0

Piękna asysta Casado, majstersztyk

1

Co znaczy rajd przez środek jaki pokazał Pedri. To jest klucz do dezorientacji obrońców.

0

@Eklerek mniam, mniam, mniam ;)

3

Komentatorzy top xD

0

@Rupert_Haubica ale te ich wszystkie sytuacje są na spalonym więc się nie liczą :P

3

Przecież spalony wtf?

0

altetico wygrywa zaległe mecze i zrównują się z nami punktami, heh nieźle...

0

brawo frenki durniu

0

Standardzik, wraca temat skuteczności. Jak gramy z ogórkami to im wystarczy 1-2 sytuacje i mają bramkę, a my potrzebujemy z 5-6, aby coś wcisnąć. Ehh, a było tak pięknie… zbyt pięknie

0

ale piknik.......

0

@Szklaner albo trolujesz, albo nie oglądasz meczów z jego udziałem

1

@Litman Na puchar króla powinien dostać szanse.

0

Faul, ale bez przesady, że na żółtą.

3

@kubix05 pan tu nie stał

0

@krefi10 to się leczy

9

Nigdy w życiu!!

5

Powinien dostać szanse na sociedad, zamiast Fermina.

0

przekręcili nas, ale wygrali dziś lepsi, gratulacje dla sociedad

0

@zygzakmaklini daj mu spokój, inna pozycja, ma prawo grać dziś gorzej.

2

hahah, nie no jakie wały dziś lecą, spalony jak ch*j

0

ale wały dziś lecą, co ten sędzia odpie*dala?

7

przecież to nie jest jego czubek buta xD

1

ale wałek poleciał, haha

2

sędzia już pajacuje, classic

1

Oby ta sytuacja nie odbiła się na jego psychice, ostatnio jak Araujo dostał butem w twarz to jego forma mocno spadła.

0

Komentatorzy topka :D

0

Ale szczursko poszło

0

@Seledynowy zluzuj, to rezerwowy, trzeba dać mu czas wejść w rytm

1

i brama z typowego dupska....

0

jak wygląda sytuacja Mitomy w brighton, byłby do wzięcia?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?