Maniura69
Dołączył/a: lipiec 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Depay też ładnie pykał dzis. Grizu na plus jak cała drużyna.
0
@budzik I to jest podejście do sprawy.;)
0
Chciałbym zobaczyć taką formację. Pomarzyć zawsze można
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
21
Grał tak samo jak pół sezonu czyli wogole
4
Szacunek dla Antka. A my się skupmy na pomocniku. Klasy światowej
1
Zostanie przepracuje okres przygotowawczy i będzie ciągnął Barce w przyszłym sezonie. W tym sezonie mało gra bo się boją żeby znowu jakieś kontuzji nie było. Bo tak naprawdę okresu przygotowawczego w BVB to nie miał więc spokojnie zluzujcie odpali.
3
Ewidentny karny
0
Kibice dziś klasa światowa
1
Gracias Andres Iniesta
2
Messi jednak to jest człowiek wielkiego kalibru
10
Na ten moment Iniesta MWP
1
Big Sam narazie piach dawać ose
1
Macie Dembele krytykujcie go dalej.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Według mnie tragedii na razie nie ma pressing dobry tylko wykończenie kuleje. Dembele z Suarezem wskoczą to i Messiemu zaraz się skuteczność poprawi.
2
Dembele życzę Ci więcej pucharów i trofeów niż Messiemu życzę Ci obyś był naszym księciem Camp Nou
0
Najlepsze że na stronie Nicei nic nie pisze.
1
Semedo niech zacznie mecz. Vidal miał już szansę i jak było to każdy widział. A dziś tylko wygrana!
0
Jeśli zarząd nie zrobi transferu klasy światowej. Myślę że wiedza że to będzie ich ostatnie okno transferowe po prostu wyp...... Ich
0
Ja tylko proszę o walkę vamos Barca!
21
A na BVB piszą że Dembele się wyprowadza z Dortmundu
1
Moim zdaniem dobrze się stało jak zarząd k...a się nie weźmie do roboty to niech wy......ją z tego klubu bo to jest porażka,!!!
1
Oby to była prawda z tym Eriksenem
0
Moim skromnym zdaniem niech kupią tego Dembele zwróci się kasa za koszulki a grajek niezły może zostanie tą gwiazdeczką Barcy :)
1
Ładnie to wsadził
0
Dokładnie i Paco do wolnych :)
0
Oh Luisito strzel coś
4
Pressing mi się podoba