche przy drugim? chyba linie pola bramkowego
0
ile jeszcze błędów na ŚO musi zrobić Masche żeby którys trener zrozumiał że jest beznadziejny na tej pozycji
2
Xavi za Ivana, Pique za Masche, ktokolwiek za Pedro
5
Który trener w końcu zauważy że stooper nie może mieć 170 cm???
13
Xavi w pomocy a Iniesta obok Neya i Leo w ataku było by fajnym rozwiązaniem
0
Adriano gryzie trawe, daje serce, to czego brakowało Douglasowi
0
Co ten Iniesta dzisiaj wyprawia ...
7
Sandro w 10 minut pokazał więcej niż Pedro i Neymar w godzinę razem wzięci
0
ciężko w tej chwili kogokolwiek pochwalić z ofensywy
1
zmiany, zmiany, zmiany
2
Douglas coraz fajniej :)
0
Sergio najsłabszy na boisku, obudzi się w końcu?
0
Sandro za Pedro już w przerwie? Jak myślicie?
0
ale ja go nie skreślam ale jak gość dostaje pierwszą szansę to powinien gryźć trawę.
1
Markowe zagranie Douglasa: podanie do stoperów. Chyba już wole niewracającego się Daniego
1
Nie pamiętam kto ostatnio grał takim pressingiem przeciw Barcelonie
0
Z drużyn z którymi graliśmy narazie w tym sezonie, to Malaga najlepsza. Ciekawe jak długo
0
Pedro aśwyebaem :D
0
minusem jest to, że na lewej stronie środka obrony zagra gracz prawnonożny, tak jak z Apoelem