0

A jak Eleven bedzia mialo w dupie pokazywanie Barcy to co wtedy?

0

Jest na tym co ogladac fajnego czy same slabizny?

1

Ja tez :p.

0

Jak widze takie idiotyczne komentarze to inaczej nie da sie do tego podejsc.

7

Chlop zrobil rekord bez porazki w lidze, praktycznie ja wygral i jest w finale PK. A ty pierdolisz ze on nie osiagnie sukcesow?

0

Czy konto Ea sport jest darmowe? Czy musze je zakladac zeby pograc w Ultimate Team?

5

Moim zdaniem i tak za szybko dostal szanse debiutu. Powinien najpierw poznac lepiej Hiszpanie, Jezyk. Pograc w Barca B i dopiero kd przyszlego sezonu go powoli wprowadzac na mecze PK.


;ppp

10

6-7 : 0 z Valencia :) Widze Fifka w domu chodzi 24/7.

0

Nie Boze tylko Marcin...

2

Nie wiesz moze czy ta Roma juz spuchla?

2

Odpoczywa zeby byc wypoczety na International Champions Cup :)

1

Dzisiaj remis bedzie Mega dobrym wynikiem. Ciezki mecz sie szykuje.

2

Ksw jest slabe...

0

Valverde nie lubi Dembele i Miny :p

0

Mats-Semedo-Umtiti-Vermalen-Alba-Busquers-Paulinho-Dembele-Messi-Paco

Tak to powinno dzisiaj wygladac :)

0

Z sedzia po swojej stronie to i druzyna z Elstraklapy robilaby co chciala...

14

Zielinski? O nie nie, nidgy w zyciu. Niech spada do madrytu ten bialy zolnierzyk...

1

Analizuje mozliwosc zawieszenia? No to czyli nic mu nie zrobia :)

2

Do Milanu to jeszcze bardzo dluga droga ale tez mnie to zaczyna niepokoic...

0

Moim zdaniem chlopaki sa tak rozbici ze teraz z Valencie juz bedzie po rekordzie...

1

Tutaj wszyscy maja bol dupy o to ze real wygra ja 3 raz z rzedu :D

0

Pytanko do posiadaczy konsol Ps4:

Czy u was tez w Fidfie 18 ogladajac powtorke np strzalu albo bramki obraz jest taki ciemniejszy niz normalnie podczas meczu?

0

Puma.


# NiemaZaCo

0

Ter Stegen w Fifie 18 to jest recznik jakich malo. Kazdy strzal chyba wpuszcza.

0

Czytanie ze zrozumieniem sie klania.

0

Jakbyscie to wy zarzadzali kasa za Neymara to kogo byscie kupili za ta kase:


1.Coutinho + Dembele


2. Mbappe + Eriksen


Nie mam bolu dopy czy cos, po prostu jestem ciekaw waszego zdania.
Wariantow nie wolno mieszac.

Ja osobiscie bym wybral wariant 2.

2

Szczerze? Moim zdaniem Messi jest swietnym rozgrywajacym. Zagrywa czasem tak ze inni nawet nie pomysla ze mozna tak zagrac. Problem jest w tym ze Messi nie ma z kim grac. Jedynie z Alba cos klepia i Busquetsem. Rakitic sie chowa, Iniesta wszystko spowalnia. Suarez to juz wg tragedia, przpuszcza pilke niewiadomo do kogo i sie lapie za glowe, jak dostanie dobra pilke to ona odbija mu sie od piszczela jak w B klasie. Gomes wszytko do tylu. Dembele za duzo chce pokazac w meczu i bardzo czesto traci pilke. Coutinho stara sie cos z Messim pograc ale wiadomo jeszcze braki w zrozumieniu.

0

What the fuck?

0

Hehehe :p.

0

Jaki jest wasz ulubiony koszykarz? Moj to chyba Curry :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?