2

Slaby a Polska nie miala zadnej dobrej i skladnej akcji...

5

Nie byl slaby tylko wyrachowany.

0

Oj szkoda tego meczu, szkoda :(

0

Foteczke podeslij!!!

0

Dlugo czekales na weryfikacje zdjec?

0

Ale jak nie podam dowodu to oni mi przeleja normalnie wygrana?

0

Gdzie polecacie konto? Sts czy Fortuna? Czy to jest w 100% bezpieczne?

0

Skoncz...

22

KDB.

24

Hmmmm Barca chce Griezmanna (MD)

0

Kto w jego wieku, na jego pozycji jest lepszy?


Dowiem sie dzisiaj?

29

Alli jest swietny.

9

Glupszego pytania dzisiaj nie zobacze :D

0

Suarez. :p.

0

Czy sa na stronie jacys urzytkownicy ktorzy maja dlugie wlosy?

0

Elegansio!!!!!!!

0

Lozano? Z wolnego?

1

Ty moja GWIAZDO!!!!!!

3

Dawac Szwajcaria!!!!

0

Ty masz jakies zaburzenia? Wspolczuje...

15

Porazka Niemiec!!!!!

0

Gilewicz.

0

Chicharito wchodzisz i lewka po dlugim!!!!!!

0

Meksyk cisnie!!!!

16

Jazda MEKSYK!!!!!!!!!!!

0

Huawei Mate 10 Pro vs P20( zwykly)

0

Thiago jest zdecydowanie lepszy ale te kontuzje podpowiadaja ze lepszym wyjsciem jest jednak Bosniak.

0

Nie przejmuj sie tym. Ty, Barcainfo czy ZelekBarca robicie dobra robote a niektorzy tutaj nieiwem w czym maja problem.

Edit. Podeslesz priwa bo jestem ciekaw co tam sie wydarzylo?

3

Ta sytuacja z faulem Poulsena i ten gosc z Peru ktory w parterze szarpal sie o pilke pokazala doaczego kocham ten sport.

Szkoda mi ich Bardzo :(

13

Peru mi imponuje :) Swietny zespol :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?