MarcinVeB4
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Thiago przejmie 6 po Denisie :p
0
Sony Xperia XZ2
Co myslicie?
0
Walesa pokazal dzisiaj :) hehe
0
Ma ktos jaks fajna tapetke z Iniesta z dzisijejszego pozegnania?
1
Dzieki Cules za ten sezon :)
Dobronoc :)
2
Jak dlamnie to moze to trwac do jutra.
2
Ty moja GWIAZDO!!!!!!!
5
Suarez chlopie co ty tu robisz...
5
Dribling Suareza
Hahhahahahhahahahh
0
Dlaczego grajac w GoW na ustawieniu HDR GRA, mam takie przymulenia i rozmycia a na HDR JASKRAWY juz jest okej?
8
Faktycznie to jest takie denerwujace... Przynajmniej patologia nie sterczy pod sklepem...
0
Ok dzieki :) Kompletnie sie na tym nie znam i dlatego pytam :)
0
Mowisz o tym kopniaku i wypad od Florka? :D
0
Byl artykul na stronie.
4
Ekstraklapa to jest na poziomie 3 ligi niemieckiej. Im szybciej to wszyscy pojma i przestana sie oklamywac tym lepiej.
0
Huawei Mate 10 Pro czy Huawei P20
Co myslicie?
0
Da ktos linka do sytuacji z Benatia? Tylko nie na twiterze :)
0
Obojetne.
0
Wlasnie nie moge pojac Batlefielda 1, w zasadzie Kampani o co tam tak dokladnie chodzi?
0
Jakie jest wasze TOP5 gier na PS4?
0
Taktyk :)
2
Jakies argumenty? :D
0
Mortal Kombat XL czy Tekken 7
Co lepsze?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Moim zdaniem rewelka :)
1
GoW ma jedna bardzo duza wade:
Kiedys sie skonczy :(
0
Masz moze jakis skrot PL tego meczu?
0
Tez czekam z niecierpliwoscia, szkoa ze dopiero w 2019 :D
0
Spider Man zapowiada sie rewelacyjnie. :D
2
Moja wstepna opinia o GoW:
-swietne dialogi i muzyka
-styl walki na duzym poziomie
-wciagajaca fabula
-dobrze opracowany sposob ciosow
-wymagajacy przeciwnicy
-wkurzajacy Arteus krzyczacy podczas strzalow jakis dziwny wyraz :)