4

Tak sobie ogladem to spiecie pomiedzy Semedo i Neyem i powiem szczerze ze od tego momentu Semedo bardzo mocno kibicuje i jeszcze bardziej sie ciesze ze tej Gwiazdeczki juz z nami niema.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Laskowski :)

0

Karius :D.

0

Dwa razy jest nazwisko Strootman. :)

0

Cwiartki 3/4. Mocny full juz sie chlodzi a Ferdek goni Boczka z pod kibla. Halina narobi kanapek z jajkiem a Waldus skoczy do stasia po pol litra albo litr bo po co dwa razy ganiac. Wpadnie tez Prezes Kozlowski i bedzie sie dzialo :p

0

A duza jest roznica w obrazie, animacji i plynnosci gry pomiedzy Slim a Pro?

6

No i po co i ty dodajesz swoje 3 grosze? Olej to, przejdzie im.

0

Wtf?

0

Zamierzam kupic z Far Cry 5. Dokupic Fifke i potem jakies Uncharted.

0

Mam tv 4k, 50 cali. Zamierzam byc uniwersalny jesli chodzi o gry. Fifka, CoD, Uncharted, HZD.

0

Na dniach mam zamiar kupic Ps4. Nadal nie podjalem decyzji czy Slim czy Pro. Co myslicie?

0

Chlop wszedl(Denis) na ostatnie 10 minut meczu a wy juz go chcecie w podstawie w tak waznym meczu? No gosciu wyjdz...

0

Gra ktos w Knack 2? Fajna gierka czy gniot?

2

Malaga tez troche zaskoczyla.

1

Wiesz moze gdzie obejrze 2 odcinek z 2 sezonu? :ppp

6

Casemiro jak widze to kurrrr az szkoda pisac bo bana mozna wylapac.

4

Stare bo czarno biale :pp

1

Bardzo dobra decyzja.

4

Keita spoko gosc.

0

Nie sikaj juz tak...

0

Specjalnie napisalem przez U a ty juz placzesz.

3

Jakby mnie Ramos zaczal podnisic to chyba by dostal sztuke w ten dziub.

0

Ma ktos linka na Juve ? Moze tez byc jakis acestream :D

1

Ciesze sie ze to zrozumiales...

10

Oni nas pojada na MS, oj pojada.

0

Dupa lepsza :)


Wyczulem ironie jakby co :p

2

Alves po transferze do PsG: Przechodze tutaj bo tutaj jest wieksza wola zwyciestwa niz w Juve.


Panu Alvesovi za wywiady juz dziekuje.

0

Dooookladnie :) I ta muzyczka :)

0

Uwielbiem Far Cry :) 3 Skradla mi serce :D Jak myslisz oplaca sie taki zestawik w tej cenie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?