2

Mam nadzieje, że Samper udowodni że jest o klase lepszy od Roberto

0

też po cichu liczę, że przebojem wedrze się do pierwszego składu tak jak w zeszłym roku w realu zrobił to Carvajal

0

a gdzie Iniestę zgubiłeś? :D

2

mój typ:
Ter Stegen - Alves Bartra Mathieu Adriano - Xavi Rakitić Iniesta - Munir Messi Neymar

4

nie wyobrażam sobie, aby Cules wygwizdali Puyola czy Xaviego, niezależnie od tego jak słabo by im się zdarzyło zagrać. Takie rzeczy tylko w Madrycie

0

Mathieu miał jedną dość poważną stratę, która mogła skończyć się bramką, dlatego moim zdaniem Gerard zaprezentował się dziś solidniej

7

A co do sondy to wkradł się błąd. Sandro nazywa się Ramirez, a nie Rodriguez :)

5

Costa niedługo strzeli dla CFC więcej bramek niż Torres przez 3 lata :D

4

A mnie najbardziej cieszy trzeci mecz z rzędu z 0 z tyłu :)

1

Przy bramce Munira w meczu z Elche Leo nie miał udziału

1

Ma ktoś jakąś transmisję, która w miarę się nie ścina? Z góry dziękuję

1

tak to wyglądało za Pepa. Odbiór piłki zaczynający się od napastników.

0

Dani był dziś aktywny i zagrał dobry mecz, ale słowo ,,spektakularny" jest chyba trochę na siłę użyte

0

Wie ktoś, gdzie można znaleźć bramki z meczu Sociedad - Real?

0

mam podobnie tyle że z Realem i Wisłą :P

0

mnie nadal przypomina małpe :P

0

Mnie niestety dzisiejsza gra zbyt długimi momentami przypominała obraz z poprzedniego sezonu, o którym wolałbym już nigdy nie myśleć

0

tak. Szczególnie wybicie na szesnasty metr pod nogi zawodnika Villarealu i minięcie się z piłką które stworzyło duże zagrożenie.

0

nie powinni razem grać Xavi i Rakitić bo zbytnio wtedy gramy wszerz

0

były jakieś zmiany? bo wyszedłem na chwilę

0

Messi bardzo dobrze, Rafinha się stara ale nic z tego nie wynika, Munir niewidoczny

0

dzisiejsza krytyka Alvesa jest przesadzona mocno ale Pedro w imponujący sposób udowadnia, że to co się o nim pisze to sama prawda

0

na plus też pressing :)

1

brakuje bardzo Iniesty

0

i co? będziemy zwalczać straty punktów z drużynami grającymi defensywnie, ,,bo oni grają mało otwarcie"? Cała filozofia to znalezienie sposobu na taką taktykę.

0

W ostatnim czasie krytycznie byłem nastawiony do Alvesa i jego pozostania w Barcelonie ale dziś uważam, że niesłusznie tak na niego najeżdżacie bo jest jednym z nielicznych a może nawet jedyny oprócz Messiego, który wnosi coś do gry ofensywnej. Pierwszy do zmiany oczywiście Pedro.

1

Nie ma co krytykować kogoś przed meczem i prawie, że przed sezonem ale trochę martwi zbytnie przywiązanie Lucho do Pedro i Sergiego Roberto. Mówiło się że LE lubi stawiać na młodych, a samo wystawienie Munira o tym nie świadczy.

4

Dokładnie, też liczyłem na Bartrę w jedenastce. Jeśli Barca chce z niego zrobić dobrego stopera, to najwyższy czas na dawanie mu szans w pełnym zakresie.

0

a to jest tylko albo Cuadrado albo jakiś brazylijski 5 garnitur? Nie można było spróbować sprowadzić jakiegoś Walkera, Juanfrana czy kogoś innego?

7

nieporozumieniem jest brak zawieszenia CR po znokautowaniu Godina.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?