3

Paaaanie to na czerwoną było

0

@gumaz no dokładnie

0

Sorlot ty klocu

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

rożen powinien być

2

Jakie to są ku*wy jebanane

0

ajjj Pedri by miał taką piękną asystę, szkoda

0

do*ebana kartka xD

1

@Faro A zobaczę sobie wieczorkiem ;) Jak masz canal+ online to polecam serial dokumentalny 'układ słoneczny'. Świetnie zrobiony i przyjemnie się ogląda. Ma 5 odcinków.

1

@Faro Jak się tak zagłębić w tematykę wszechświata to faktycznie wydaje się, że dąży do tego, żeby powstało życie, tylko po co? A może to efekt uboczny...?

0

panie tu nie ma spalonego

0

@Laminedependencia placek hahah, gość widać, że wspaniale się dogaduje z Pedrim, a to, że czasem niedokładnie poda to efekt braku rytmu meczowego.

0

Ja pie*dole Ferran ty się dzisiaj nadajesz na drzwi do lasu!!!!

0

@JaneKOS Też to zauważyłem, w poprzednim sezonie grając z bayernem Kane robił coś podobnego.

3

Świetna informacja!

0

@Soetie Bardzo liczyłem właśnie w tamtym okresie, że wróci. Uwielbiam go i jeśli faktycznie teraz przyjdzie to super informacja.

9

Pamiętam jak w okolicy stycznia miał już wracać, artykuł powielany co 3-4 miesiące, a dalej go nie ma.

0

Wykidajło 1989, polecam jak ktoś nie oglądał

0

oj spalony????????

7

Widzieliście jak wczoraj grał ten łysy z rajo, przy ich ataku wybiegał na linię spalonego na środku naszej obrony i wystarczyło, że ktoś z jego kolegów zagrał dobrą piłkę na skrzydło wyprzedzając tym naszą obronę, to zanim nasi dobiegli go pokryć, to chłop miał praktycznie sam na sam z bramkarzem. Rozczytani już jesteśmy z tą wysoką linią obrony.

2

Przeciwnicy nas po prostu rozczytali z tą wysoko postawioną linią obrony. Teraz zupełnie nie ma ona sensu, bo nie pressujemy już tak jak w poprzednim sezonie. Może jeszcze gdyby był Martinez ,to jakoś by ustawił obronę, ale teraz ... ciężko znaleźć w naszych obrońcach kapitana defensywy.

15

I właśnie w takich meczach brakuje kapitana Martineza w obronie.

1

@tomek8756 na notatniku to same wyrzuty społeczne także olać ich, większych hipokrytów w świecie piłki nie znajdziesz

3

Ta łysa pała z rajo, jak zwykle dobrze zasuwa, ale ile razy on już wypie*dalał piłkę po gwizdku, że powinien już dawno wylecieć z boiska. Cep jeden...

4

przecież był wjazd w kolano, co Wy piszecie, że nic nie było

1

Legia to jeden wielki chaos. Tu nic nie działa jak należy, wstyd jak na klub ze stolicy taka gra.

7

jeszcze ta pała sędziowska w podobnej koszulce do gospodarzy przeszkadza w rozegraniu, wbiega między linie podania kutas jeden

1

oni dalej murawę podlewają, a to ch*je j*bani

0

S K A N D A L przemoczona murawa, sędziowie ubrani w kolorze gospodarzy, co się odpie*dala w tej lidze

1

co za ci*sko xDDDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?