MarcinVeB4
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A jak Eleven bedzia mialo w dupie pokazywanie Barcy to co wtedy?
0
Jest na tym co ogladac fajnego czy same slabizny?
1
Ja tez :p.
0
Jak widze takie idiotyczne komentarze to inaczej nie da sie do tego podejsc.
7
Chlop zrobil rekord bez porazki w lidze, praktycznie ja wygral i jest w finale PK. A ty pierdolisz ze on nie osiagnie sukcesow?
0
Czy konto Ea sport jest darmowe? Czy musze je zakladac zeby pograc w Ultimate Team?
5
Moim zdaniem i tak za szybko dostal szanse debiutu. Powinien najpierw poznac lepiej Hiszpanie, Jezyk. Pograc w Barca B i dopiero kd przyszlego sezonu go powoli wprowadzac na mecze PK.
;ppp
10
6-7 : 0 z Valencia :) Widze Fifka w domu chodzi 24/7.
0
Nie Boze tylko Marcin...
2
Nie wiesz moze czy ta Roma juz spuchla?
2
Odpoczywa zeby byc wypoczety na International Champions Cup :)
1
Dzisiaj remis bedzie Mega dobrym wynikiem. Ciezki mecz sie szykuje.
2
Ksw jest slabe...
0
Valverde nie lubi Dembele i Miny :p
0
Mats-Semedo-Umtiti-Vermalen-Alba-Busquers-Paulinho-Dembele-Messi-Paco
Tak to powinno dzisiaj wygladac :)
0
Z sedzia po swojej stronie to i druzyna z Elstraklapy robilaby co chciala...
14
Zielinski? O nie nie, nidgy w zyciu. Niech spada do madrytu ten bialy zolnierzyk...
1
Analizuje mozliwosc zawieszenia? No to czyli nic mu nie zrobia :)
2
Do Milanu to jeszcze bardzo dluga droga ale tez mnie to zaczyna niepokoic...
0
Moim zdaniem chlopaki sa tak rozbici ze teraz z Valencie juz bedzie po rekordzie...
1
Tutaj wszyscy maja bol dupy o to ze real wygra ja 3 raz z rzedu :D
0
Pytanko do posiadaczy konsol Ps4:
Czy u was tez w Fidfie 18 ogladajac powtorke np strzalu albo bramki obraz jest taki ciemniejszy niz normalnie podczas meczu?
0
Puma.
# NiemaZaCo
0
Ter Stegen w Fifie 18 to jest recznik jakich malo. Kazdy strzal chyba wpuszcza.
0
Czytanie ze zrozumieniem sie klania.
0
Jakbyscie to wy zarzadzali kasa za Neymara to kogo byscie kupili za ta kase:
1.Coutinho + Dembele
2. Mbappe + Eriksen
Nie mam bolu dopy czy cos, po prostu jestem ciekaw waszego zdania.
Wariantow nie wolno mieszac.
Ja osobiscie bym wybral wariant 2.
2
Szczerze? Moim zdaniem Messi jest swietnym rozgrywajacym. Zagrywa czasem tak ze inni nawet nie pomysla ze mozna tak zagrac. Problem jest w tym ze Messi nie ma z kim grac. Jedynie z Alba cos klepia i Busquetsem. Rakitic sie chowa, Iniesta wszystko spowalnia. Suarez to juz wg tragedia, przpuszcza pilke niewiadomo do kogo i sie lapie za glowe, jak dostanie dobra pilke to ona odbija mu sie od piszczela jak w B klasie. Gomes wszytko do tylu. Dembele za duzo chce pokazac w meczu i bardzo czesto traci pilke. Coutinho stara sie cos z Messim pograc ale wiadomo jeszcze braki w zrozumieniu.
0
What the fuck?
0
Hehehe :p.
0
Jaki jest wasz ulubiony koszykarz? Moj to chyba Curry :)