0

Czesiek :)

0

Nawet dobre :)

1

Fisiu nie zasmiecaj takimi newsami Rambelki :) pozdro

0

Powodzenia Estremadurczyku.

0

Ter Stegen lepszy niz Coutrois a Busi deklasuje Kante moim zdaniem.

0

City to nie Barca.

2

No bo to prawda. Guardiola jest pare klas wyzej od Mou.

0

Podesle ktos jaki acestream?

0

Wyslesz linka na Utd Sevilla?

6

Zawsze mam ciary przy Hymnie Ligi Mistrzow ;)

2

Hip hip rura :ppp

0

Czy ktos wybiera sie moze na Wrak Race w Gliwicach w ta Niedziele ? :)

0

Jak myslicie Eleven utrzyma La lige?

0

Moze i wystapi ale wchodzac z lawki :)

22

Po co jak jest juz La rambla?



Edit. Julita jak chcesz moj numer to popros w prost a dostaniesz pod warunkiem ze jestes ladna ;pppp

0

Ten Zaza to MISZCZU :p

9

Wyjdz...

17

Ciekawostka: Codziennie umieraja bardzo duze ilosci ludzi.





Tego sie nie spodziewales :D

0

Jo ci baby nie wybierol :p

0

Bo w innym sporcie juz nie :p

1

Jacy wy ludzie jestescie naiwni, przeciez on doskonale wie ze to jest niemozliwe i nie zalezy mu na powrocie tylko chce zeby kibicie mysleli ze niby chcial powrotu a tak na serio chce isc do realu.

9

Tajna, a ty juz o niej wiesz. To raczej nie tajna :D

0

Valverde.

0

Dlaczego Szymeq6 opowiada takie zarty bo jest zima. :D

22

Nawet mnie chlopie nie wkurwnenerwuj :D

0

Dzien Dobry!

0

Siiiiiii!!!!!!!!

0

Zlote pletwy juz sa jego :p

0

Ronaldo juz plywa.

3

Antonella, kto nie ryzykuje nie pije szampana :p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?