Manieslaw
Dołączył/a: sierpień 2017
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
22
Rakitić chce chyba pobić swój rekord występów w roku kalendarzowym XD
0
I "Frankie" w lecie :D
0
Dobrze że poszło piwko do meczu bo na całkowicie trzeźwo byłoby ciężko :)
3
Alena odesłany na trybuny. To dzisiaj busi rakieta 90 minut i w 65 minucie Arthur za vidala.
1
Ale meczycho w Rotterdamie. 2-2
0
Czyli nie stracić w pierwszej a nastrzelać w drugiej.
1
No witam w piąteczek.
40
Będzie śmigał z Dembusiem w fortnita XD
0
Sevilla u siebie a na wyjeździe to dwa inne zespoły.
1
Dobra wiemy jaka jest Sevilla na wyjazdach. Głowa do góry i do przodu!
0
Mate Green polecam cieplutko :)
0
Jest to ktoś kto ogląda Sassuolo i może się wypowiedzieć o Stefanie Sensim?
1
Witam serdecznie
0
Macie jakiś link do meczyku z polskim komentarzem?
0
Horngacher cały czas tego Stocha wystawia. Nie wytrzymam z nim :))
0
Suarez odpoczywał w PK.
0
Skład marki tylko Messi ławka i Alba też. Za Albę Roberto a na prawo Semedo. Na prawe skrzydło Dembouz lewe Cou.
1
My bierzemy De Jonga oni Paredesa. Chyba nikt nie miałby nic przeciwko.
0
Ktoś wie kiedy będą rozgrywane ćwierćfinały?
3
Mamy to!
0
Warto było czekać :)
1
Maxi Gomez ;)
2
Mam dziwne przeczucie że De Jong do nas jednak trafi a Rabiot odejdzie do Chelsea albo Bayernu a szejk zostanie z ręką w nocniku.
0
A to nvm zapomniałem
0
Teraz jak się okazało że jest Arthur to ma sens. Tylko szkoda że busi nie odpoczywa.
2
Szkoda że nie ma Dembele
0
Ter stegen-roberto-pique-lenglet-alba-rakitić-busi-arthur-messi-suarez-dembele
0
Bardziej wypożyczalnie napastnika czy transfer definitywny?
0
Fajny składzik. Wypoczęci po świętach po 3 punkty!
0
Pamiętajcie śledzimy nie znaczy, że kupimy.