0

Brawo Wojtek, jeszcze tego brakowało....

0

To już jest ku*wa cyrk

0

Fermin, Yamal dzisiaj TOP

1

ale akcja o panieeee

0

@RobsonPL no gola strzelił :P

0

Raszford totalnie bez energii, on wygląda jakby po prostu grał sobie męczyk z kumplami na orliku. Może i ma liczby, ale nie pasuje do naszej drużyny, już wolę Dro oglądać na jego pozycji, mam nadzieję, że go nie wykupimy.

0

no i ch*j, ale nas wy*uchali

0

Flicku wpuszczaj Rooniego za Yamala

0

no w końcu wpadło ufff

10

Świetnaaaaaaaaaaaaaaaa (usuńcie ten limit znaków)

5

ja pie*dole... nie wyczymie

0

najnudniejszy klasyk od lat

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

pół sytuacji i oddają strzał, obrona kryminał

0

ja pie*dole co za je*any farciarz

1

Panie, jaki tu karny, to symulka imienia viniciusa

1

Nie no jak da tu karnego, to będą kolejne jaja

1

Nie mam siły na tych sędziów, tu dał żółtą, a jak Rashford w poprzednim meczu dostał faktycznie po twarzy w polu karnym, to nawet nie było reakcji.

0

@escarabajo Miłego :)

0

@escarabajo Dobrze... Każde rozgrywki zaczynają się inaczej, miałem prawo nie wiedzieć, a zależało mi, aby się nie spóźnić na pierwszy gwizdek. Wyznaczone godziny, również nie są czasami dokładne, bo np. wtedy zaczyna się studio przedmeczowe, które guzik mnie obchodzi.

0

@escarabajo Po co ta zaczepka? Wiedziałem, że gramy dzisiaj wcześniej, ale chciałem się upewnić, czy mecz zaczyna się o 18:45, czy tylko studio przedmeczowe.

0

@Marek0262626 Dziękuję :)

0

Mecz zaczyna się o 18:45, czy równo o 19?

0

To jest punkt kulminacyjny (ta czerwona karta) obudzili potwora!

0

Zrobił to, on to zrobił!!!

1

oczywiście czerwoną dostał xD

2

ja jebe już z 4-1 powinno być dla girony

2

nie no to już jest przesada z tą oborną

2

Peeeeedri mój kochany

0

serio nawet w bramkę, serio?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?