MarcinVeB4
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Alli dalej przereklamowany?
0
Tak to jest jak sie pisze pierdoly o ktorych nie ma sie zadnego pojecia...
0
Co z tym Allim?
0
Kolumbijki sa piekne :)
0
Jak macie ustawiony obraz w Batlefield 1 na Ps4? Zalezy mi na jak najlepwzej plynnosci?
0
W mojej osobistej ocenie procentowej to wyglada to tak Ps4 70% vs 30% Xbox. Ps4 ma zdecydowanie lepsze tytuly ekskluzywne takie jak np GoW.
0
Ktos chetny na meczyk w Fifeke na Ps4?
0
Czy te gry ktore co miesiac oferuje za darmo Ps+ sa dobre czy gnioty?
4
Ja bym ja pocieszyl :D
8
Bylo nie pic.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
Jaka ladna Szwedka :)
0
Marciniak juz mnie zaczyna irytowac...
0
Na poczatku byla taka slodziutka blondyneczka.
1
Legion Samobojcow, polecam ten film :) Bardzo dobry :)
0
Brawooooo!!!!!!
2
I znowu zyeebal :p
0
Chodzi o miejsce w grupie.
0
To hehehe Trzeciaka mnie rozwala :p
0
A wy sie czepiacie tych z Eleven :ppp
0
Haha ta...
On zartowal ze nie wyjda z grupy a przeciez oni jeszcze maja 2 mecze grupowe :)
0
Trzeciak: Senegal ma jeszcze tylko jeden mecz na tym Mundialu :p
4
Kejwin Mirallas ;p.
0
No tez sie poplulem :p
2
Belgia gra swietnie?
O kurde...
0
Za Meskykiem :pp
0
AZARD!!!
0
Najlepszy popis to dal na meczu Barca-Chelsea jak co drugie slowo to Messi...
0
Kto w wieku Alliego i na jego pozycji jest obecnie lepszy?
0
Taaa...
Edit.
Hahahahah ale dali!!