Marcin10135
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Eto'o jest genialny, jeden z najlepszych napastnikow na swiecie. Srednia 0,63 gola na mecz mowi sama za siebie.... :)
0
Niby wymarzona grupa, bo przeciwnicy slabi. Boje sie, ze Barca bedzie miala za latwo w grupie a w nastepnej rundzie trafi na wymagajacego przeciwnika.
0
Oby Rijkaard nie dostal tej posady, to glownie on krytykowal Roniego i mu nie ufal..... Nie chcialbym zeby Ronaldinho znow mial z nim doczynienia.
0
Najlepiej jakby Arszawin przeszedl do Barcy.
0
Fajnie jakby wrocil..... :) Trzymam kciuki zeby zdobyl brazowy medal.
0
:(
0
Jesli patrzec na cala kariere to miedzy Messim a Ronaldinho jest wielka przepasc. Roni jest duzo lepszy, ale na obecny moment ma slabsza forme.....
0
teraz zaluje ze odszedl..... :(
0
pierwsze trofeum Guardioli