MarcinVeB4
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pavon>Rodrygo
9
Jak fla ciebie Aguero, Otamendi czy Masche to drewna to ja nie mam pytan :D
0
No tak bo Rodrygo to jest taki zajefajny... Pavona brac i sie nie ogladac.
0
Cillesen zostanie. Taka mam nadzieje :D
0
Dzisiaj Lemar, jutro Peszko dla atmosfery bo Mina ma odejsc.
#potwierdzoneinfo
0
Mam pytanko:) Czy te 2 przyciski ktore masz na dole sa podswietlone czy nie?
0
Dokladnie, po co mialby robic taki cyrk jak wie ze nic z tego nie bedzie.
0
Czy sa tutaj posiadacze Samsung Galaxy J7(2017)?
10
Fred jest dobrym graczem.
0
Wczoraj zaczalem sobie kariere w Fifce 18 druzyna Cadiz. Sprowadzilem sobie za 15 mln Adame Traore i gosc jest kozakiem. Obroncow na szybkosci robi jak dzieci. Wiadomo to tylko 2 liga ale i tak gra jak kozak. Martwi mnie tylko jego klauzula bo nie chcial wiecej niz 26 mln. :D
1
Pavon!!!
6
Ja jakos wole tego Pavona z Boca Juniors. Tez ciekawy gracz. Reprezentant Argentyny. Koszt wynisolby 36 mln bo taka ma klauzule.
17
Ps4.
26
Peszko nie wie co to zatrucie xd
0
Szkoda strzepic ryja na tego pajaca...
Karius czy Salah mieli moze jedyna szanse w zyciu zagrac w takim meczu a taki pajac specjalnie im krzywde robi zeby ich wyeliminowac...
2
Byle do 14 :p.
0
Bardziej ofensywny.
0
Na MS kibice chca ogladac najlepszych. Ide o gruby hajs ze Sane bylby jedna z gwiazd tego Mundialu.
0
Chcialbym na rok albo dwa przeprowadzic sie na Alaske. Tam musi byc mega ciezkie zycie.
1
Oby Laskowski.
0
Ja ogkadam Brasylia - Chorwacja wiec jednak nie az tak wiadomo.
0
Football.
1
Cos ciekawego w tv teraz mamy? :p
0
Ira - Powtarzaj To :)
1
Thiago to szklanka co nie zmienia faktu ze chcialbym go w Barcelonie.
7
Oddajemy za darmo bo jezdziec bez glowy.
1
Teraz Balotelli brama :)
Edit. Jednak Bonucci :)
4
Mbappe to jest egoista ze ja pierdziele.
0
Mam nadzieje ze to to :) Mam Ps4 od stycznia i perwszy raz takie cos mam.
0
Pytanka do posiadaczy PS4.
Dlaczego jak wchodze na swoj profil sony entertinment to wywala blad? Jak chce pograc w fifke to wyskakuje ze nie mozna polaczyc z serwerami ea lub z kontem sony entertinment?