MarcinVeB4
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Barca daje Gomesa za Williana a Chelsea chce Gomesa i 50 mln :p
0
Samsung Galaxy s9 64 gb vs Huawei P20 Pro 128 gb
1
Tylko ze od 2 lat to on sie w Bayernie nie lapal a co dopiero w Barcie.
5
Tylko nie Thiago. Juz Rabiot jest lepsza opcja.
1
Lenglet, Arthur, Rabiot i Willian.
Mysle ze takie beda transfery do klubu tego roku. Co wy myslicie?
1
Niech teraz sypna 60 mln i byloby elegencko.
0
Dlaczego?
0
Wlasnie ogladam te samsungi i placic tyle kasy za s9 sie nie oplaca bo wiele sie nie rozni od s8.
0
Jaki polecacie wziac telefon na abonament obecnie? Mysle nad Samsung Galaxy S8 a wy co proponujecie?
0
Koledzy mam pytanko odnosnie Ligi Mistrzow w Polsacie. Czy te kanaly Premium beda w Pakiecie Max czy Max Plus trzeba miec?
1
Twaro wraca do Nc+
0
Komentarz usunięty
0
Ani Cionek, ani Alcantara.
0
To znaczy jacy? Rozwin mysl.
1
Stranger Things, Dom z Papieru, Breaking Bad, Gra o Tron, Narcos, Peaky Blinders, Ozark, Dexter, Skazany na smierc, Banshee, Gomorrra, Prawo Ulicy
3
Thiago trzymaj sie z daleka od Barcelony!!!!!!
0
Mamy Coutinho, Rakitica czy Busquetsa. De Jong po woli wchodzilby do zespolu. Na cholere nam ta szklanka? Po co przychodzil Arthur?
0
Jest jakas lista zawodnikow ktorzy pojada na Tournee?
0
Kura czy jajko?
0
A ja mam urlop od 30 lipca do 10 sierpnia :)
Hurrrrrrraaaaa!!!!!!!!
7
Chorwacjo dziekuje ci za wspanialy turniej. Jestescie dlamnie Mistrzami Swiata. To jak wy walczycie to jest cos wspanialego i jestem z was dumny pomimo ze jestem Polakiem.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Przeszli? Przeszli wiec o co chodzi, dzisiaj sa zdecydowanie lepsi i oni zasluguja na zwycestwo...
14
Jakby tak bylo to by nie dal karnego...
3
Subasic :))))) No kurde kisne xd
26
Mysle ze kupia Verattiego albo Pogbe i ktorys z nich zagra. Moze Xavi wroci, nigdy nic nie wiadomo.
0
No i wiem tyle co i przedtem...
0
Mam taka rozkmine, zainwestowac czy przepierdzielic. Dochodze do wnisoku zeby jednak zaiwestowac w przepierdzielenie :D
140
A mi nie ...
0
Lukaku trzyma forme...