Maoao
Dołączył/a: lipiec 2022
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Brawo Ferraaaaan!
4
@PJ777 bo za dużo realu oglądzasz
2
gramy przyzwoicie, szkoda że wykończenie jest nieskuteczne
0
CANCELOOOOOO!!!!!!
1
ahah ku*wa ferrana zamienił, a drewniak dalej gra ja jebie
0
ale mamy dziurę przy braku de jonga
1
gdzie żółta dla bamby za symulke ja sie pytam?
0
@gaq może myślał, że felix i cancelo sami wygrają ten mecz
0
@gaq bo to nie jest jego pozycja, lewy w tym meczu powinien siedzieć na ławce a ferran wyjść na jego miejsce
5
haha bellingham dobre sobie ;D
1
@sorantor to o co Ty masz pretensje, gramy ultra ofensywnie na słabą drużynę, niech sobie chłopaki grają więcej z przodu w takim meczu...
2
@sorantor Kto powiedział, że na real wyjdziemy w takim samym ustawianiu, jesteś nowy w świecie futbolu?
0
ferran w wyjściowym :O
0
@PJ777 dlatego potrzeba takiego trenera który wy***li te całe towarzystwo i zacznie wszystko od zera
0
do ciupy pajaca!
2
@CyberGeralt akurat karny był perfekcyjny, wszystko według przepisów, przecież od lat tak strzela
9
CO JEST? My używamy piłki na treningach?
0
brak Busiego i Alby bardzo widoczny, zero celnych dośrodkowań, brak prostopadłych podań
2
ka ta stro fa ....
2
to jest niewiarygodne co ten klub odj***ł, tylko po to aby sprowadzić tego siusiumajtka z atletico
5
@Arczi87 haha dobry żart :D
0
wow ferran :OOO
3
sprzedać te drewno na opał
2
hahaha najlepszego Oriola zmienił pajac jeden :DDDD
1
brawa ku***a xavi popisałeś się ze składem TOP
0
kolejny mecz, którego ciężko się ogląda, poziom ekstraklapy
2
to jest jakaś katastrofa my nie potrafimy biegać ani podawać co to ma być ! :OO
0
@Tridente2015 faktycznie tu przyznam Ci racje, ale mimo wszystko uważam, że drużyny powinny być nagradzane za styl gry na boisku, aby miały z tego korzyści.
0
@Tridente2015 oglądam barce od czasów pepa, praktycznie każdy mecz i oczywiście, dawniej słabsze drużyny również stawiały autobus, ale nie był on tak dobrze zorganizowany jak teraz gdy gra stała się bardziej fizyczna.
1
mam nadzieję, że dożyję czasów gdzie za większe posiadanie piłki będą jakieś dodatkowe bonusy, przykładowo (większa liczba zmian, anulowanie żółtych kartek z poprzednich meczów itp.) Przez dzisiejszy antyfutbol, jaki prezentują słabsze drużyny stawiając autobus, nie da się oglądać tych meczów, nie wspominając już o sędziach.