0

Z trio Henry-Eto'o-Messi nikt nie moze odejsc! Powinni razem grac poki sie rozumieja i strzelaja duzo bramek.

0

Najwieksze gwiazdy futbolu graly, graja lub beda grac w Barcelonie.

0

Znowu lysy......????? On daje duzo kartek, jest szansa, ze zawodnicy Chelsea nie beda mocno faulowali. Jak beda to zejda z boiska.

0

Xavi, Messi i Henry powinni miec najwyzsze noty i takie maja. Poza tym Pique ma 10, zasluzyl na nia. Niedlugo Pep moze na niego stawiac czesciej w wyjsciowej 11. Tak wogole to nikt sie nie spodziewal, ze Pique bedzie strzelac........ :P

0

Barca rzadzi!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Na pewno w srodku nie moze grac Abidal i Alves. Oni zagraja na flankach. W srodku pewnie Busquets lub Caceres i Pique.

0

Zgadzam sie! Najlepsze Gran Derby to 3:0 dla Barcy. Wielki Ronaldinho w roli glownej. Nie da sie tego zapomniec.

0

Thierry trzymaj sie!!!!! W meczu z Realem Barca musi wystawic swoj najlepszy sklad, a Henry do niego nalezy.

0

Dobrze, ze Eto'o mowi o swojej przyszlosci w Barcy. Jesli bedzie mial odejsc to nie wierze, ze odejdzie do takiego klubu, jak Manchester City. :P

0

Jesli Iniesta mowi, ze wygraja to ja mu wierze. "Wierzymy, że piękna gra jest najlepszym sposobem na osiągnięcie dobrych rezultatów. Piłka nożna jest po to, by dawać radość."

0

To jest wlasnie myslenie pilkarzy Realu: "Styl nie odgrywa teraz najważniejszej roli". Dobrze, ze pilkarze Barcy tak nie mysla...... Poza tym to ja nie obawialbym sie Realu, tylko samego Marcelo. Kazdy wie co on ostatnio robi na boisku.

0

Ale strategia - nie grac w pilke i utrudniac to innym. Moim zdaniem Chelsea przeszkadza Barcie w pieknej grze. I tak kazdy wie, ze Ballack lubi ostra gre, a innych powstrzymuje faulem.....

0

Rok nie grac w pilke........... nie wytrzymalbym. W sumie to Milito bardzo by sie przydal w tym meczu, jest dobrym obronca.

0

I jak mozna sie nie zgodzic z Eto'o......? Iniesta to najlepszy zawodnik na swiecie (tez to niedawno zauwazylem).

0

dobre i to

0

Dobry sklad i galaktyczne trio w ataku. Bedzie dobrze.

0

Zgadza sie to, ze najlepszym wykonawca rzutow karnych jakiego widzialem byl Ronaldinho za czasow gry w Barcie. Prawda jest tez, ze Eto'o nie nadaje sie do tego.

0

To pewne, ze nie awansuja. Mozliwe nawet, ze Bayern wygra, ale nie strzeli tylu bramek.

0

Kumaty ten nasz trener. Najwazniejsze jest dobro druzyny, zwyciestwa i puchary. Eto'o spokojnie zgarnie te nagrody.

0

Chlopaki dadza rade. A kibice rzeczywiscie maja fajnie.

0

Czekam na ten transfer.

0

Swieta prawda. W futbolu wszystko jest mozliwe..........chociaz watpie

0

Wolalbym zeby zagral, bo chociaz zaliczy sobie pare trafien. Z drugiej jednak strony nalezy mu sie odpoczynek.

0

Na lewej obronie Abidal, a na prawej Alves. Dani znakomicie klei akcje z Messim.

0

Znakomita i niezmienna gra Iniesty. Ciekawe jak sie czul, jak cale Camp Nou krzyczalo: "Iniesta!"

0

no

0

Messi gra swietnie. Oby tak gral tez w LM.

0

No kiedys Kahn to byl swietny zawodnik. Byl moim ulubionym bramkarzem i wzorem (gralem na pozycji bramkarza) :P

0

Pasuje do Barcy.

0

Maradona ma dobre teksty! "......najlepszy pikarz w Kamerunie......" heh Wiedzialem, ze dostanie ten numer, to bylo pewne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?