1

Brawo Ferraaaaan!

4

@PJ777 bo za dużo realu oglądzasz

2

gramy przyzwoicie, szkoda że wykończenie jest nieskuteczne

0

CANCELOOOOOO!!!!!!

1

ahah ku*wa ferrana zamienił, a drewniak dalej gra ja jebie

0

ale mamy dziurę przy braku de jonga

1

gdzie żółta dla bamby za symulke ja sie pytam?

0

@gaq może myślał, że felix i cancelo sami wygrają ten mecz

0

@gaq bo to nie jest jego pozycja, lewy w tym meczu powinien siedzieć na ławce a ferran wyjść na jego miejsce

5

haha bellingham dobre sobie ;D

1

@sorantor to o co Ty masz pretensje, gramy ultra ofensywnie na słabą drużynę, niech sobie chłopaki grają więcej z przodu w takim meczu...

2

@sorantor Kto powiedział, że na real wyjdziemy w takim samym ustawianiu, jesteś nowy w świecie futbolu?

0

ferran w wyjściowym :O

0

@PJ777 dlatego potrzeba takiego trenera który wy***li te całe towarzystwo i zacznie wszystko od zera

0

do ciupy pajaca!

2

@CyberGeralt akurat karny był perfekcyjny, wszystko według przepisów, przecież od lat tak strzela

9

CO JEST? My używamy piłki na treningach?

0

brak Busiego i Alby bardzo widoczny, zero celnych dośrodkowań, brak prostopadłych podań

2

ka ta stro fa ....

2

to jest niewiarygodne co ten klub odj***ł, tylko po to aby sprowadzić tego siusiumajtka z atletico

5

@Arczi87 haha dobry żart :D

0

wow ferran :OOO

3

sprzedać te drewno na opał

2

hahaha najlepszego Oriola zmienił pajac jeden :DDDD

1

brawa ku***a xavi popisałeś się ze składem TOP

0

kolejny mecz, którego ciężko się ogląda, poziom ekstraklapy

2

to jest jakaś katastrofa my nie potrafimy biegać ani podawać co to ma być ! :OO

0

@Tridente2015 faktycznie tu przyznam Ci racje, ale mimo wszystko uważam, że drużyny powinny być nagradzane za styl gry na boisku, aby miały z tego korzyści.

0

@Tridente2015 oglądam barce od czasów pepa, praktycznie każdy mecz i oczywiście, dawniej słabsze drużyny również stawiały autobus, ale nie był on tak dobrze zorganizowany jak teraz gdy gra stała się bardziej fizyczna.

1

mam nadzieję, że dożyję czasów gdzie za większe posiadanie piłki będą jakieś dodatkowe bonusy, przykładowo (większa liczba zmian, anulowanie żółtych kartek z poprzednich meczów itp.) Przez dzisiejszy antyfutbol, jaki prezentują słabsze drużyny stawiając autobus, nie da się oglądać tych meczów, nie wspominając już o sędziach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?