0

Ja PIE********E!

2

poziom tej ligi spada z meczu na mecz, nie da się tego oglądać

4

obecnie jest to najgorsza liga z TOP 5

5

Lewy wyp*****j już bo nie mam już siły....

7

@Bajson Pedriego większość przeciwników już zna i wie jak na niego grać, tymczasem Bellingam jest tu nowy w tej lidze, więc i na niego przyjdzie pora gdy będzie miał gorsze momenty.

1

Collado 2.0 ...

2

@Tigana i tak Araujo daje sobie lepiej radę na boku obrony niż cała trójka: Dest, Roberto, Alonso razem wzięci

10

pie*dolony ch*j za*ebany gdzie ku*wa tam była ręka do pi*zdy jeb*nej

1

to nie jest przypadek, że getafe jest pierwszym rywalem w nowym sezonie. Ten śmieć tebas maczał w tym paluchy licząc na kontuzje naszych piłkarzy

0

@MalanFCB max 5 minut powinno być

1

hahahahaha 10 min XDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

5

je**ć te ścierwa z getafe

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Barca1922 niech On lepiej zostanie w City

0

@SuperPatsonFCB wydaje mi się, że częściej będziemy wybiegać z fałszywym skrzydłowym w podstawowym składzie

13

Mam nadzieję, że Xavi nie zmieni decyzji co do niego i skupi się na transferze prawego obrońcy, nie potrzebujemy kolejnego charakternego pajaca z wielkim ego, który większość czasu będzie połamany. Prawa obrona to nasz priorytet na ten sezon, aby mieć kompletną kadrę. Dziękuję, miłej soboty Wszystkim życzę.

2

Xavi wierzę w Ciebie!

0

dobry żart, lepiej to usuńcie zanim pomyślę, że to prawda...

4

@armin84 idź stąd

2

tylko nie ten placek z madrytu, błagam nie róbcie mi tego

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Ziemny tak, tak już rozumiem, to był sarkazm, domyśliłem się

4

to jest portal dla kibiców Barcy nie potrzebujemy tu troli z p$g, więc grzecznie proszę wróc do siebie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

tylko patrzeć jak za kilka lat cała liga mistrzów będzie rozgrywana właśnie w krajach arabskich

0

przypomina mi Alexisa Sancheza

12

fajnie jakby jeszcze Iniesta i Suarez się tam znaleźli

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

przynajmniej nie poleciał na kase od Arabów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?