MarcinVeB4
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dzialaja wam serwery EA?
0
Co z Dembele w takim razie?
0
Plus.
0
Lekarz.
19
Eriksen
Edit. Glupie pytanie.
0
Antek, Arthur i Lenglet.
0
Jak wam sie podoba aktualizacja Fify 18 z Mundialem. Jak dlamnie jest bardzo dobra.
0
Busquets.
2
Prawde napisalem. Skoro mam polecenia to widocznie sa tutaj jeszcze normalni uzytkownicy...
5
Komentarz usunięty
5
Dokladnie, TVP jest chyba najmniej stronniczy bo TVN to wiecznie PO dobre, PiS najgorsze.
18
Protest smiechu warty.
3
Mathieu. Silny, szybki, wysoki, rudy i skoczny.
0
Hehehe hehehe hehhehe
4
W szpitalu? Z Vermalenem bedzie mial pokoj.
0
Czy ja kogos wypycham?
1
Wymiana Dembele na Verattiego. Tylko tak mozna to zrobic, inne wyjscie to idiotyzm.
0
Ty smieszku...
0
Samsung Galaxy S9 czy Huawei P20 Pro?
6
Mane wycziscil Isco jak jiniora :)
0
O co chodzi z tym Rodo?
0
Ale skuteczna :)
0
Walczyl? Nie nazywajmy tego meczu walka :p
0
Moja rada jak sobie z tym poradzic:
Wyloguj email: Brak Rodo, Rodo! Wyjdz z fcbarca: Brak Rodo, Rodo! Zamknij lodowke: Brak Rodo, Rodo!
35
Hehe dobre dobre :)
0
Zapoda ktos linka piosenki na Mundial? Cos jutube mi sie dlugo laduje.
Edit. Dzieki za odpowiedzi,
Moim zdaniem srednia zeby nje powiedziec slaba, trzeba czekac na Shakire :)
0
Jeszcze niecale 3 gidzinki i lece w kime po nocce :p
0
Samsung Galaxy S8+ vs Huawei Mate 10 Pro
Co myslicie?
2
Placza o tego Griezmana ze daj spokoj. Ja do tego podchodze w ten sposob ze jak przyjdzie to swietnie a jak nie to tragedi nie bedzie. Mamy Coutinho, Dembele. Moze pojawi sie jakis fajny gracz fo srodka pola na rynku. W tej calej sytuacji cholernie szkoda mi Paco bo gosca bardzo lubie. Bede sledzil jego kariere po odwjsciu z klubu. Widzialbym go w Valenci albo Athleticu Bilbao jako nastepca Aduriza.
0
A jakie masz zdanie o najnowszym Huawei P20 Pro? :)