12

Dodałbym Alonso do tego zaszczytnego grona.

0

nieeee, tylko nie to!

0

carrasco = ferran

27

ehhhhhhhhhh żenada

1

visca el levante!

0

Jestem odmiennego zdania co do jego sprzedaży. Zakładając, że przyjdzie Messi to tylko Raphihnia swoją dobrą postawą i walecznością w defensywie może się bardziej przydać. Często udaje mu się wybiegać z zza linii obrony przeciwnika z dobrą szybkością lecz rzadko ryzykujemy do niego podaniem prostopadłym, a szkoda bo marnujemy jego zalety. Moim zdaniem Messi z Raphinhnią lepiej by się dogadał, patrząc na to jak dobrze potrafi zagrywać takie piłki. Dembele poza swoimi dryblingami ma słabe wykończenie i dodatkowo jest pół sezonu kontuzjowany. Lepiej jakby ta oferta była skierowana do Dembele...

2

ta kartka to jest ku*wa żart :DDDDDDDD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@MarioVeB! może myśleli, że fati i ferran odpalą, a wszyscy doskonale wiemy jak to się skończyło

22

szczerze to i tak bez kluczowych zawodników daliśmy radę, obawiałem się gorszej gry i wyniku

13

nikt nie potrafi wjechać dryblingiem w okolicach przed polem karnym i dać się sfaulować przez co mamy bardzo mało rzutów wolnych w tych okolicach, nie wspominając już o jakości ich wykonywania.

1

kolejny Riqui Puig

0

i bardzo dobrze, niech odpocznie są ważniejszcze mecze w tym miesiącu

11

mimo tak eksperymentalnego składu dobry mecz, na wielki plus Raphinhia

0

@Marcinss10 zmiennicy też muszą być w rytmie meczowym

6

ludzie to tylko liga europy, niech Alonso też sobie pobiega, spokojnie

24

zamiast kombinować z transferami to niech wystawi w końcu tego Balde na skrzydło, chłopak jest lepszy niż cała nasza trójka skrzydłowych na tą pozycję (mam na myśli fatiego, ferrana i raphinhie)

1

a może by tak spróbować Balde na skrzydło ?

5

błagam tam nie było faulu, to zawodnik Girony w późniejszym etapie trzymał Erica za rękę na powtórce widać to wyraźnie, że chciał wymusić na Ericu błąd

1

sędziowie to jakaś paranoja

0

@Borneo lepiej nie, postawią całą drużyną autobus i znowu będą ciężary

0

oby tylko po zmianie numeru na koszulce nie spadł z formy tak jak pedri gdy otrzymał ósemkę ;P

2

szkoda, że Aubameyanga już nie ma ;/ bardziej pasował do tej drużyny niż Depay

1

Lewy po prostu nie chciał złapać kontuzji na mś

3

Ci sędziowie to jakiś żart

2

sędziowie jak zwykle TOP

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@stepkovski akurat Busquets to gra lepiej od reszty

0

@mikke kupujesz pakiet sport w canal plus online i płacisz 45zł za kanały eleven+canal plus+polsat sport premium i masz wszystko w tej cenie, a często są okresy promocyjne 20-30zł przez pierwszych kilka miesięcy.

0

sędziowie to porażka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?