0

Alli dalej przereklamowany?

0

Tak to jest jak sie pisze pierdoly o ktorych nie ma sie zadnego pojecia...

0

Co z tym Allim?

0

Kolumbijki sa piekne :)

0

Jak macie ustawiony obraz w Batlefield 1 na Ps4? Zalezy mi na jak najlepwzej plynnosci?

0

W mojej osobistej ocenie procentowej to wyglada to tak Ps4 70% vs 30% Xbox. Ps4 ma zdecydowanie lepsze tytuly ekskluzywne takie jak np GoW.

0

Ktos chetny na meczyk w Fifeke na Ps4?

0

Czy te gry ktore co miesiac oferuje za darmo Ps+ sa dobre czy gnioty?

4

Ja bym ja pocieszyl :D

8

Bylo nie pic.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

9

Jaka ladna Szwedka :)

0

Marciniak juz mnie zaczyna irytowac...

0

Na poczatku byla taka slodziutka blondyneczka.

1

Legion Samobojcow, polecam ten film :) Bardzo dobry :)

0

Brawooooo!!!!!!

2

I znowu zyeebal :p

0

Chodzi o miejsce w grupie.

0

To hehehe Trzeciaka mnie rozwala :p

0

A wy sie czepiacie tych z Eleven :ppp

0

Haha ta...

On zartowal ze nie wyjda z grupy a przeciez oni jeszcze maja 2 mecze grupowe :)

0

Trzeciak: Senegal ma jeszcze tylko jeden mecz na tym Mundialu :p

4

Kejwin Mirallas ;p.

0

No tez sie poplulem :p

2

Belgia gra swietnie?

O kurde...

0

Za Meskykiem :pp

0

AZARD!!!

0

Najlepszy popis to dal na meczu Barca-Chelsea jak co drugie slowo to Messi...

0

Kto w wieku Alliego i na jego pozycji jest obecnie lepszy?

0

Taaa...


Edit.
Hahahahah ale dali!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?