MarcinVeB4
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ten Pol to jest jakas pomylka.
0
Iniesta juz dla tego klubu dal wszystko co tylko mogl dac najlepszego i jego czas juz minal. Odejdzie Iniesta na jego pozycje wskoczy Coutinho. Przyjda Ruiz i Arthur. Alena awansuje do pierwszej druzyny. Cos mi mowi ze bedziemy mieli pomoc jak ta lala.
0
Afellay to byl fajny chlopak. Bardzo go lubilem :)
5
Bartek nie wkurzaj mnie z rana...
17
Samobojstwo...
33
Wczoraj Vazquez fauluje Rafinhe, Casemiro Riberego i wszystko bez kartki. Ribery fauluje zawodnika realu na polowie przeciwnika i zoltko. To sa jakies jaja chyba...
0
Czy ktorys z Ramblowiczow studiuje prawo? Potrzebuje porady bo mam maly problem z uporczywym sasiadem.
1
Siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
:pp
1
Zara puszcze pawia...
2
Fuuuuuuuuuujjjjjjj
5
A mi cos mowi ze real sie przejedzie po Bayernie jak walec.
Zobaczymy wieczorem :)
0
Oki dzieki ;)
2
Dopiero na poczatku nowego sezonu chyba dostana .
0
Za darmo?
5
Co nas obchodzi Danilo czy Cancelo? Semedo to perelka tylko trzeba ja oszlifowac.
0
Linkuj ktos!!!
0
Huawei Mate 10 Pro, godny polecenia czy lepiej cos lepszego? :)
9
Milan przegral z Benevento!!! Trace wiare w ten klub.
0
Jakie gry polecacie zainstalowac z Ps Story? Mam juz fortnite.
0
Kolega sie zdecydowal na Pro? :p
0
Powaznie czy sie zgrywasz?
0
Caly dzien czytam komentarze, ogladam recenzje i nadal nie moge sie zdecydowac czy Hawei P20 czy P20 Pro.
17
To juz jest zalosne z jego strony...
0
Kasa, kasa, kasa i jeszcze raz kasa.
0
Huawei P20 128 GB vs Huawei Mate 10
Co myslicie ktory lepszy?
1
Posiada ktos Huawei P20? Godny polecenia? Warto kupic Pro czy zwykly tez jest spoko?
0
Co ciekawego ogladacie na HBO GO? Jakie filmy i seriale.
Got wiadomo :)
0
Verma zostaje.
0
Link?
0
Francja-Brazylia (2006) Pamietam jak moj tata dosyc glosnym tonem mowilbzeby Francja rozwalila tych Brazylijczykow zasranych a ja plakalem widzac zalamanego Ronaldinho :( Mialem wtedy 10 lat i caly czas przed oczami mialem Roniego ktory mial oczy we lzach :(