O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 99
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Z trio Henry-Eto'o-Messi nikt nie moze odejsc! Powinni razem grac poki sie rozumieja i strzelaja duzo bramek.

0

Najwieksze gwiazdy futbolu graly, graja lub beda grac w Barcelonie.

0

Znowu lysy......????? On daje duzo kartek, jest szansa, ze zawodnicy Chelsea nie beda mocno faulowali. Jak beda to zejda z boiska.

0

Xavi, Messi i Henry powinni miec najwyzsze noty i takie maja. Poza tym Pique ma 10, zasluzyl na nia. Niedlugo Pep moze na niego stawiac czesciej w wyjsciowej 11. Tak wogole to nikt sie nie spodziewal, ze Pique bedzie strzelac........ :P

0

Barca rzadzi!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zobacz wszystkie

0

Dla mnie to obojetnie: moga przejsc obydwaj albo tylko jeden lub nawet zaden. Chociaz w pelni zgadzam sie z czarnym20, po co Villa ma przechodzic do City albo Liverpoolu?????? Lecz w sumie to Silva moglby przejsc do Juve, ale w Barcie wlasnie jak Iniesta i Xavi sa poza gra to kto ma grac w srodku????? Faktycznie sa jeszcze Toure i Keita, ktorzy od jakiegos czasu coraz bardziej anagzuja sie w grze ofensywnej. Silva by sie przydal. Jak zostanie sprzedany Gudjohnsen to Villa tez moze przejsc :P

0

Oby wrocil jak naszybciej chociaz moim zdaniem Sylvinho godnie go zastepuje......

0

Barca jak zawsze gra techniczna i czysta pilke, ale w tym sezonie jakos brakuje skutecznosci.

0

Oby Yaya nie odszedl. Jest waznym punktem w srodku pola, zatrzymuje wiele akcji przeciwnikow.

0

Nie wyobrazam sobie, ze moglo nie byc Barcy :/ "w 1908 roku, gdy wydawało się, iż klub przestanie istnieć"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?