Maoao
Dołączył/a: lipiec 2022
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
ja jebe już z 4-1 powinno być dla girony
2
nie no to już jest przesada z tą oborną
2
Peeeeedri mój kochany
0
serio nawet w bramkę, serio?
1
@MaziFCB No i prawidłowo, każdy ma widocznie swój punkt widzenia co do jego osoby. Wydaje mi się jednak, że jego obiektywizm, który pokazuje w filmach najbardziej wkurza tych największych fanów Barcy.
2
@MirusAmisz tylko młodociani fanboje go nie lubią, bo nie są w stanie znieść jego obiektywizmu.
2
@blakkudium serio, te łyse pałsko nie oszczędzi Pedriego nawet w takim meczu, co za kutas
1
No ładna brameczka, plus dla Wszołka za asystę
1
Myślę, że w zasięgu optymalne wzmocnienia: Schlotterbeck, Grimaldo, Eyong
0
@Gibbon_FCB akurat on często miał pretensje do jego nabiegu
2
haha Raszford MVP XDDDDDDDDDDDDD
1
Komentatorzy tak samo opóźnieni jak my dzisiaj na boisku
0
@Barca_bwo i z 5 karnych na mecz, super widowisko by było :P
1
wtedy każdy by nabijał w ręce, słaby pomysł
1
Brawo obrona TOP
0
Araujo nie pajacuj
0
100% oczywisty karny
0
@Faro a możliwe, tak czy inaczej, czuję taką wrażliwość jak słyszę te nazwisko
0
Nie mam pojęcia dlaczego, ale bardzo irytuje mnie wyczytanie tego nazwiska masturbatono. Nawet nie chodzi o to, że gra w realu. Też tak macie z jakimś nazwiskiem danego piłkarza?
0
@F3DO trzeba pamiętać, że jest po świeżo po kontuzji. Ewidentnie był gotowy na max 45 minut.
5
Ostatnio Cubarsi zatracił swój główny atut, czyli doskonałe podania przeszywające linie pomocy przeciwnika. Tego brakuje, mam wrażenie, że teraz zagrywa tylko do najbliższego, spadła mu pewność siebie.
0
@bartulek98 po kontuzji jest przecież
2
Podziękować należy Olmo co miał na pustą
2
haha bez kartki
2
Mendes jest niesamowity, jest w każdym miejscu
0
co chłop porobił :O
2
w końcu, jazda z tym obrzydliwym autobusem
2
sku*wysyn jebanany
8
ja pie*dole ku*wa niemożliwe
3
na ma faulu xDDDDDDDDDD