0

brawo, brawo, brawo!

0

Jamalek mój kochany !!!!

0

Ten ku*wiszon powinien czerwo już dostać, ile można?

6

co ten sędzia odpie*dala?

9

Mam nadzieję, że rywale w 1/8 wype*dolą tą Anglię i Francję. Tego dziadostwa nie da się oglądać. Antyfutbol.

0

@tristan87 w barcelonie gra Christiansen

1

@tristan87 pomyliłeś zawodników

0

@kanver_ nie pij już dzisiaj ;P

1

Haha realowi nie idzie to jak zwykle sędzia musi pomóc xD

0

Kovacic co on odpie*dala

2

@Dominiczek1704 to głównie zasługa środka pola

6

Ta akcja bramkowa pokazuje jak bardzo ważna jest dokładność podań w tempo, brawo.

3

@JiXSaw On od pierwszej minuty wyglada na zmeczonego. Zero dryblingu, same bezpieczne podania nie wspominając o walce fizycznej. Po prostu jest na boisku, ale nie wnosi nic do gry. Piłkarz do składu młodzieżówki w obecnej formie.

0

Dziadostwo!!!

2

Ku*wa, przecież to na czerwono było - sam na sam wychodził

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jak można było tak to sperdolic

1

To jakiś absurd

0

Niestety widać skutki trzech meczy w tygodniu u City, najgorszy mecz Rodriego, Fodena jaki widziałem w tym sezonie koszmar

0

@DJ6 zatrzymuje się krok przed strzałem, gdzie lewa stopa wykonuje jeszcze jeden nabieg, więc jest to dozwolone

0

ederson ty ciamajdo

0

hahahah gdzie tam jest faul??????

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

chłopie, znowu zajedziesz tego Pedriego

1

Lewy asysta roku

10

Pedri to już nawet nie ma siły chodzić po tej murawie, do zmiany

3

i mamy gol roku

1

ta liga to kpina, tylko tu dzieją się takie cyrki praktycznie w każdej kolejce

2

w końcu widać większą precyzję w podaniach w dzisiejszym meczu

4

@mildan1704 co Ty bredzisz, Ferran jako jedyny ciągnie ofensywę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?