0

Najlepsza druzyna w Europie wygrywa, nasz pilkarz strzela, swietnie!

0

Rzeczywiscie jak dla mnie to Sylvinho gra swietnie! Copa del Rey mamy juz w zasiegu reki, a lige i LM mozna jakos pogodzic.

0

Valde coraz czesciej pokazuje swoje umiejetnosci i broni nawet sam na sam z napastnikiem. Moim zdaniem powinni podpisac nowy kontrakt, bo i tak do Barcy nie przejdzie zaden bramkarz........ Bo niby jaki????

0

To wroc do Barcy!

0

Prawie 60 bramek......... Oby Iniesta jak najszybciej wrocil.

0

Byl w porzadku

0

W porzadku czlowiek! Bardzo dobrze, ze docenia kumpli z druzyny. W koncu Eto'o jest od wbijania pilki czesto do pustej bramki, ale mam w pamieci akcje, ktore same przeprowadzil i wykonczyl. Lis pola karnego :)

0

Szkoda Puyola, Xaviego i Iniesty.

0

Wystarczy, ze Barca zagra na luzie, tak jak z Malaga. W tym meczu bylo widac, ze ciesza sie gra (Henry i Eto'o po kolejnej wspolnej akcji zakonczonej golem z dlonmi przy glowie, jak w wojsku......swietnie to wygladalo, kto ogladal ten wie).

0

Ja osobiscie zycze mu pierwszego miejsca!

0

Wybitny ofensywny obronca...... Chcialbym zeby w Barcie znalazl sie jeszcze Jesus Navas.

0

Czuje latwe zwyciestwo :P

0

To moze byc historyczny sezon...... Moim zdaniem Barca Puchar Krola ma juz w zasiegu reki, w lidze trzeba grac na rownym i dobrym poziomie. Pozostaje tylko Liga Mistrzow, w niej bedzie najtrudniej. Wierze w 3 trofea w tym sezonie i czekam na nie. Barca musi wrocic na szczyt!

0

Tak PRAWDZIWY kapitan! On jest wazna czescia zespolu, milo slyszec, ze nie chce odejsc. Chcialbym zeby oprocz niego na zawsze zostali Xavi i Iniesta (tez wychowankowie).

0

Niech sobie to przemysli. BBarti sile ofensywna mamy kompletna, ale Ribery sie przyda. W koncu kontuzje i zawieszenia za kartki chodza po pilkarzach....... ;P

0

Sory, poprawka :P :

Skoro on mial duzy udzial w sprowadzeniu na Camp Nou Ronaldinho to wierze, ze chce bardzo dobrze dla klubu i wie co dobre. To byl przelomowy moment w historii Barcy, w koncu sprowadzila ona najlepszego jak narazie pilkarza w historii XXI wieku. Ale do 2010 roku jeszcze troche czasu....

0

Skoro on mial duzy udzial w sprowadzeniu na Camp Nou Ronaldinho to wierze, ze chce bardzo dobrze dla klubu i wie co dobre. To byl przelomowy moment w historii Barcy, w koncu sprowadzila ona najlepszego jak narazie pilkarza w historii XI wieku. Ale do 2010 roku jeszcze troche czasu.......

0

Nie no Eto'o powinien zostac. Lada mecz sie przelamie i zacznie wykorzystywac swoje sytuacje na boisku i spokojnie zaliczy hat-tricka. Xavi i Toure to najwazniejsze postaci srodka pola i to oni najczesciej przerywaja akcje przeciwnikow, szkoda ich.

0

Caly swiat kocha Barce zz ich gre, nie tylko Hiszpania! Barca gromi nie tylko zespoly z poludnia........

0

Nie wyobrazam sobie, ze moglo nie byc Barcy :/ "w 1908 roku, gdy wydawało się, iż klub przestanie istnieć"

0

Barca jak zawsze gra techniczna i czysta pilke, ale w tym sezonie jakos brakuje skutecznosci.

0

Oby wrocil jak naszybciej chociaz moim zdaniem Sylvinho godnie go zastepuje......

0

Powinien wziasc ten numer i pewnie to zrobi.

0

Moim zdaniem powinien wreszcie odejsc Gudjohnsen. Jesli nastapi zakup jakiegos dobrego bramkarza to Jorquerra moze sie pozegnac z klubem........ Z drugiej jednak strony, jesli Valdes mialby stracic pozycje pierwszego bramkarza, nie wyobrazam sobie tego. Jestem z Barca od 2004 roku i od kiedy pamietam VV caly czas stoi miedzy slupkami. Do Barcy moglby przejsc jakis Hiszpanin, np. Torres, Villa lub Silva. Poza tym jesli zalezy im na bocznym obroncy to najlepszym kandydatem jest Lahm, Ribery'ego mozna im zostawic. :P

0

No bedzie im ciezko!!!! (Almerii) :P Mysle, ze Barca ich rozgromi.......

0

To dobrze, ze na treningach nie opuszcza ich dobry humor :P Pamietam, ze kiedys bylo glosno jak taki numer zrobil tez Ronaldinho, ale to bylo kiedys....... :(

0

Losowanie pewnie bedzie emitowane na kanale Eurosport.

0

Ja zaglosowalem zeby rywalem Barcy byl Arsenal, ale moze tez nim byc Chelsea.

0

Laporta ma racje : "Wspaniale byc kibicem Barcy". Dumny po zwyciestwie, wierny po porazce..... :)

0

Szkoda :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?