0

Przede wszystkim zmiana Pique.

1

Swoją drogą dzisiaj widziałem w gazecie "AS" że Neymar za 400 mln u białych. Może być coś na rzeczy z alibi.

0

dziennik „Le Parisien”

0

Ja chciałbym żeby spróbowali rabiota sprowadzić.Ma chłopak talent a jak nie to w 2019 za darmo.

1

Podobno skonfliktowany z Neyem

0

Lista piłkarzy PSG, którzy latem mogą pożegnać się z klubem:

Dani Alves

Layvin Kurzawa

Yuri Berchiche

Edinson Cavani

Marco Verratti

Angel di Maria

Javier Pastroe

Adrien Rabiot

1

Dopóki PSG nie sprowadzi trenera z jajami to nie ma szans na triumf w LM.

0

Mam nadzieję że Alena pokaże że jest talentem na miarę pierwszej drużyny w przyszłym sezonie

32

Nierealne z wielu powodów jeden podstawowy cou nie może grać w LM.

0

W mojej opinii wczorajszy mecz pokazał że grając w przyszłym sezonie takim samym ustawieniem jak wczoraj jesteśmy grać efektownie i efektywnie. Myślę że przyszły sezon powinien to pokazać jeżeli ominą nas kontuzje. Oby nie sprowadzili Griezmanna bo ktoś z naszej ofensywy musiał by siedzieć na ławce w kluczowych meczach.

38

Fajnie jakby znowu Dembele wyszedł w pierwszym składzie na Las Palmas. Patrząc na ich grę w defensywie mógłby sie przełamać jeżeli chodzi o bramki.

4

Dawno nie było meczu w którym sędzia się nie pomylił

0

Jest jakaś stronka z Polskim komentarzem?

0

Gdzie mógłbym obejrzeć powtórkę meczu? Niestety nie dam rade na żywo :(

0

Ramblowicze gdzie jutro obejrzę powtórkę meczu?

1

Ogólnie to Chelsea w tym sezonie nie pokazuje nic nadzwyczajnego. Nie wiem czy Valencia nie prezentowała lepszej formy od Chelsea w ostatnim czasie.

0

Lol czemu w lidze francuskiej jest 2.0?

8

Hołd mordo :)

0

boję się o mieszkańców Madrytu bo prognozy mówią że jutro temperatura około 22:45 osiągnie -19 stopni celsjusza

0

1/4 pucharu króla już w przyszłym tygodniu?

1

Kurde ciekawe o czym będą komentarze na rambli jak Cou zadebiutuje :D

2

Moim skromnym zdaniem dzisiejszy mecz potwierdził, że przyjście Coutinho było potrzebne. Dzisiaj brakowało nam tego błysku w środku pola jaki posiada Phil.

0

Ciekawe czy realizatorzy będą chcieli go jutro wychwycić o ile to prawda że ma zasiąść na trybunach :D

0

Liverpool jakoś wgl tłumaczył że wczoraj nawet nie było go na ławce?

0

Tak trochę z innej beczki myślicie że real da rade ściągnąć Courtois i Hazarda?

1

dajcie linka pls

0

Roberto chyba już nigdy nie wyjdzie w pomocy :(

0

Ma ktoś link na telefon?

0

ma ktoś linka z transmisją?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?