Maniek_CK
Dołączył/a: sierpień 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Mam nadzieje, że Samper udowodni że jest o klase lepszy od Roberto
0
też po cichu liczę, że przebojem wedrze się do pierwszego składu tak jak w zeszłym roku w realu zrobił to Carvajal
0
a gdzie Iniestę zgubiłeś? :D
2
mój typ:
Ter Stegen - Alves Bartra Mathieu Adriano - Xavi Rakitić Iniesta - Munir Messi Neymar
4
nie wyobrażam sobie, aby Cules wygwizdali Puyola czy Xaviego, niezależnie od tego jak słabo by im się zdarzyło zagrać. Takie rzeczy tylko w Madrycie
0
Mathieu miał jedną dość poważną stratę, która mogła skończyć się bramką, dlatego moim zdaniem Gerard zaprezentował się dziś solidniej
7
A co do sondy to wkradł się błąd. Sandro nazywa się Ramirez, a nie Rodriguez :)
5
Costa niedługo strzeli dla CFC więcej bramek niż Torres przez 3 lata :D
4
A mnie najbardziej cieszy trzeci mecz z rzędu z 0 z tyłu :)
1
Przy bramce Munira w meczu z Elche Leo nie miał udziału
1
Ma ktoś jakąś transmisję, która w miarę się nie ścina? Z góry dziękuję
1
tak to wyglądało za Pepa. Odbiór piłki zaczynający się od napastników.
0
Dani był dziś aktywny i zagrał dobry mecz, ale słowo ,,spektakularny" jest chyba trochę na siłę użyte
0
Wie ktoś, gdzie można znaleźć bramki z meczu Sociedad - Real?
0
mam podobnie tyle że z Realem i Wisłą :P
0
mnie nadal przypomina małpe :P
0
Mnie niestety dzisiejsza gra zbyt długimi momentami przypominała obraz z poprzedniego sezonu, o którym wolałbym już nigdy nie myśleć
0
tak. Szczególnie wybicie na szesnasty metr pod nogi zawodnika Villarealu i minięcie się z piłką które stworzyło duże zagrożenie.
0
nie powinni razem grać Xavi i Rakitić bo zbytnio wtedy gramy wszerz
0
były jakieś zmiany? bo wyszedłem na chwilę
0
Messi bardzo dobrze, Rafinha się stara ale nic z tego nie wynika, Munir niewidoczny
0
dzisiejsza krytyka Alvesa jest przesadzona mocno ale Pedro w imponujący sposób udowadnia, że to co się o nim pisze to sama prawda
0
na plus też pressing :)
1
brakuje bardzo Iniesty
0
i co? będziemy zwalczać straty punktów z drużynami grającymi defensywnie, ,,bo oni grają mało otwarcie"? Cała filozofia to znalezienie sposobu na taką taktykę.
0
W ostatnim czasie krytycznie byłem nastawiony do Alvesa i jego pozostania w Barcelonie ale dziś uważam, że niesłusznie tak na niego najeżdżacie bo jest jednym z nielicznych a może nawet jedyny oprócz Messiego, który wnosi coś do gry ofensywnej. Pierwszy do zmiany oczywiście Pedro.
1
Nie ma co krytykować kogoś przed meczem i prawie, że przed sezonem ale trochę martwi zbytnie przywiązanie Lucho do Pedro i Sergiego Roberto. Mówiło się że LE lubi stawiać na młodych, a samo wystawienie Munira o tym nie świadczy.
4
Dokładnie, też liczyłem na Bartrę w jedenastce. Jeśli Barca chce z niego zrobić dobrego stopera, to najwyższy czas na dawanie mu szans w pełnym zakresie.
0
a to jest tylko albo Cuadrado albo jakiś brazylijski 5 garnitur? Nie można było spróbować sprowadzić jakiegoś Walkera, Juanfrana czy kogoś innego?
7
nieporozumieniem jest brak zawieszenia CR po znokautowaniu Godina.