0

Zycze Messiemu jak najlepiej, ale jak dla mnie to on nie musi byc krolem strzelcow. Najwazniejsze zeby wygrywac!!!! Poza tym po Messim widac, ze jemu bardziej zalezy na tym zeby strzelili kumple po jego podaniach. Szacun. Nawet jakby szedl sam na sam z bramkarzem to chyba staralby sie podac.

0

Ja nie chce by Barca trafila na Villarreal, zeby wystepowala mozliwosc, ze dalej przejda dwie druzyny hiszpanskie. :P Chociaz wole zeby Barca okazala sie na koniec druzyna hiszpanska, ktora zaszla najdalej (a moze wygra) w LM.

0

Ja do nikogo nie mam zastrzerzen. Dla mnie to kzdy zawodnik moze dostac 7-9. Czemu Valdes dostal taka niska ocene? A Marquez????

0

Moim zdaniem najlepiej trafic na Arsenal albo Chelsea. Manchesteru i Liverpoolu sie boje, a Bayern zaczyna sie rozkrecac. Villarreal slabo gra z druzynami z innych lig, ale z druzyna z ligi hiszpanskiej moze byc inaczej........ Najwiecej osob (tak wynika z sondy) chce meczu z Porto. Heh, jak widzialem co oni robili ze swoimi przeciwnikami, graja tak jak Barca - technicznie, ale nieskutecznie.

0

Dla mnie to obojetnie: moga przejsc obydwaj albo tylko jeden lub nawet zaden. Chociaz w pelni zgadzam sie z czarnym20, po co Villa ma przechodzic do City albo Liverpoolu?????? Lecz w sumie to Silva moglby przejsc do Juve, ale w Barcie wlasnie jak Iniesta i Xavi sa poza gra to kto ma grac w srodku????? Faktycznie sa jeszcze Toure i Keita, ktorzy od jakiegos czasu coraz bardziej anagzuja sie w grze ofensywnej. Silva by sie przydal. Jak zostanie sprzedany Gudjohnsen to Villa tez moze przejsc :P

0

Wiedzialem, ze awansuja. Wystarczy troche skutecznosci i kilkanascie dobrych sytuacji zamienia sie na kilka goli. Moim zdaniem Barca moze tak wygrywac w kazdym meczu. A tak naprawde to Lyon troche nie dawal Barcie pograc....... Ciagle faulowali: kilka zoltych kartek (chyba 5 albo i wiecej) i jedna czerwona (dla Juninho).

0

Szacun dla Messiego, ale Ronaldinho tak samo mowil...... Z tym, ze Roniego zegnali z boiska gwizdami, bo podobniez mial kryzys. Kiedys gdzies uslyszalem, ze jesli Roni jest w kryzysie, to kazdy zawodnik na swiecie chcialby przechodzic taki kryzys. :P Jesli kibice Barcy beda do Messiego jakies bunty, bo bedzie slabo gral to nie bede zly z powodu jego odejscia (ale nie do Realu) :)

0

Ciekawostki (po pierwszej polowie meczu):

1. Lyon prawdopodobnie przegra pierwsze wyjazdowe spotkanie w tej edycji LM (do przerwy Barca prowadzi 4:1) :P

2. Thierry Henry strzeili Lyonowi dwa gole w pierwszej polowie w ciagu 3 min!!!!!

3. Prawdopodobnie Barca pierwszy raz wyeliminuje francuska druzyne w rozgrywkach LM

4. Barca strzelila juz 702 bramki w europejskich rozgrywkach!!!! Gola nr 700 strzelil Henry

5. Valdes i Marquez zaliczyli wystep nr 50 w LM

0

Jesus Navas moglby przejsc do Barcy, on jest podobny w swojej grze wlasnie do Alvesa. A tak w ogole to w tym sezonie Barca moze wygrac wszystko, ma swietny sklad. Puchar Copa del Rey jest w zasiegu reki, w lidze trzeba tylko grac rowna dobra pilke i przede wszystkim skuteczna....... Najtrudniej bedzie z LM, w niej trzebabyc pod kazdym wzgledem przygotowanym perfekcyjnie......i trzeba umiec grac z zespolami z innych lig co jest trudne

0

Dla mnie to on moze trafic do Barcy, bedzie pasowal. Gra techniczna i szybka pilke, poza tym moze dobrze sie rozumiec z Henrym.

0

Gol Juninho w pierwszym meczu to czysty przypadek :P Moim zdaniem dzisiaj latwo wygramy i spokojnie awansujemy. A to co Ronaldinho kiedys robil z rywalami to poezja........on byl magikiem i geniuszem w jednym..........z niczego robil wszystko.

0

Glosowalem, ze awansuja: Liverpool, Bayern, Juventus i Villarreal :/

0

Wynik mogl wynosic nawet 10:2 !!!!!! Pilkarze Athletico mieli dwie swietne akcje (chyba na caly mecz tylko te dwie) po ktorych musiala byc bramka. Raz w pierwszej polowie praktycznie sam na sam napastnik Bilbao chybil o pare cm. W drugiej polowie znakomita obrona popisal sie Valdes (ta akcje na pewno pamietacie). Szanse dla Barcy mieli: Iniesta (1), Pique (1), Henry (2), a reszta nalezala do Eto'o!

0

Zgadzam sie z Guardiola: Iniesta i Eto'o sa bezcenni. Iniesta mogl strzelic w tym meczu jedna bramke, a Samuel kilka bramek :P

0

ajajajajaj, oby Puyol szybko wrocil, jest portrzebny

0

Szkoda Puyola..... Ostatmio gra bezblednie w obronie i pokazuje sie w ataku.

0

Moga przyjsc nawet obydwaj, tylko oby Eto'o nie odszedl, on jest lisem pola karnego :P

0

Oby jak najdluzej gral w Barcie!

0

Racja po stronie Messiego. Bardzo dobrze ze sedziowie zauwazaja czeste faule na takich zawodnikach jak Messi czy nawet Ronaldinho. Oni chca grac w pilke a tacy jak Cannavaro im w tym przeszkadzaja. :)

0

Bez powodu do Barcy nie mozna trafic.........

0

Cannavaro sie spina bo Real przegral wazny mecz. Poza tym jeszcze niedawno mowil ze Barca nie jest druzyna tylko skladem gwiazd...... Moim zdaniem Real nim jest :) Barca Pany!!!!!!!!!

0

Ciekawy bylby ten transfer. Abidal jest swietny, ale rzeczywiscie zdarzaja mu sie wpadki....

0

oby Barca odniosla kolejna miazdzaca wygrana :)

0

Z pewnoscia gdyby Roni byl to byloby lepiej, Deco moze tez.....

0

Szczegolnie milo slyszec, ze Eto'o strzela.

0

Oby Yaya nie odszedl. Jest waznym punktem w srodku pola, zatrzymuje wiele akcji przeciwnikow.

0

Ten mecz Barca musi wygrac i to wysoko i moze wskoczy w tabeli na 4 lub 3 miejsce. Poza tym to tez chcialbym zeby zamiast Keity gral Yaya.

0

Dobrze ze wygrali.... :)

0

Mam nadzieje, ze na dobry pocztek wygraja. A tak poza tym to Abidal jest bardzo dobrym bocznym obronca....

0

Puchar w stu procentach nalezal sie Zenitowi. :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?