0

ale pograli chłopaki, brawo

0

pewniaczek żółta dla Gaviego :P

0

Dalej gramy chaotycznie, wszyscy biegają jakby mieli sraczkę, brak arytmii i wyczucia tempa gry. Kompletnie nie widać rozwoju tej drużyny.

2

No i ciul, Cubrasi schodzi z kontuzją ja pie*dole

0

Co to się zadziało, gdzie tam spalony był?

1

@matirix20 tutaj komentarze podczas meczu służą wyładowaniu emocjonalnemu i tyle

1

Nie wyczynie, jak oni dzisiaj symulują ja jebe

0

Jazda z łajzami

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ehh to się musiało zemścić

1

Większe pretensje mam do Auraujo i Martineza za te kartki niż do Cubarsiego po tej połowie, po jaki ch*j oni dyskutują z sędzią grając w 10

2

Co za czereśniaki, jak zwykle

4

Ale Cash to z*ebał

3

brawo dla sędziego, słuszna decyzja

0

Tylko w przypadku odejścia De Jonga miałby sens

0

Ferran 2 bramki już mógł mieć ehhh

2

ale będzie dziennikarski kocioł w letnim okienku

4

Co za banda kretynow

0

To jest ku*wa żart co oni pokazuja

3

I spalony był i ręką przyjmował

0

Apeluję o odpoczynek całej trójcy ofensywnej

1

Dajcie spokój, to ewidentne czerwo na Kounde.

0

Rapha ewidentnie potrzebuje odpoczynku

1

No nie wiem, dla mnie karny

0

@adamek20151 ale gość na spalonym miał wpływ na dalszą akcję, czego nie rozumiesz

2

@Faro skupiał uwagę i zablokował Inigo

6

Gość, który był na spalonym blokował Inigo, prawidłowa decyzja sędziego.

0

Ufffffffffffffffff

0

No ewidentny karny

4

Nooo… Fort wrzucony na głęboką wodę, oby to był udany występ. Licze na niego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?