0

Komentarz usunięty

0

Bylo potwierdzenie. Possukaj na stronie dokladnie a nie placzesz...

0

Mozna tez prosic???

0

Ja tez nie...

0

???

0

Ja jestem z Opolszczyzny i tutaj jest masakra. Deszczu to juz najstarsi gorale chyba nie pamietaja... Jest tak duszno ze jestem mokry jakbym sie dopiero kapal...

0

Przeciez bylo potwierdzenie ze maja obowiazek wykupu przed nowym rokiem :D

2

Jakiie wojewodztwo? U mnie taka duchota ze zara zemdleje...

0

Wiesz moze gdzie znajde 2 odcinek do 2 sezonu ;ppp

Bardzo dobry serial, osoboscie polecam Stranger Things. Bardzo dobry i ta muzyka :)

29

Czemu mamy nie wierzyc?

0

Hajto cisnie Vadisa xd

0

Hajto komentuje Jage :) Trzeba ogladac :D

6

Ale Paulinho to ty szanuj!!!

22

Wstyd mi za takich ludzi...

1

Ogolnie to fajne gry beda na Ps4. RDR 2, The last of us 2 czy Days Gone. Oj bedzie grane :p

0

Barca, Atletico, Sevilla na Eleven. Nie jest zle.

9

A z 7 nie moze byc jego nastepca?

4

Szkoda ze Dembele nie wzial sobie 7 a oddalby 11 Coutinho.

1

Dwa posty nizej.

2

Nie nawidze tego prostaka...

Szkoda ze Dembele go wtedy nie poskladal bo widac bylo ze ma ochote mu pysk oklepac :D

0

Oo pan od kupy, myslalem ze dostaniesz bana za ten jezyk...

0

Marlon pojdzie na wypozyczenie do Newcastle.

0

Bez przesady...

0

Oby sprzedazy a nie wypozyczenia :D

0

Komentarz usunięty

29

Coutinho musi grac na pozycji Iniesty!

1

Tak swoaja droga to Coutinho swietnie wyglada na okladce nowego Pesa :) Koszuleczka pasuje mu jak ulal :p

0

Bardzo dobra giera. Grafika jest bajeczna. Dzungla robi wrazenie. Nie ma czasu na nude bo wciaga na maksa. :D

0

Pomyslimy.

0

Wlasnie skonczylem Uncharted Zaginione Dziedzictwo i jeszcze bardziej nie moge sie doczekac The last of us 2 :) Czuje ze to bedzie tytul ktory moze zagrozic GoW :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?