Maoao
Dołączył/a: lipiec 2022
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Mocher dopiero po zimowym okienku
13
Ogromna różnica w intensywności względem poprzedniego sezonu. Duży plus dla przygotowania fizycznego. Najbardziej widać to na przykładzie Pedriego, brawo!
0
Manzano ty siurze
0
Ja nie wiem, dla mnie to nie karny. Po prostu upadał na niego, nogą go nie sfaulował
1
Jeden z niewielu zawodników których nie lubię i nie potrafię powiedzieć dlaczego.
0
@BorzyKrzys jakiego stopnia?
0
Człowiek spał wku*wiony i dalej będzie wku*wiony po takich newsach… co się dzieje w tym klubie. Ciężko być kibicem Barcy przy obecnym zarządzie, ciężko :{
11
@psaicho Casado jest w pierwszej drużynie, nie jest już w rezerwach
0
@sen wykidajło 1989
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Olmo to szklanka, zupełnie bezużyteczny transfer, wręcz idiotyczny tak jak nasz zarząd z Laportą na czele. Spokojnie Torre zagra więcej od niego.
0
@Alo_Vi aż tak mi nie zależy, ale jeśli mamy już kogoś kupić, to lepiej żeby to był Nico
0
Spokojnie, myślmy pozytywnie. Te newsy to tylko wywieranie presji na Nico.
1
@Barcasub to nie piwo, tylko gazowane sikacze :P
1
po co? przez takie transfery uciekną nasi młodzi piłkarze z la masi z powodu braku minut, a w pomocy mamy przesyt...
0
Casado bardzo ładnie sobie radzi
0
nawet mnie nie wku*wiajcie z takimi newsami
8
Ta kwota 60 mln jest za duża jak na jego możliwości.
1
Asterix i Obelix na olimpiadzie, to było coś ;)
1
@Tom_Sta Alverez jako pierwszy ogłosił o zwolnieniu Xaviego przez Laporte, dzięki temu ta dzisiejsza informacja o porozumieniu z Nico w sprawie transferu może być wiarygodna w przeciwieństwie do inych dziennikarzy.
5
Olmo ma sens tylko w przypadku odejścia Torresa.
0
niestety, w dzisiejszych czasach, dziewczyny nakładają na siebie tyle plastiku, że każda wygląda podobnie :(
0
@xavi890 ciekawe jakby wyglądał na bokach obrony…
4
@Xpert77 przestańcie się już czepiać tych jego pomyłek.
1
@MesQueUnClub96 trzeba było mecze oglądać…
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Jeeeeeeeeestttt!
0
Kurła, szkoda Rodriego. Kandydat na ZP.
0
@barcelonaLM dla mnie numer jeden na euro, ale młodzież do wszystkiego się przypie*doli
1
Morata nawet francuzom przeszkadza...