9

ten sędzia to totalna porażka

0

jak zwykle jedna akcja i gol

0

@korn234 człowieku Fati jest po poważnych kontuzjach trzeba go oszczędzać

2

sędziego chyba p****o z tymi kartkami dla nas

2

@filip1998 oby nie cr7

0

ta niespodzianka to zapewne jakiś gracz z chelsea dostają kolejnego napastnika (Auba) to pewnie ktoś z ofensywy

3

@Azrik każda niespodzianka będzie dobra z wyjątkiem cr7

1

to byłoby zbyt piękne jakby Bernardo do nas jeszcze trafił

0

ewentualnie Kounde na prawej hmmm ?

0

ciężko będzie miał Robert bo koledzy z bayernu znają go bardzo dobrze i wiedzą jak grać przeciwko niemu

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

idealny prezent na swoje 34 urodziny, wszystkiego dobrego! ;) Visca el barca!

1

sprzedać póki coś wart ;DD

4

jak dla mnie to jest on nam zbędny jeśli Xavi zadeklarował mu, że będzie występował na pozycji środkowego obrońcy. Za te pieniądze wolałbym obsadzić pozycje bocznych obrońców.

42

@ShawnC trzecia dźwignia została podzielona na dwie części dlatego wyszło ich cztery

3

@6bakero z całym szacunkiem ale chyba nie do końca oglądałeś te mecze bo zdecydowanie po tych meczach najbardziej się wyróżniał względem Nico czy Busiego, praktycznie każde jego zagrania napędzały akcje do przodu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?