8

Thiago przejmie 6 po Denisie :p

0

Sony Xperia XZ2

Co myslicie?

0

Walesa pokazal dzisiaj :) hehe

0

Ma ktos jaks fajna tapetke z Iniesta z dzisijejszego pozegnania?

1

Dzieki Cules za ten sezon :)

Dobronoc :)

2

Jak dlamnie to moze to trwac do jutra.

2

Ty moja GWIAZDO!!!!!!!

5

Suarez chlopie co ty tu robisz...

5

Dribling Suareza

Hahhahahahhahahahh

0

Dlaczego grajac w GoW na ustawieniu HDR GRA, mam takie przymulenia i rozmycia a na HDR JASKRAWY juz jest okej?

8

Faktycznie to jest takie denerwujace... Przynajmniej patologia nie sterczy pod sklepem...

0

Ok dzieki :) Kompletnie sie na tym nie znam i dlatego pytam :)

0

Mowisz o tym kopniaku i wypad od Florka? :D

0

Byl artykul na stronie.

4

Ekstraklapa to jest na poziomie 3 ligi niemieckiej. Im szybciej to wszyscy pojma i przestana sie oklamywac tym lepiej.

0

Huawei Mate 10 Pro czy Huawei P20

Co myslicie?

0

Da ktos linka do sytuacji z Benatia? Tylko nie na twiterze :)

0

Obojetne.

0

Wlasnie nie moge pojac Batlefielda 1, w zasadzie Kampani o co tam tak dokladnie chodzi?

0

Jakie jest wasze TOP5 gier na PS4?

0

Taktyk :)

2

Jakies argumenty? :D

0

Mortal Kombat XL czy Tekken 7

Co lepsze?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Moim zdaniem rewelka :)

1

GoW ma jedna bardzo duza wade:

Kiedys sie skonczy :(

0

Masz moze jakis skrot PL tego meczu?

0

Tez czekam z niecierpliwoscia, szkoa ze dopiero w 2019 :D

0

Spider Man zapowiada sie rewelacyjnie. :D

2

Moja wstepna opinia o GoW:
-swietne dialogi i muzyka
-styl walki na duzym poziomie
-wciagajaca fabula
-dobrze opracowany sposob ciosow
-wymagajacy przeciwnicy
-wkurzajacy Arteus krzyczacy podczas strzalow jakis dziwny wyraz :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?