0

no czawi pakuj walizy

0

..........................................

1

dawajcie już tego de zerbiego

0

haha to niezły karny

3

ale będzie wpie*dol

3

75 minut czekana, żeby ktoś w końcu zrobił rajd przez środek

0

@barteq Cancelo może grać na lewej, zamiast Balde

0

Ja nie rozumiem co Xaviemu od**bało, na ch*j zmienił w tym sezonie formację defensywną, która w poprzednim sezonie była stabilna. Kounde na prawej doskonale sobie radził, fajnie podłączał się do akcji ofensywnych, świetnie dośrodkowywał, po co było to zmieniać. Nie wiem czy to wina samego zawodnika, który wielokrotnie deklarował, że lepiej czuje się na środku obrony i teraz Xavi na siłę próbuje go tam dawać, ale niestety pozytywnych efektów nie widać.

10

Gundogan wkonał chyba najdłuższy sprint w tym meczu wykonując 11

2

Lewy asysta roku

2

widzę sedziowanie również w formie

0

śledzę mecze napoli i uważam, że do nas pasuje, jako zmiennik na ostanie 30 minut byłby ok

2

to jest niesamowite że MY potrzebujemy 10-20 sytuacji, aby przynajmniej oddać celny strzał w światło bramki, a średniakom wystarczy jedna sytuacja w meczu, która zwykle kończy się golem.

0

taki duży, a tak słaby fizycznie, tragedia

3

i tak powinno zostać, Kounde na prawej, w środku Araujo, w poprzednim sezonie to działało i nie rozumiem dlaczego Xavi próbował na siłę to zmienić

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

u siebie z Porto taka sraka, ja jebie

0

@Firestone ???????????????????????

0

pie*dole la liga, wszystko ustawione pod real

0

przecież to na czerwo jest :OOOO

0

@Barca2022 a to Perdi jest w wyjściowym? :O

0

strzał życia :DDDDD

1

@Sewren122 Ferran zagrał bardzo dobry mecz w reprezentacji będąc najlepszy na boisku, więc nie widzę z tym problemu.

4

widzę, że nowy sędzia dostosował się już do standardów la ligi ;D

2

Lewy ku*wa! idź już błagam....

2

po ch*j zmieniać coś co działało rok temu gdzie Kounde był na prawej obronie, a Araujo w środku

3

teraz będą sobie klepać z lewej do prawej, ja pie*dole

2

po takich meczach widać jak Jordi Alba był dla nas ważny w ofensywie, a mógłby jeszcze 2-3 sezony pograć, gorszy od Alonso by nie był

5

niby grają w Niemczech, a murawa jak z polskiej ekstraklapy

0

GOOOOOOOOOOOOOL

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?