22

Rakitić chce chyba pobić swój rekord występów w roku kalendarzowym XD

0

I "Frankie" w lecie :D

0

Dobrze że poszło piwko do meczu bo na całkowicie trzeźwo byłoby ciężko :)

3

Alena odesłany na trybuny. To dzisiaj busi rakieta 90 minut i w 65 minucie Arthur za vidala.

1

Ale meczycho w Rotterdamie. 2-2

0

Czyli nie stracić w pierwszej a nastrzelać w drugiej.

1

No witam w piąteczek.

40

Będzie śmigał z Dembusiem w fortnita XD

0

Sevilla u siebie a na wyjeździe to dwa inne zespoły.

1

Dobra wiemy jaka jest Sevilla na wyjazdach. Głowa do góry i do przodu!

0

Mate Green polecam cieplutko :)

0

Jest to ktoś kto ogląda Sassuolo i może się wypowiedzieć o Stefanie Sensim?

1

Witam serdecznie

0

Macie jakiś link do meczyku z polskim komentarzem?

0

Horngacher cały czas tego Stocha wystawia. Nie wytrzymam z nim :))

0

Suarez odpoczywał w PK.

0

Skład marki tylko Messi ławka i Alba też. Za Albę Roberto a na prawo Semedo. Na prawe skrzydło Dembouz lewe Cou.

1

My bierzemy De Jonga oni Paredesa. Chyba nikt nie miałby nic przeciwko.

0

Ktoś wie kiedy będą rozgrywane ćwierćfinały?

3

Mamy to!

0

Warto było czekać :)

1

Maxi Gomez ;)

2

Mam dziwne przeczucie że De Jong do nas jednak trafi a Rabiot odejdzie do Chelsea albo Bayernu a szejk zostanie z ręką w nocniku.

0

A to nvm zapomniałem

0

Teraz jak się okazało że jest Arthur to ma sens. Tylko szkoda że busi nie odpoczywa.

2

Szkoda że nie ma Dembele

0

Ter stegen-roberto-pique-lenglet-alba-rakitić-busi-arthur-messi-suarez-dembele

0

Bardziej wypożyczalnie napastnika czy transfer definitywny?

0

Fajny składzik. Wypoczęci po świętach po 3 punkty!

0

Pamiętajcie śledzimy nie znaczy, że kupimy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?