15 sierpnia 2021, 22:18
5
Depay też ładnie pykał dzis. Grizu na plus jak cała drużyna.
14 sierpnia 2021, 19:55
0
@budzik I to jest podejście do sprawy.;)
9 listopada 2019, 13:48
Chciałbym zobaczyć taką formację. Pomarzyć zawsze można
9 listopada 2019, 13:46
18 sierpnia 2018, 21:12
15 czerwca 2018, 16:30
21
Grał tak samo jak pół sezonu czyli wogole
16 sierpnia 2017, 10:40
A na BVB piszą że Dembele się wyprowadza z Dortmundu
30 lipca 2017, 04:08
14
Semedo i Denis na plus Arda porażka
21 kwietnia 2018, 21:50
10
Na ten moment Iniesta MWP
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
5
Depay też ładnie pykał dzis. Grizu na plus jak cała drużyna.
0
@budzik I to jest podejście do sprawy.;)
0
Chciałbym zobaczyć taką formację. Pomarzyć zawsze można
0
0
21
Grał tak samo jak pół sezonu czyli wogole
21
A na BVB piszą że Dembele się wyprowadza z Dortmundu
14
Semedo i Denis na plus Arda porażka
10
Na ten moment Iniesta MWP
5
Depay też ładnie pykał dzis. Grizu na plus jak cała drużyna.