0

Eto'o jest genialny, jeden z najlepszych napastnikow na swiecie. Srednia 0,63 gola na mecz mowi sama za siebie.... :)

0

Niby wymarzona grupa, bo przeciwnicy slabi. Boje sie, ze Barca bedzie miala za latwo w grupie a w nastepnej rundzie trafi na wymagajacego przeciwnika.

0

Oby Rijkaard nie dostal tej posady, to glownie on krytykowal Roniego i mu nie ufal..... Nie chcialbym zeby Ronaldinho znow mial z nim doczynienia.

0

Najlepiej jakby Arszawin przeszedl do Barcy.

0

Fajnie jakby wrocil..... :) Trzymam kciuki zeby zdobyl brazowy medal.

0

:(

0

Jesli patrzec na cala kariere to miedzy Messim a Ronaldinho jest wielka przepasc. Roni jest duzo lepszy, ale na obecny moment ma slabsza forme.....

0

teraz zaluje ze odszedl..... :(

0

pierwsze trofeum Guardioli

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?