0

Gdzie był var przy faulu na Ferranie

1

Ja pierdziele Raphinhia czeeemmmuuu

0

Co jest, nic nie doliczył? XD

1

To nie jest dobry moment na zmianę bramkarza. Gotowy to może być co najwyżej na ławce jako drugi bramkarz.

0

razem uderzyli się stopami, co ty za głupoty gadasz Ćwiąkała

0

Tylko nie Raphinia ...

uffff

0

jazda z plackami ! ! ! VAMOS

0

gdzie tu był faul madrycki dzbanie

1

boczny obrońca i skrzydłowy to jest obowiązek na letnie okienko

0

i znowu gol po błędzie ja pierdziele

0

ja pie** tak to się kopie na orlikach Robert...

0

ten biały dach taki se

3

do psychiatryka tego bandytę

0

i po co był ten cały cyrk

14

Bensebaini już druga żółta powinien dostać

0

Jak to nie wpadło

0

za mało Pedriego dzisiaj w grze ;/

1

co ten pet symuluje?

2

@FCBparasiempre wystarczy czerwona kartka i różnie może być...

1

Błagam nie cofajcie się tylko, r*chac ich do końca

0

czyli zapowiada się pikniczek ;/

0

Ale Sane z*ebał sete sam na sam :O

0

No i Musiała wypada na mecze z interem

1

ale pograli, szkoda, że nie wyszło

0

co tu się stanęło się?

0

ja je*bie kolejny ma mecz życia ehh

1

kurła skoczyła mu piłka przed strzałem, szkoda

1

a wolny to gdzie?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

ale to są farciarze, takie gówno grać i jak zwykle jakiś farfocel im wpadnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?