0

Mourinho placze ze nikogo nie chca mu kupic procz Freda a on sprzeda swojego najlpeszego zawodnika na kilka dni przed zamknkeciem okienka...

4

W meczach sparingowych to ten Abel gra slabizne...

5

Gra dobrze to chca zeby zostal, gra kijowo to chca zeby odszedl. Co w tym dziwnego?

0

Jak sobie radzicie z potem w te upalne dni?



Kapiel antyperspirant i dezodorant to wiadomo ale co jak sie pocicie mocniej?

0

Noooo Lubie go sluchac ale jak gada swietnie to nie moge ze smiechu :p

3

5 minut temu wlaczylem Arsenal-Chelsea i juz chyba z 15 razy uslyszalem SWIETNIE :p

0

Srago nie Thiago...

0

Samsung Galaxy s9 czy Huawei p20 pro? Dlaczego?

2

Literowka w Mundo Deportivo, Arias a nie Aras :p

1

No niby tak ale jakbym skoczyl to bym wlecial do oceanu i tez lipa.

1

No niby tak ale jakbym plynal i cos by sie wydarzylo to moglbym sie jakims cudem dostac do szalupy i jakos sie uratowac.

2

Taka mnie wziela rozkmina na noc :) Czy jakbym musial sie dostac do Ameryki to bym lecial czy plynal :p Nie mam pojecia co bym wybral. Latac sie boje jak cholera a jakbym sie znalazl na srodku oceanu w nocy wiedzac jak gleboko musi byc to az mam ciarki lezac w lozku.

2

Jak myslicie co Ps plus odblokuje za gry w sierpniu?

0

Mam Ps 4 slim i normalnie mam HDR i deep color(jakos tak)

0

Pierwszy telewizor to Phillips 50 cali. Drugi to Lg 32 cale. Najlepsze w tym wszystkim jest to zeby pograc w Fife to na trybie Gra dziala swietnie. W grach takich jak GoW czy HZD sa problemy. Niestety nie mam monotora i nie moge sprawdzic.


Mam HDR w telewizorze i w konosoli rowniez.

0

Obraz strasznie skacze. Zrywa jakos tak dziwnie. Na trybach Naturalny, Jaskrawy, czy Film dziala dobrze a na trybie Gra to jest tragedia.

12

To co moje jest moje co jara mnie w razie co nie wiem przeciez jak i gdzie :ppp

0

Input Lag mam 42,61

0

Wlasnie probowalem na innym tv i tez jest problem.

0

Mam problem z plynniscia gier takich jak GTA, GoW czy HZD. Jak daje tryb GRA to strasznie to wyglada. Na trybie Film juz lepiej. Jak ustawic zeby dzisialo idealnie? Telewizor to Phillips 50 cali 4k z Hdr.

0

Sa tu jacys specjalisci od PS4?

2

Bardziej chodzi mi o to zdziwienie :p

18

Dzisiaj bylem nad jeziorem. Opalam sie na lajciku na kocyku. W pewnym momencie zauwazylem ze obczaja mnie babeczka. Usmiechnalem sie i polozylem sie opalac dalej. Po minucie ona podchodzi do mnie i zaczynamy rozmawiac. Mysle kurka ale ale mam fart, taka laska a nagle ona krzyczy KOCHANIE NIE WOLNO RZUCAC PIASKIEM!!!!(do coreczki) Jakbym dostal gonga w ryj.

4

Widze ze spora spina o tego Dembele. Chlop przyszedl za spora kase i poki co sie nie sprawdza. Wiadomo ze mial kontuzje i sporo nie gral ale nosz kurde jak on chce byc w jak najlpeszej dyspozycji w nastepnym sezonie to niech bierze dupe w troki i niech zapierdziela na uznanie trenera a nie placze ze nie ma zaufania od trenera. On mysli ze przyjdzie i bedzie mial podstawe? No sorry ale jakby mial charakter to by wrocil i zapierdzielal na treningach a nie balowal. Wroci sobie po urlopiku i bedzie plakal ze grzeje lawke. La Rambla bedzie cisnac Valverde ze trzyma go na lawce ale ze on ma wyrabane na to zeby wrocic i popracowac nad forma to juz jest okej.

0

Palencia nie strzeli...

Edit ma szczescie :p

28

Ty jestes trollem na bank.

2

Palencia i Carles Perez dzisiaj mega slabi.


Moim zdaniem kariery w Barcie nie zrobia.

2

Trolll?

0

Malcom!!!!!!!!!

6

W pierwszej polowie nikt nie narzeka wiec EV dzisiaj nie da grac Malcomowi i beda powody do narzekania :p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?