MarcinVeB4
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Tak sobie ogladem to spiecie pomiedzy Semedo i Neyem i powiem szczerze ze od tego momentu Semedo bardzo mocno kibicuje i jeszcze bardziej sie ciesze ze tej Gwiazdeczki juz z nami niema.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Laskowski :)
0
Karius :D.
0
Dwa razy jest nazwisko Strootman. :)
0
Cwiartki 3/4. Mocny full juz sie chlodzi a Ferdek goni Boczka z pod kibla. Halina narobi kanapek z jajkiem a Waldus skoczy do stasia po pol litra albo litr bo po co dwa razy ganiac. Wpadnie tez Prezes Kozlowski i bedzie sie dzialo :p
0
A duza jest roznica w obrazie, animacji i plynnosci gry pomiedzy Slim a Pro?
6
No i po co i ty dodajesz swoje 3 grosze? Olej to, przejdzie im.
0
Wtf?
0
Zamierzam kupic z Far Cry 5. Dokupic Fifke i potem jakies Uncharted.
0
Mam tv 4k, 50 cali. Zamierzam byc uniwersalny jesli chodzi o gry. Fifka, CoD, Uncharted, HZD.
0
Na dniach mam zamiar kupic Ps4. Nadal nie podjalem decyzji czy Slim czy Pro. Co myslicie?
0
Chlop wszedl(Denis) na ostatnie 10 minut meczu a wy juz go chcecie w podstawie w tak waznym meczu? No gosciu wyjdz...
0
Gra ktos w Knack 2? Fajna gierka czy gniot?
2
Malaga tez troche zaskoczyla.
1
Wiesz moze gdzie obejrze 2 odcinek z 2 sezonu? :ppp
6
Casemiro jak widze to kurrrr az szkoda pisac bo bana mozna wylapac.
4
Stare bo czarno biale :pp
1
Bardzo dobra decyzja.
4
Keita spoko gosc.
0
Nie sikaj juz tak...
0
Specjalnie napisalem przez U a ty juz placzesz.
3
Jakby mnie Ramos zaczal podnisic to chyba by dostal sztuke w ten dziub.
0
Ma ktos linka na Juve ? Moze tez byc jakis acestream :D
1
Ciesze sie ze to zrozumiales...
10
Oni nas pojada na MS, oj pojada.
0
Dupa lepsza :)
Wyczulem ironie jakby co :p
2
Alves po transferze do PsG: Przechodze tutaj bo tutaj jest wieksza wola zwyciestwa niz w Juve.
Panu Alvesovi za wywiady juz dziekuje.
0
Dooookladnie :) I ta muzyczka :)
0
Uwielbiem Far Cry :) 3 Skradla mi serce :D Jak myslisz oplaca sie taki zestawik w tej cenie?