0

@Mocher dopiero po zimowym okienku

13

Ogromna różnica w intensywności względem poprzedniego sezonu. Duży plus dla przygotowania fizycznego. Najbardziej widać to na przykładzie Pedriego, brawo!

0

Manzano ty siurze

0

Ja nie wiem, dla mnie to nie karny. Po prostu upadał na niego, nogą go nie sfaulował

1

Jeden z niewielu zawodników których nie lubię i nie potrafię powiedzieć dlaczego.

0

@BorzyKrzys jakiego stopnia?

0

Człowiek spał wku*wiony i dalej będzie wku*wiony po takich newsach… co się dzieje w tym klubie. Ciężko być kibicem Barcy przy obecnym zarządzie, ciężko :{

11

@psaicho Casado jest w pierwszej drużynie, nie jest już w rezerwach

0

@sen wykidajło 1989

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Olmo to szklanka, zupełnie bezużyteczny transfer, wręcz idiotyczny tak jak nasz zarząd z Laportą na czele. Spokojnie Torre zagra więcej od niego.

0

@Alo_Vi aż tak mi nie zależy, ale jeśli mamy już kogoś kupić, to lepiej żeby to był Nico

0

Spokojnie, myślmy pozytywnie. Te newsy to tylko wywieranie presji na Nico.

1

@Barcasub to nie piwo, tylko gazowane sikacze :P

1

po co? przez takie transfery uciekną nasi młodzi piłkarze z la masi z powodu braku minut, a w pomocy mamy przesyt...

0

Casado bardzo ładnie sobie radzi

0

nawet mnie nie wku*wiajcie z takimi newsami

8

Ta kwota 60 mln jest za duża jak na jego możliwości.

1

Asterix i Obelix na olimpiadzie, to było coś ;)

1

@Tom_Sta Alverez jako pierwszy ogłosił o zwolnieniu Xaviego przez Laporte, dzięki temu ta dzisiejsza informacja o porozumieniu z Nico w sprawie transferu może być wiarygodna w przeciwieństwie do inych dziennikarzy.

5

Olmo ma sens tylko w przypadku odejścia Torresa.

0

niestety, w dzisiejszych czasach, dziewczyny nakładają na siebie tyle plastiku, że każda wygląda podobnie :(

0

@xavi890 ciekawe jakby wyglądał na bokach obrony…

4

@Xpert77 przestańcie się już czepiać tych jego pomyłek.

1

@MesQueUnClub96 trzeba było mecze oglądać…

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jeeeeeeeeestttt!

0

Kurła, szkoda Rodriego. Kandydat na ZP.

0

@barcelonaLM dla mnie numer jeden na euro, ale młodzież do wszystkiego się przypie*doli

1

Morata nawet francuzom przeszkadza...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?