MarcinVeB4
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Nareszcie!!!!!
0
Porownywanie tych 2 sytuacji to debilizm :D
1
Biglia boszzzzzzzzz...
Dawaj Banege!!!!!
0
Ty wiesz co by sie tam dzialo i kto by przejal ta pilke. Reka byla to jest karny i tyle.
8
Karny w uj. Zatrzymal pilke reka, co mnie to obchodzi ze przypadek? Robiac wslisg musial sie z tym liczyc.
0
Meza to dzisiaj zjada Di Marie.
0
Co mnie to obchodzi? Reka byla przy ciele?
Nie!!! Zatrzymal ta reka byc moze akcje bramkowa.
Karny ewidentny.
1
Marcinika okularow zapomnial...
1
Marciniak lamie WIKINGA :p
2
Biglia to jest TRAGEDIA...
0
Kun Agueroooooo!!!!!!
1
Dokladnie tak.
3
Dzisiaj Francja, Argentyna, Dania i Chorwacja wygrywaja i bede zadowolony. Jeszcze jak Dembus i Messi doloza po golu to juz wg bedzie pieknie :)
Czuje tez w kosciach ze Rakieta cos ustrzeli :)
0
No ja nie mowie ze wszyscy...
1
Tez macie wrazenie ze za max 5 lat w Barcelonie nastana suche lata? Bedziemy sie bic o TOP4. To co sie dzieje obecnie w klubie to jest jeden wielki chaos. Wszyscy robia co chca, maja co chca. Nikt juz nie patrzy na to ja jeszcze 4-5 lata temu, w sensie marzen o grze dla Barcy. Kiedys wystarczylo ze Barca zainteresowala sie jakims graczem a on odrazu tracil glowe a teraz wybierze jakis Liverpool czy City. Jeszcze jak teraz sprowadza Di Marie to ja sie zalamie :( Mogliby powalczyc o Rabiota.
3
Messi to bedzie operowal na 30-40 metrze :D
5
Maroko nie kalkuluje, chca szybko zabic mecz :)
0
Juz nie bo wrocil do Watfordu :) Gral w Leganes :)
5
Maroko imponuje :) Maja plynnosc w grze :)
5
Takie tempo ze obraz nie wyrabia :ppp
0
Do zrobienia.
0
Heheh :) Dobrze ze krowy nie chcieli wniesc :p
2
Dno ale ogladasz na Tvp...
0
W moich oczach sytauacja z Antkiem jest bardzo podobna do tej z Verattim. Wykorzystali zainteresowanie Barcelony zeby zalatwic lepsze kontrakty. Nie wierze w to ze Antek chcial przyjsc do Barcelony. Bardzo mocno chcialem go zobaczyc w koszulce Barcy ale nie bede plakal bo noe on powinien byc celem numer jeden. Byl on okazja na rynku ale nie wyszlo, mowi sie trudno jedzie sie dalej. On nas po prostu wykorzystal i tyle. Takie jest moje zdanie i nie musicie sie z nim zgadzac.
0
To juz faktucznie lepszy ten Thiago :)
0
LENGLET, De Jong i moze jakis Martial czy Fekir(cos podobnego, nie mowie ze zaraz on)
2
Fekir to kozak :) Bardzo bym go chcial :)
0
Jemu chodzilo o Adriana Ramosa :) Tego co gral w BvB i Granadzie :p
3
Urugwaj ich pocisnie :)
2
I Messiego nam zabiora...