Maoao
Dołączył/a: lipiec 2022
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Już w jego spojrzeniu widać, że coś jest z nim nie tak.
1
Podejrzewam, że Mareczek będzie zamieszany w jakąś wymianę np. z United na Rashforda.
0
Przeczytali Sommera, strzały na bliski słupek i chłop się kompromituje
1
Czy to oznacza, że tak wymęczyliśmy fizycznie inter w półfinale, że dzisiaj wyglądają kompletnie bezsilnie
0
Jeśli jednak zostanie w tej Barcelonie i dołączy do nas, to myślę, że będzie miał ciężko z kibicami espanyolu. Może to mieć duże znaczenie i odbijać się na grę w naszym klubie. Zobaczymy jak to wszystko się potoczy, prawdopodobnie to jest teraz głównym tematem jego rozmów z najbliższymi.
0
Mam nadzieję, że nie jest to wymysł wyłącznie Deco i jeśli faktycznie chcemy tego piłkarza to jest to decyzja Flicka. Tylko wtedy jestem w stanie zrozumieć ten ruch.
7
@Luciano99 Miło znaleźć się na liście :D Jestem dumny z chłopaków, że ponownie potrafili wrócić do meczu i go wygrać. Dalej nie dowierzam, że Pedri gra cały sezon zdrowy. Flick zbudował mocną ekipę i to co zrobił w pierwszym sezonie jest niesamowite. Wyniki przebiły wszystkie moje oczekiwania. Ogólnie komentarze w czasie meczu dla mnie służą do wyładowanie emocjonalnego (dużo przekleństw itp.). Przepraszam, wiem, że to głupie, postaram się to ograniczyć. Visca el Barca!
0
@Emerald Niby masz rację, ale Cubarsi raczej od początku grał z dolegliwościami. Flick mógł go po prostu nie wystawiać w pierwszej 11 i dać Araujo, ale tego nie zrobił.
33
To tylko pokazuje jakie zaufanie Flick ma do Araujo. Można powoli się żegnać z urugłajo w następnym sezonie.
0
jak tu będzie ręka to będzie hit
1
hahahaha niesamowite
4
to jest ręka, gdzie var?
1
gdzie tu faul xD
1
jak tu nie ma faulu xD, ja pie*dole
1
no i psycha siadła
5
przecież tam był spalony do ujca
0
spalony halo ?
0
błagam nie ...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
jak on to obronił :O
4
@Barca_Big_Moment nie był lepszy, tylko do bólu skuteczny
1
@natanvip bez przesady chłopie
nie zachowujcie się jak kibice realu, do łóżek i spać
1
Araujo wypieprzaj i to w podskokach, co ty robisz pajacu!
0
Ale my wyglądamy na potwornie zmęczonych, a to dopiero 20 minuta.
1
w końcu Fermin uderzył idealnie, brawo!
3
Takim drużynom trzeba dać grać w piłkę, wtedy tracą swoje atuty, a my zyskujemy przestrzenie, nie rozumiem dlaczego tego nie robimy.
0
classic.. gol z dupy, bramkarz mecz życia
1
i kolejny gol z dupska
4
Dudek chwali sędziego nie wyczymie XD
0
Rapha i tak zasłużył na porządnego liścia od Flicka po tym meczu