0

Dzialaja wam serwery EA?

0

Co z Dembele w takim razie?

0

Plus.

0

Lekarz.

19

Eriksen


Edit. Glupie pytanie.

0

Antek, Arthur i Lenglet.

0

Jak wam sie podoba aktualizacja Fify 18 z Mundialem. Jak dlamnie jest bardzo dobra.

0

Busquets.

2

Prawde napisalem. Skoro mam polecenia to widocznie sa tutaj jeszcze normalni uzytkownicy...

5

Komentarz usunięty

5

Dokladnie, TVP jest chyba najmniej stronniczy bo TVN to wiecznie PO dobre, PiS najgorsze.

18

Protest smiechu warty.

3

Mathieu. Silny, szybki, wysoki, rudy i skoczny.

0

Hehehe hehehe hehhehe

4

W szpitalu? Z Vermalenem bedzie mial pokoj.

0

Czy ja kogos wypycham?

1

Wymiana Dembele na Verattiego. Tylko tak mozna to zrobic, inne wyjscie to idiotyzm.

0

Ty smieszku...

0

Samsung Galaxy S9 czy Huawei P20 Pro?

6

Mane wycziscil Isco jak jiniora :)

0

O co chodzi z tym Rodo?

0

Ale skuteczna :)

0

Walczyl? Nie nazywajmy tego meczu walka :p

0

Moja rada jak sobie z tym poradzic:



Wyloguj email: Brak Rodo, Rodo! Wyjdz z fcbarca: Brak Rodo, Rodo! Zamknij lodowke: Brak Rodo, Rodo!


35

Hehe dobre dobre :)

0

Zapoda ktos linka piosenki na Mundial? Cos jutube mi sie dlugo laduje.


Edit. Dzieki za odpowiedzi,
Moim zdaniem srednia zeby nje powiedziec slaba, trzeba czekac na Shakire :)

0

Jeszcze niecale 3 gidzinki i lece w kime po nocce :p

0

Samsung Galaxy S8+ vs Huawei Mate 10 Pro

Co myslicie?

2

Placza o tego Griezmana ze daj spokoj. Ja do tego podchodze w ten sposob ze jak przyjdzie to swietnie a jak nie to tragedi nie bedzie. Mamy Coutinho, Dembele. Moze pojawi sie jakis fajny gracz fo srodka pola na rynku. W tej calej sytuacji cholernie szkoda mi Paco bo gosca bardzo lubie. Bede sledzil jego kariere po odwjsciu z klubu. Widzialbym go w Valenci albo Athleticu Bilbao jako nastepca Aduriza.

0

A jakie masz zdanie o najnowszym Huawei P20 Pro? :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?