Maoao
Dołączył/a: lipiec 2022
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ogromny błąd Zalewskiego i bramka dla Interu
1
@Edoss Citizen tsuyosa będzie git
2
@Pnog37 Zalewski też daje radę ;)
0
Dopóki nie będzie mentalności i mobilizacji drużyny na poziomie Argentyny, to nic z tego nie wyjdzie. Wszelkie taktyki i zagrania to zbędna otoczka w naszym przypadku.
0
ku*wa głaszczą ich w tej obronie zamiast być cały czas w kontakcie z rywalem i go wypychać, a pressing to już kompletny kryminał...
1
Włochy w dziesięciu
0
@hugz ciekawe z której strony, przypominam on ma 17 lat. W tym wieku nawet łoniaków nie miałeś...
0
piękna kontra, brawo
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ale nerwowo na stadionie las palmas, 2 czerwone kartki dla gości
0
Chociaż tyle ;)
0
Ale trzeba przyznać, że osasuna wygląda bardzo dobrze fizycznie, szacun dla sztabu trenerskiego.
0
Komentarz usunięty
0
@Pnog37 nie znasz się, to się nie wypowiadaj
0
Gol ładny, ale wcześniej był faul
4
a co miał powiedzieć, że będzie odpoczywał i nie zagra? Lepiej żeby przeciwnik nie znał szczegółów przed meczem.
0
@Kgorecki2500 w takiej sytuacji dobrym rozwiązaniem może okazac się zamiana karnych na rzut wolny pośredni
3
dla mnie to na żółtko jedynie, wiele już było podobnych sytuacji, ostatnio na Pedrim
2
Lewy ucz się od Pedriego, tak to się robi!
0
@FCB24 czego nie rozumiesz, przecież Inigo został nabity z bliskiej odległości dodatkowo był odwrócony plecami, więc słuszna decyzja sędziego
0
czarne stroje na pełnym słońcu, współczuję ;/
0
@maroon poje*any ten świat ¯\_(ツ)_/¯
0
Uważam to za słuszne co zrobiła unia, bo jak przypominam sobie te wszystkie korki leżące na chodnikach, przy blokach, lasach... były wszędzie. Od tych widoków miałem w myślach "ten" pomysł, że przecież wystarczy, aby korek był przytwierdzony do butelki i po problemie... jak się okazało ludziom nawet takie wsparcie dla planety musi przeszkadzać. W międzyczasie świetnym pomysłem okazały się również zbiórki tych korków na szczytne cele. 'Sory, może nie potrzebnie wchodzę z Wami w głęboką dyskusję na ten temat, ale jakoś od dziecka widok tych korków/zakrętek nie tam gdzie trzeba, podnosi mi ciśnienie ;/
0
@MesQueUnClub_87 nie, po prostu ten trent wyszedł z tiktoków, a potem każdy przez drugiego o tym gadał, aż ludzie zaczęli sami to robić i to powtarzać
0
@LubiePiwo może dlatego, że się obracasz wśród ludzi, którzy wszystko co usłyszą w internecie przekładają to później na prawdziwe życie...
0
@draxidox nie widzę powodu do kręcenia takich filmików, ale ludzie lubią robić gównoburzę z niczego, aby zaistnieć. W moim otoczeniu każdy pozytywnie się odniósł do tej zmiany, tylko świat internetu ma z tym problem, bo sam go stworzył, przez te durne filmiki.
1
@draxidox tego się nie odczepa, ja pie*dole.
6
Jak pozbędziemy się De Jonga, to będzie super opcja.
0
@marcin62 przecież nie mogą cały czas gwizdać pod real, muszą też działać na ich niekorzyść. W innym przypadku byłoby to zbyt widoczne i oczywiste, że coś jest na rzeczy :P
16
Miłe jak Athletic pomimo próby złożenia skargi za nieprawidłowości w rejestracji zawodników w naszym klubie, wysyła słowa wsparcia dla Bernala ;)