Maoao
Dołączył/a: lipiec 2022
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja PIE********E!
2
poziom tej ligi spada z meczu na mecz, nie da się tego oglądać
4
obecnie jest to najgorsza liga z TOP 5
5
Lewy wyp*****j już bo nie mam już siły....
7
@Bajson Pedriego większość przeciwników już zna i wie jak na niego grać, tymczasem Bellingam jest tu nowy w tej lidze, więc i na niego przyjdzie pora gdy będzie miał gorsze momenty.
1
Collado 2.0 ...
2
@Tigana i tak Araujo daje sobie lepiej radę na boku obrony niż cała trójka: Dest, Roberto, Alonso razem wzięci
10
pie*dolony ch*j za*ebany gdzie ku*wa tam była ręka do pi*zdy jeb*nej
1
to nie jest przypadek, że getafe jest pierwszym rywalem w nowym sezonie. Ten śmieć tebas maczał w tym paluchy licząc na kontuzje naszych piłkarzy
0
@MalanFCB max 5 minut powinno być
1
hahahahaha 10 min XDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
5
je**ć te ścierwa z getafe
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Barca1922 niech On lepiej zostanie w City
0
@SuperPatsonFCB wydaje mi się, że częściej będziemy wybiegać z fałszywym skrzydłowym w podstawowym składzie
13
Mam nadzieję, że Xavi nie zmieni decyzji co do niego i skupi się na transferze prawego obrońcy, nie potrzebujemy kolejnego charakternego pajaca z wielkim ego, który większość czasu będzie połamany. Prawa obrona to nasz priorytet na ten sezon, aby mieć kompletną kadrę. Dziękuję, miłej soboty Wszystkim życzę.
2
Xavi wierzę w Ciebie!
0
dobry żart, lepiej to usuńcie zanim pomyślę, że to prawda...
4
@armin84 idź stąd
2
tylko nie ten placek z madrytu, błagam nie róbcie mi tego
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Ziemny tak, tak już rozumiem, to był sarkazm, domyśliłem się
4
to jest portal dla kibiców Barcy nie potrzebujemy tu troli z p$g, więc grzecznie proszę wróc do siebie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
tylko patrzeć jak za kilka lat cała liga mistrzów będzie rozgrywana właśnie w krajach arabskich
0
przypomina mi Alexisa Sancheza
12
fajnie jakby jeszcze Iniesta i Suarez się tam znaleźli
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
przynajmniej nie poleciał na kase od Arabów