0

Szkoda ze Eleven nie ma NBA. Bardzo lubie kosza ale ogladanie na streamach to niekiedy katorga i sie odechciewa

0

Tak nawiasem mowiac to Jamesa mi sie zajefajnie oglada w tym Bayernie. Caly czas pod gra, raz w srodku, raz na skrzydle. Fajny zawodnik. Bayern zrobil Swietny interes.

0

Jak przyjdzie Griezmann to Paco wg sobie juz nie pogra a lepiej dac szanse Arnaizowi ktory moze grac na 9 i na skrzydlach.

0

Tak juz zupelnie na chlodno po meczu z Roma chcialbym aby Barca poczynila takie kroki w najblizszej przyszlosci:



1. Wypad z calym szrotem. (Gomes, Denis, Digne, Vidal, Paco)

2. Kupic Arthura, Griezmanna, De Ligta.

3. Wypozyczyc Mine. Najlepiej do jakiegos klubu z Hiszpani.

4. Pozwolic odejsc Iniescie. Mozecie mnie jechac ale wlasnie tego chce. Swoje juz dla FCB zrobil, zarabia bardzo duzo i moim zdaniem im dluzej bedzie gral w Barcelonie tym dluzej bedziemy miec problem z srodkiem pola. Na jego pozycjie w 100% postawic na Coutinho.

5. Awansowac Alene, Arnaiza i Cucurelle do pierwszej druzyny.

6. Stosowac wiecej rotacji.

7. Klasc nacisk na cala druzyne a nie wszystko pod Messiego.

8. Przedluzyc Umowe z Umtitim.





Takie zmiany chcialbym na nastepny sezon.



Dodajac do pkt. 4, Nie obwiniam Andresa za wczorajsza porazke, Iniesta jest magikiem ktorego kocham ale im dluzej bedzie tu gral to bedzie blokowal Coutinho. Takie moje zdanie.

0

Wuefista :p.

0

To Liga jeszcze nie jest wygrana?

1

Carles to byl kapitan :( Te momenty jak odciagal Roniego od pilkarza Milanu, jak wyrwal Pique zapalniczke i kazal grac dalej. To byl kapitan...

0

To jak tanczyli w kolku na Wembley :( Lzy leca z oczu strumieniem...

0

A masz jakies fajne kanaly czy cos? Mega sie tym interesuje :)

0

Gdzie sprawdzasz newsy odnosnie takich rzeczy?

23

I jeszcze te Suarez grajacy na lewym skrzydle. Matko Bosko...

1

Mourinho i przestalem czytac, Tego ktory wsadzil palec do oka Sp Tito? Zart wolne zarty...

12

Nie mam slow zeby okazac swoje rozgoryczenie i smutek, czuje sie wyd@@@ny przez zawodnikow ktorych kocham ogladac, przez trenera ktorego podziwialem i w niego wierzylem. Roma strzela bramke na 2:0 a Valverde zero reakcji... Wpuscilby szybciej Dembele ktory by troche odciazyl obrone i dal jej troche oddechu i moze by dal rade cos fajnego zdzialac z przodu. Przychodzi 55 minuta na rozgrzewke wybiegaja zawodnicy ROMY, Romy ktora jest na fali i nic nie musi zmieniac, a Valverde mysli sobie hmmm co tu zmieniac narazie to my mamy awans a tu nagle CYK i chu... Przychodzi 80 minuta a EV l: Dawaj Gomes przebieraj sie szybciej bo jeszcze nie wszystko stracone, kto tam jeszcze kolo ciebie siedzi, a Dembele, dawaj ty tez sobie pograsz pare minut. Podchodzi asystent do EV i mowi: Masz jesze 1 zmiane. EV: Powaznie? To dawaj tego Paco czy Riko. No tego z 17, przetestujemy go. Wracajac do watku zawodnikow to najbardziej boli brak zangazowania w mecz w LM. Roma cisnie na zlamanie karku a nasi stoja jakby byli w ZOO czy innym parku.

1

Ja jestem na nocce i kurwa dobrze bo i tak bym nie pospal... Valverde czeka ze zmianami do 80 min i jako pierwszego wpuszcza Gonesa...

0

Jakis link?

4

Trzymam za slowo.

0

Zalosne.

0

Jak chlopaki graja?

11

I potem walczyc tylko o Lige i Puchar Krola.

0

O kurcze dokladnie to niewiem, czytalem cos ze to sie da naprawci w ustawieniach Ps4.

0

Philips 50 cali, 4k

0

Jakie macie ustawienia obrazu w swoim Ps4. Jak zlikwidowac takie lekkie lagi? Ps4 Slim + Tv 4K

1

Kiedys nic nie bylo a wszytsko bylo, teraz wszytko jest a nic nima.

0

Ja za 15 min zaczynam :( Popykalbym w HZD albo Uncharted a nie do roboty...

1

Cos niesamowitego, alez zaczal sie mecz :)

16

Decyzja Trenera.

65

Coutinho nie zagra z Roma. Robcie sceeeny :ppp

0

Pytanko do konsolowiczow:



Czy jak mam tv 4k to Slimka normalnie bedzie chulac bez priblemow czy moga byc problemy? Chodzi mi tylko o to czy odpali na takim Tv. Nie o jakosc i inne takie :D

1

Zgloszony. Milego Bana Zycze.

0

Lekkie musniecie to juz karny? Skoncz gadac glupoty...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?