Maoao
Dołączył/a: lipiec 2022
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
żarty se robicie :OOO
2
raphinia po co faulujesz pajacu
0
łooo panie to na czerwoną było
4
zaraz się okaże, że pewnie tylko ze 3mln :P
1
@LeszekFCB dziękuję za informację
0
Legia ma jakieś kontuzje zawodników z podstawowego składu, czy oni maja tak drewnianych piłkarzy?
2
Mój Ferminek kochany, brawo!
3
Fermin jak na razie forma top
0
Araujo i te jego wybitki po ziemi ehhhh
1
ale poszli chłopaki :O
3
Co jest? Martin na ŚO, czy mi się wydaje?
0
@Lewangoalski Osobiście oglądam i kibicuję polskim klubom w europejskich pucharach. Samej ekstraklasy nie oglądam, ale śledzę tabelę ligową. To mi wystarczy :)
4
ale grają chłopaki :O
1
@VeB 1899 Nie mam nic przeciwko, jak wykluje się kolejna perełka z rezerw. Bardziej się tym jaram, niż jakimś Raszfordem czy Diazem.
9
Dajmy sobie z nim już spokój, głupotą jest wydawanie na niego więcej niż te 60mln, zwłaszcza będąc w tak beznadziejnej sytuacji finansowej.
9
Tego typu graczy to mamy pełno w rezerwach, żadne to wzmocnienie.
2
Fajny meczyk, jak na tak piknikową pogodę
0
Ładnie Chelsea, no ale właśnie... jak długo to potrwa
3
Chelsea w 3 pierwsze minuty zrobiła już więcej niż real w całym meczu z psg
4
Świetny piłkarz, bardzo chciałbym go u nas. W zasadzie może obskoczyć kilka pozycji LS/10/9, ale nie ma szans, że uda się go ściągnąć w tym okienku. Najbardziej liczę na naszą młodzież z rezerw. Oby wykluła się kolejna perełka do pierwszego składu.
2
spranie chciał Dembele
0
Ktoś może mi wytłumaczyć, dlaczego pozbyli się Nagelsmanna w kluczowej fazie ligi mistrzów. Przecież, z tego co pamiętam dobrze sobie radził i mieli spore szanse na finał.
0
Z dala od mojego Ferminka!
2
Ale im dupa pęka hehe
0
Lągle dzisiaj top hehe
1
Marnujesz potencjał Pedriego łysa glaco
1
ale zawzięta ta łysa glaca z tym Pedrim grającym z przodu
0
@partymaker no to jestem ciekaw jak on się rozwinie pod okiem Papa
28
Cherki ma tylko 21 lat, myślałem, że to jakiś stary dziad hehe
5
Jak to jest gol? Przecież ten co był na spalonym przytrzymał obrońcę...