MarcinVeB4
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak myslicie czy 1769 za Ps4 Pro, 1 TB + Far Cry 5 to dobra cena?
0
Jestem Liderem zmianowym w swojej firmie wyrabiajacej czesci do aut.
0
Jeszcze 3 h i fajrant :p
0
Posiada ktos Samsung Galaxy A5(2017)? Polecacie czy odradzacie? :)
0
Jestem poczatkujacym graczem i mialbym pytanko :) Kupuje za 20 zl ten dostep na 365 dni i jak to dokladnie dziala?
0
Gdzie wykupujecie Ps Plus?
2
Mls w Stanach Zjednoczonych a Chinska w Chinach.
Nie dziekuj :p
A tak na serio to Mls w Eurosporcie a Chinska Polsat Sport czasami pokazuje :D
1
Mam to samo :))))
10
Tak mnie wzielo na nocce na rozkminy o Barcelonie i mysle sobie ze Cholernie Tesknie Za Xavim :( To bym najlepszy pomocnik w histori. Jak on regulowal tempo gry to az glowa mala...
0
Gdzie kupowales? '
0
Jak myslicie czy Ps4 Pro, 1Tb + Far Cry 5 za 1799 to spoko cena?
5
Zaraz ci napisza po co nam on itd a jak Barca kupi Gomesa cz Paco to placza ze to nie poziom Barcy : D
#AntekMusiszBycNasz
0
Znam ten bol.... :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Tylko ze jak patrze na te ceny to glowa mala. Sama konsola kosztuje z 1800, dodaj do tego jakas gre i juz 2000 wychodzi. Gdzie reszta?
0
Jak myslicie czy oplaca sie kupic PS4 za 1400 zl, slim, 1Tb + CoD WW2?
3
Rabiota bym chetnie widzial w Barcelonie :p
2
Hmmm takie na nogi bym polecal :p
0
Jak wam sie podoba najnowsza odslona God of War? Warty kupienia czy lipa?
0
Bedziesz mial jskiegos linka albo ace streama? Mam dzisiaj nocke i bym cos zerkal jak sobie radzi. : D
1
Ja w gimnazjum, urwalem sie z kolezanka z klasy i poszlismy nad jezioro. Nagle patrzymy a tu policja jedzie w nsz strone. Na szczescie tylko nas spisali bo sciemnilismy ze mamy na 11 :)
1
Girone sie bardzo fajnie oglada w tym sezonie.
1
Hihihi.
1
Umtiti i Dmebele beda w przyszlosci jak Messi z Suarezem :)
0
Umtiti, Kocham cie gosciu.
2
Potwierdzam!!! Mega sie ciesze :)
0
Zambrotta.
0
I ten Trzeciak: He He
:pppp
0
Matko co to sie bedzie dzialo....
1
Smacznego.