Maoao
Dołączył/a: lipiec 2022
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
Dodałbym Alonso do tego zaszczytnego grona.
0
nieeee, tylko nie to!
0
carrasco = ferran
27
ehhhhhhhhhh żenada
1
visca el levante!
0
Jestem odmiennego zdania co do jego sprzedaży. Zakładając, że przyjdzie Messi to tylko Raphihnia swoją dobrą postawą i walecznością w defensywie może się bardziej przydać. Często udaje mu się wybiegać z zza linii obrony przeciwnika z dobrą szybkością lecz rzadko ryzykujemy do niego podaniem prostopadłym, a szkoda bo marnujemy jego zalety. Moim zdaniem Messi z Raphinhnią lepiej by się dogadał, patrząc na to jak dobrze potrafi zagrywać takie piłki. Dembele poza swoimi dryblingami ma słabe wykończenie i dodatkowo jest pół sezonu kontuzjowany. Lepiej jakby ta oferta była skierowana do Dembele...
2
ta kartka to jest ku*wa żart :DDDDDDDD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@MarioVeB! może myśleli, że fati i ferran odpalą, a wszyscy doskonale wiemy jak to się skończyło
22
szczerze to i tak bez kluczowych zawodników daliśmy radę, obawiałem się gorszej gry i wyniku
13
nikt nie potrafi wjechać dryblingiem w okolicach przed polem karnym i dać się sfaulować przez co mamy bardzo mało rzutów wolnych w tych okolicach, nie wspominając już o jakości ich wykonywania.
1
kolejny Riqui Puig
0
i bardzo dobrze, niech odpocznie są ważniejszcze mecze w tym miesiącu
11
mimo tak eksperymentalnego składu dobry mecz, na wielki plus Raphinhia
0
@Marcinss10 zmiennicy też muszą być w rytmie meczowym
6
ludzie to tylko liga europy, niech Alonso też sobie pobiega, spokojnie
24
zamiast kombinować z transferami to niech wystawi w końcu tego Balde na skrzydło, chłopak jest lepszy niż cała nasza trójka skrzydłowych na tą pozycję (mam na myśli fatiego, ferrana i raphinhie)
1
a może by tak spróbować Balde na skrzydło ?
5
błagam tam nie było faulu, to zawodnik Girony w późniejszym etapie trzymał Erica za rękę na powtórce widać to wyraźnie, że chciał wymusić na Ericu błąd
1
sędziowie to jakaś paranoja
0
@Borneo lepiej nie, postawią całą drużyną autobus i znowu będą ciężary
0
oby tylko po zmianie numeru na koszulce nie spadł z formy tak jak pedri gdy otrzymał ósemkę ;P
2
szkoda, że Aubameyanga już nie ma ;/ bardziej pasował do tej drużyny niż Depay
1
Lewy po prostu nie chciał złapać kontuzji na mś
3
Ci sędziowie to jakiś żart
2
sędziowie jak zwykle TOP
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@stepkovski akurat Busquets to gra lepiej od reszty
0
@mikke kupujesz pakiet sport w canal plus online i płacisz 45zł za kanały eleven+canal plus+polsat sport premium i masz wszystko w tej cenie, a często są okresy promocyjne 20-30zł przez pierwszych kilka miesięcy.
0
sędziowie to porażka