0

Jak tam pykacie w God of War? Ja zamowilem i niemoge sie doczekac :D

3

Jakie prawdziwe...

0

Czym sie rozni Battlefiele 1 od Battlefieled 1 rewolucja?

1

Wczorajsci kibice byli swietni z tymi spiewami Campeones, Campeones :)

0

Batlefield 1 vs CoD WW2





Co wedlug was lepsze? Dlaczego?


Zapomnialem dodac ze glownie chodzi mi o kampanie.

7

Duzy minus dla tego pana.

27

Jeszcze dzien do El Classico!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Da sie jakos wykupic s Ps plus przez telefon a potem jakos zalogowac sie na ps4 i miec to w konsoli?

0

Ja sie zastanawiam i niemoge sie zdecydowac Samsung Galaxy s8 vs Huawei Mate 10 Pro vs Huawei P20

0

Ok dzieki :)

0

Wiadomo a jednak pytam. Widocznio nie wiadomo...

0

Dlatego pytam :)

0

Huawei P20 vs P20 Lite


Wiem ze Pro jest najlepszy ale funduszy brak :D

0

Czy jezeli do mojego ps 4 slim kupie kabel hdmi 4k to bede mial lepszy efekt. Tv mam 4k.

0

Grnialne :)

7

Copa del Rey i Mistrzostwo to faktycznie zaden sukces...

2

Jak byli potraktowani kibice Arki? Nic nie slyszalem?

0

Cz zeby zagrac w ultimate team musze miec gre pudelkowana? Czy moge np pozyczyc od kumpla i normalnie bedzie mi chodzi?

0

Planuje zamowc God of War przez neta. Jaka stroneke polecacie?

0

Jak to sie odbywalo? Nigdy nie mialem :)

11

Oni juz praktycznie maja LM...

2

Rayo zawsze lubilem, ten ich stadion ma swoj urok :)

0

Samsung Galaxy s9 vs Huawei p20 vs Huawei Mate 10 Pro

Co myslicie ktory najlepszy?

8

Coutinho ma 14 i tak ma zostac.

0

Mam problem z zakupem ps+. Podaje wszytskie dane zgodnie z tym co mam w banku a wyskakuje mi ze wystapil blad WC-41274-8. Niby podalem bledne dane a wszytko mam dobrze. Wiecie co z tym zribic?

0

Jak wyglada wykupywanie ps+?

1

Po co ty wglejasz takie pierdoly. Kazdy chyba uwaza ze Eriksen ma umiejetnosci na zastapienie Iniesty a nie tylko jego kolega z repry. Eriksen jest dosc znany i wiemy jak gra.

16

Na facebooku Epeven jest konkurs. Mozna wygrac dwa bilety do MultiKina na Gran Derbi. Pytanie jest nasteujace: Jakiego gracza do obu druzyn dodalibyscie?

Chlop odpowiada: Do Realu bym dal Kane bo jest mlody i perspyktywiczny a do Barcelony Dzeko bo Suarez jest juz po 30 :)

Dzeko jest starszy :)

1

No tak lepjej zeby gral tutaj do 40 i blokowal mozliwosc gry w pierwszym skladzie mlodszym wcale nie gorszym i pdzysslosfiowym zawodnikom czyt. Coutinho

9

Swoje juz zrobil. Jak zostanie bedzie tylko blokowal miejsce w waznych mezczach Coutinho ktory jest jego nastepca. Takie moje zdanie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?