MarcinVeB4
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak tam pykacie w God of War? Ja zamowilem i niemoge sie doczekac :D
3
Jakie prawdziwe...
0
Czym sie rozni Battlefiele 1 od Battlefieled 1 rewolucja?
1
Wczorajsci kibice byli swietni z tymi spiewami Campeones, Campeones :)
0
Batlefield 1 vs CoD WW2
Co wedlug was lepsze? Dlaczego?
Zapomnialem dodac ze glownie chodzi mi o kampanie.
7
Duzy minus dla tego pana.
27
Jeszcze dzien do El Classico!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Da sie jakos wykupic s Ps plus przez telefon a potem jakos zalogowac sie na ps4 i miec to w konsoli?
0
Ja sie zastanawiam i niemoge sie zdecydowac Samsung Galaxy s8 vs Huawei Mate 10 Pro vs Huawei P20
0
Ok dzieki :)
0
Wiadomo a jednak pytam. Widocznio nie wiadomo...
0
Dlatego pytam :)
0
Huawei P20 vs P20 Lite
Wiem ze Pro jest najlepszy ale funduszy brak :D
0
Czy jezeli do mojego ps 4 slim kupie kabel hdmi 4k to bede mial lepszy efekt. Tv mam 4k.
0
Grnialne :)
7
Copa del Rey i Mistrzostwo to faktycznie zaden sukces...
2
Jak byli potraktowani kibice Arki? Nic nie slyszalem?
0
Cz zeby zagrac w ultimate team musze miec gre pudelkowana? Czy moge np pozyczyc od kumpla i normalnie bedzie mi chodzi?
0
Planuje zamowc God of War przez neta. Jaka stroneke polecacie?
0
Jak to sie odbywalo? Nigdy nie mialem :)
11
Oni juz praktycznie maja LM...
2
Rayo zawsze lubilem, ten ich stadion ma swoj urok :)
0
Samsung Galaxy s9 vs Huawei p20 vs Huawei Mate 10 Pro
Co myslicie ktory najlepszy?
8
Coutinho ma 14 i tak ma zostac.
0
Mam problem z zakupem ps+. Podaje wszytskie dane zgodnie z tym co mam w banku a wyskakuje mi ze wystapil blad WC-41274-8. Niby podalem bledne dane a wszytko mam dobrze. Wiecie co z tym zribic?
0
Jak wyglada wykupywanie ps+?
1
Po co ty wglejasz takie pierdoly. Kazdy chyba uwaza ze Eriksen ma umiejetnosci na zastapienie Iniesty a nie tylko jego kolega z repry. Eriksen jest dosc znany i wiemy jak gra.
16
Na facebooku Epeven jest konkurs. Mozna wygrac dwa bilety do MultiKina na Gran Derbi. Pytanie jest nasteujace: Jakiego gracza do obu druzyn dodalibyscie?
Chlop odpowiada: Do Realu bym dal Kane bo jest mlody i perspyktywiczny a do Barcelony Dzeko bo Suarez jest juz po 30 :)
Dzeko jest starszy :)
1
No tak lepjej zeby gral tutaj do 40 i blokowal mozliwosc gry w pierwszym skladzie mlodszym wcale nie gorszym i pdzysslosfiowym zawodnikom czyt. Coutinho
9
Swoje juz zrobil. Jak zostanie bedzie tylko blokowal miejsce w waznych mezczach Coutinho ktory jest jego nastepca. Takie moje zdanie.