1

Już w jego spojrzeniu widać, że coś jest z nim nie tak.

1

Podejrzewam, że Mareczek będzie zamieszany w jakąś wymianę np. z United na Rashforda.

0

Przeczytali Sommera, strzały na bliski słupek i chłop się kompromituje

1

Czy to oznacza, że tak wymęczyliśmy fizycznie inter w półfinale, że dzisiaj wyglądają kompletnie bezsilnie

0

Jeśli jednak zostanie w tej Barcelonie i dołączy do nas, to myślę, że będzie miał ciężko z kibicami espanyolu. Może to mieć duże znaczenie i odbijać się na grę w naszym klubie. Zobaczymy jak to wszystko się potoczy, prawdopodobnie to jest teraz głównym tematem jego rozmów z najbliższymi.

0

Mam nadzieję, że nie jest to wymysł wyłącznie Deco i jeśli faktycznie chcemy tego piłkarza to jest to decyzja Flicka. Tylko wtedy jestem w stanie zrozumieć ten ruch.

7

@Luciano99 Miło znaleźć się na liście :D Jestem dumny z chłopaków, że ponownie potrafili wrócić do meczu i go wygrać. Dalej nie dowierzam, że Pedri gra cały sezon zdrowy. Flick zbudował mocną ekipę i to co zrobił w pierwszym sezonie jest niesamowite. Wyniki przebiły wszystkie moje oczekiwania. Ogólnie komentarze w czasie meczu dla mnie służą do wyładowanie emocjonalnego (dużo przekleństw itp.). Przepraszam, wiem, że to głupie, postaram się to ograniczyć. Visca el Barca!

0

@Emerald Niby masz rację, ale Cubarsi raczej od początku grał z dolegliwościami. Flick mógł go po prostu nie wystawiać w pierwszej 11 i dać Araujo, ale tego nie zrobił.

33

To tylko pokazuje jakie zaufanie Flick ma do Araujo. Można powoli się żegnać z urugłajo w następnym sezonie.

0

jak tu będzie ręka to będzie hit

1

hahahaha niesamowite

4

to jest ręka, gdzie var?

1

gdzie tu faul xD

1

jak tu nie ma faulu xD, ja pie*dole

1

no i psycha siadła

5

przecież tam był spalony do ujca

0

spalony halo ?

0

błagam nie ...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

jak on to obronił :O

4

@Barca_Big_Moment nie był lepszy, tylko do bólu skuteczny

1

@natanvip bez przesady chłopie

nie zachowujcie się jak kibice realu, do łóżek i spać

1

Araujo wypieprzaj i to w podskokach, co ty robisz pajacu!

0

Ale my wyglądamy na potwornie zmęczonych, a to dopiero 20 minuta.

1

w końcu Fermin uderzył idealnie, brawo!

3

Takim drużynom trzeba dać grać w piłkę, wtedy tracą swoje atuty, a my zyskujemy przestrzenie, nie rozumiem dlaczego tego nie robimy.

0

classic.. gol z dupy, bramkarz mecz życia

1

i kolejny gol z dupska

4

Dudek chwali sędziego nie wyczymie XD

0

Rapha i tak zasłużył na porządnego liścia od Flicka po tym meczu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?