2

ja jebe już z 4-1 powinno być dla girony

2

nie no to już jest przesada z tą oborną

2

Peeeeedri mój kochany

0

serio nawet w bramkę, serio?

1

@MaziFCB No i prawidłowo, każdy ma widocznie swój punkt widzenia co do jego osoby. Wydaje mi się jednak, że jego obiektywizm, który pokazuje w filmach najbardziej wkurza tych największych fanów Barcy.

2

@MirusAmisz tylko młodociani fanboje go nie lubią, bo nie są w stanie znieść jego obiektywizmu.

2

@blakkudium serio, te łyse pałsko nie oszczędzi Pedriego nawet w takim meczu, co za kutas

1

No ładna brameczka, plus dla Wszołka za asystę

1

Myślę, że w zasięgu optymalne wzmocnienia: Schlotterbeck, Grimaldo, Eyong

0

@Gibbon_FCB akurat on często miał pretensje do jego nabiegu

2

haha Raszford MVP XDDDDDDDDDDDDD

1

Komentatorzy tak samo opóźnieni jak my dzisiaj na boisku

0

@Barca_bwo i z 5 karnych na mecz, super widowisko by było :P

1

wtedy każdy by nabijał w ręce, słaby pomysł

1

Brawo obrona TOP

0

Araujo nie pajacuj

0

100% oczywisty karny

0

@Faro a możliwe, tak czy inaczej, czuję taką wrażliwość jak słyszę te nazwisko

0

Nie mam pojęcia dlaczego, ale bardzo irytuje mnie wyczytanie tego nazwiska masturbatono. Nawet nie chodzi o to, że gra w realu. Też tak macie z jakimś nazwiskiem danego piłkarza?

0

@F3DO trzeba pamiętać, że jest po świeżo po kontuzji. Ewidentnie był gotowy na max 45 minut.

5

Ostatnio Cubarsi zatracił swój główny atut, czyli doskonałe podania przeszywające linie pomocy przeciwnika. Tego brakuje, mam wrażenie, że teraz zagrywa tylko do najbliższego, spadła mu pewność siebie.

0

@bartulek98 po kontuzji jest przecież

2

Podziękować należy Olmo co miał na pustą

2

haha bez kartki

2

Mendes jest niesamowity, jest w każdym miejscu

0

co chłop porobił :O

2

w końcu, jazda z tym obrzydliwym autobusem

2

sku*wysyn jebanany

8

ja pie*dole ku*wa niemożliwe

3

na ma faulu xDDDDDDDDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?