0

Ogromny błąd Zalewskiego i bramka dla Interu

1

@Edoss Citizen tsuyosa będzie git

2

@Pnog37 Zalewski też daje radę ;)

0

Dopóki nie będzie mentalności i mobilizacji drużyny na poziomie Argentyny, to nic z tego nie wyjdzie. Wszelkie taktyki i zagrania to zbędna otoczka w naszym przypadku.

0

ku*wa głaszczą ich w tej obronie zamiast być cały czas w kontakcie z rywalem i go wypychać, a pressing to już kompletny kryminał...

1

Włochy w dziesięciu

0

@hugz ciekawe z której strony, przypominam on ma 17 lat. W tym wieku nawet łoniaków nie miałeś...

0

piękna kontra, brawo

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ale nerwowo na stadionie las palmas, 2 czerwone kartki dla gości

0

Chociaż tyle ;)

0

Ale trzeba przyznać, że osasuna wygląda bardzo dobrze fizycznie, szacun dla sztabu trenerskiego.

0

Komentarz usunięty

0

@Pnog37 nie znasz się, to się nie wypowiadaj

0

Gol ładny, ale wcześniej był faul

4

a co miał powiedzieć, że będzie odpoczywał i nie zagra? Lepiej żeby przeciwnik nie znał szczegółów przed meczem.

0

@Kgorecki2500 w takiej sytuacji dobrym rozwiązaniem może okazac się zamiana karnych na rzut wolny pośredni

3

dla mnie to na żółtko jedynie, wiele już było podobnych sytuacji, ostatnio na Pedrim

2

Lewy ucz się od Pedriego, tak to się robi!

0

@FCB24 czego nie rozumiesz, przecież Inigo został nabity z bliskiej odległości dodatkowo był odwrócony plecami, więc słuszna decyzja sędziego

0

czarne stroje na pełnym słońcu, współczuję ;/

0

@maroon poje*any ten świat ¯\_(ツ)_/¯

0

Uważam to za słuszne co zrobiła unia, bo jak przypominam sobie te wszystkie korki leżące na chodnikach, przy blokach, lasach... były wszędzie. Od tych widoków miałem w myślach "ten" pomysł, że przecież wystarczy, aby korek był przytwierdzony do butelki i po problemie... jak się okazało ludziom nawet takie wsparcie dla planety musi przeszkadzać. W międzyczasie świetnym pomysłem okazały się również zbiórki tych korków na szczytne cele. 'Sory, może nie potrzebnie wchodzę z Wami w głęboką dyskusję na ten temat, ale jakoś od dziecka widok tych korków/zakrętek nie tam gdzie trzeba, podnosi mi ciśnienie ;/

0

@MesQueUnClub_87 nie, po prostu ten trent wyszedł z tiktoków, a potem każdy przez drugiego o tym gadał, aż ludzie zaczęli sami to robić i to powtarzać

0

@LubiePiwo może dlatego, że się obracasz wśród ludzi, którzy wszystko co usłyszą w internecie przekładają to później na prawdziwe życie...

0

@draxidox nie widzę powodu do kręcenia takich filmików, ale ludzie lubią robić gównoburzę z niczego, aby zaistnieć. W moim otoczeniu każdy pozytywnie się odniósł do tej zmiany, tylko świat internetu ma z tym problem, bo sam go stworzył, przez te durne filmiki.

1

@draxidox tego się nie odczepa, ja pie*dole.

6

Jak pozbędziemy się De Jonga, to będzie super opcja.

0

@marcin62 przecież nie mogą cały czas gwizdać pod real, muszą też działać na ich niekorzyść. W innym przypadku byłoby to zbyt widoczne i oczywiste, że coś jest na rzeczy :P

16

Miłe jak Athletic pomimo próby złożenia skargi za nieprawidłowości w rejestracji zawodników w naszym klubie, wysyła słowa wsparcia dla Bernala ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?