0

@APTAPT on jest po kontuzji i podobno jeszcze ma delikatne problemy, dlatego gra mniej

4

Jeeeeeeest Messi!

0

@Krzywy95 a kto inny ma niby to robić jak nie on?

2

@Sergio_Devils z tego co kojarzę to ma jakieś lekkie powikłania po kontuzji której nabawił się jeszcze w atletico

0

Sytuacja identyczna do faulu Messiego i również brak kartki.

1

@Spider_Man jedyny słuszny spiderman to wyłącznie Tobey Maguire, a nie jakiś nastoletni loczek

0

@Cule1234 Równie dobrze może chodzić o Barcolę

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@dzefrej234 tym razem pewnie atletico nam go podpierdzieli

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Roobo a to dziadzisko, ciekawe po jakim czasie przesiąknie ścierami

0

@MaziFCB Ja to się zastanawiam, a co jeśli piłkarze ze swojej drużyny rozmawiają do siebie w ten sposób obmyślając taktykę np. przy rzucie wolnym i wtedy zakrywają usta.

1

@kamilop Lautaro już mówił, że nigdzie się nie rusza z interu, najprawdopodobniej opcją B będzie Marmoush. Osobiście chciałbym zobaczyć u nas Oyarzabala.

0

Dla fanów Linkin Park ostatnia przypominajka za chwilę (dokładnie 22:55) rozpocznie się koncert na żywo dostępny w internecie za darmo.

https://zapodaj.net/plik-YfVCbrtIvI

0

@Faro tak jak na grafice

4

Dla wszystkich którzy nie mają jeszcze zaplanowanego wieczoru, dziś o godzinie 22:55 odbędzie się koncert zespołu Linkin Park na żywo za darmo.

https://zapodaj.net/plik-YfVCbrtIvI

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@19xavi93 szwagry na urlopie więc ewentualne transfery pewnie dopiero po mundialu

1

@Luciano99 i tak ruskie pewnie ogłoszą go bohaterem

0

u nas za taki faul to bez wahania byłoby czerwo

2

Oby tylko światło słoneczne nie padało na murawę w związku z tą godziną, bo wtedy ten finał ligi mistrzów straci moim zdaniem na całym klimacie tych rozgrywek.

0

@gumaz tylko siatkówka

0

@TR3YWAY skręcenie kostki w gratisie

1

@OskP na eleven sports 2

2

Ferran włączył tryb MVP MŚ

1

@michaleu chłopy mają tyle kasy a chodzą w takich workach

0

@mateusz33 ale oni mają chyba zakaz transferowy?

0

Dziwna decyzja Alonso, bo czelsioki raczej bez udziału w pucharach w przyszłym sezonie

4

Joao Pedro chyba już gra na obniżenie kosztów transferu xd

1

@Peter celowo zagęszczają w ten sposób przestrzeń po której porusza się Olise

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?