Manieslaw
Dołączył/a: sierpień 2017
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przede wszystkim zmiana Pique.
1
Swoją drogą dzisiaj widziałem w gazecie "AS" że Neymar za 400 mln u białych. Może być coś na rzeczy z alibi.
0
dziennik „Le Parisien”
0
Ja chciałbym żeby spróbowali rabiota sprowadzić.Ma chłopak talent a jak nie to w 2019 za darmo.
1
Podobno skonfliktowany z Neyem
0
Lista piłkarzy PSG, którzy latem mogą pożegnać się z klubem:
Dani Alves
Layvin Kurzawa
Yuri Berchiche
Edinson Cavani
Marco Verratti
Angel di Maria
Javier Pastroe
Adrien Rabiot
1
Dopóki PSG nie sprowadzi trenera z jajami to nie ma szans na triumf w LM.
0
Mam nadzieję że Alena pokaże że jest talentem na miarę pierwszej drużyny w przyszłym sezonie
2
http://www.fcbarca.com/77088-grimaldo-nie-wyklucza-powrotu-do-barcy.html Jakaś szansa jest.
32
Nierealne z wielu powodów jeden podstawowy cou nie może grać w LM.
0
W mojej opinii wczorajszy mecz pokazał że grając w przyszłym sezonie takim samym ustawieniem jak wczoraj jesteśmy grać efektownie i efektywnie. Myślę że przyszły sezon powinien to pokazać jeżeli ominą nas kontuzje. Oby nie sprowadzili Griezmanna bo ktoś z naszej ofensywy musiał by siedzieć na ławce w kluczowych meczach.
38
Fajnie jakby znowu Dembele wyszedł w pierwszym składzie na Las Palmas. Patrząc na ich grę w defensywie mógłby sie przełamać jeżeli chodzi o bramki.
4
Dawno nie było meczu w którym sędzia się nie pomylił
0
Jest jakaś stronka z Polskim komentarzem?
0
Gdzie mógłbym obejrzeć powtórkę meczu? Niestety nie dam rade na żywo :(
0
Ramblowicze gdzie jutro obejrzę powtórkę meczu?
1
Ogólnie to Chelsea w tym sezonie nie pokazuje nic nadzwyczajnego. Nie wiem czy Valencia nie prezentowała lepszej formy od Chelsea w ostatnim czasie.
0
Lol czemu w lidze francuskiej jest 2.0?
8
Hołd mordo :)
0
boję się o mieszkańców Madrytu bo prognozy mówią że jutro temperatura około 22:45 osiągnie -19 stopni celsjusza
0
1/4 pucharu króla już w przyszłym tygodniu?
1
Kurde ciekawe o czym będą komentarze na rambli jak Cou zadebiutuje :D
2
Moim skromnym zdaniem dzisiejszy mecz potwierdził, że przyjście Coutinho było potrzebne. Dzisiaj brakowało nam tego błysku w środku pola jaki posiada Phil.
0
Ciekawe czy realizatorzy będą chcieli go jutro wychwycić o ile to prawda że ma zasiąść na trybunach :D
0
Liverpool jakoś wgl tłumaczył że wczoraj nawet nie było go na ławce?
0
Tak trochę z innej beczki myślicie że real da rade ściągnąć Courtois i Hazarda?
1
dajcie linka pls
0
Roberto chyba już nigdy nie wyjdzie w pomocy :(
0
Ma ktoś link na telefon?
0
ma ktoś linka z transmisją?