Maoao
Dołączył/a: lipiec 2022
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Paaaanie to na czerwoną było
0
@gumaz no dokładnie
0
Sorlot ty klocu
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
rożen powinien być
2
Jakie to są ku*wy jebanane
0
ajjj Pedri by miał taką piękną asystę, szkoda
0
do*ebana kartka xD
1
@Faro A zobaczę sobie wieczorkiem ;) Jak masz canal+ online to polecam serial dokumentalny 'układ słoneczny'. Świetnie zrobiony i przyjemnie się ogląda. Ma 5 odcinków.
1
@Faro Jak się tak zagłębić w tematykę wszechświata to faktycznie wydaje się, że dąży do tego, żeby powstało życie, tylko po co? A może to efekt uboczny...?
0
panie tu nie ma spalonego
0
@Laminedependencia placek hahah, gość widać, że wspaniale się dogaduje z Pedrim, a to, że czasem niedokładnie poda to efekt braku rytmu meczowego.
0
Ja pie*dole Ferran ty się dzisiaj nadajesz na drzwi do lasu!!!!
0
@JaneKOS Też to zauważyłem, w poprzednim sezonie grając z bayernem Kane robił coś podobnego.
3
Świetna informacja!
0
@Soetie Bardzo liczyłem właśnie w tamtym okresie, że wróci. Uwielbiam go i jeśli faktycznie teraz przyjdzie to super informacja.
9
Pamiętam jak w okolicy stycznia miał już wracać, artykuł powielany co 3-4 miesiące, a dalej go nie ma.
0
Wykidajło 1989, polecam jak ktoś nie oglądał
0
oj spalony????????
7
Widzieliście jak wczoraj grał ten łysy z rajo, przy ich ataku wybiegał na linię spalonego na środku naszej obrony i wystarczyło, że ktoś z jego kolegów zagrał dobrą piłkę na skrzydło wyprzedzając tym naszą obronę, to zanim nasi dobiegli go pokryć, to chłop miał praktycznie sam na sam z bramkarzem. Rozczytani już jesteśmy z tą wysoką linią obrony.
2
Przeciwnicy nas po prostu rozczytali z tą wysoko postawioną linią obrony. Teraz zupełnie nie ma ona sensu, bo nie pressujemy już tak jak w poprzednim sezonie. Może jeszcze gdyby był Martinez ,to jakoś by ustawił obronę, ale teraz ... ciężko znaleźć w naszych obrońcach kapitana defensywy.
15
I właśnie w takich meczach brakuje kapitana Martineza w obronie.
1
@tomek8756 na notatniku to same wyrzuty społeczne także olać ich, większych hipokrytów w świecie piłki nie znajdziesz
3
Ta łysa pała z rajo, jak zwykle dobrze zasuwa, ale ile razy on już wypie*dalał piłkę po gwizdku, że powinien już dawno wylecieć z boiska. Cep jeden...
4
przecież był wjazd w kolano, co Wy piszecie, że nic nie było
1
Legia to jeden wielki chaos. Tu nic nie działa jak należy, wstyd jak na klub ze stolicy taka gra.
7
jeszcze ta pała sędziowska w podobnej koszulce do gospodarzy przeszkadza w rozegraniu, wbiega między linie podania kutas jeden
1
oni dalej murawę podlewają, a to ch*je j*bani
0
S K A N D A L przemoczona murawa, sędziowie ubrani w kolorze gospodarzy, co się odpie*dala w tej lidze
1
co za ci*sko xDDDDD