14

Jestes Polakiem i kibicowales reprezentacji Niemiec? To uj z ciebie za Polak.

1

Bez jaj...

0

Marek Krzykacz na trybunach w rozowym :p

2

Inny mecz chyba ogladam.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Dawac Szwedzi!!!!!!

1

Jal dlamnie to on znika w waznych meczach.

2

To klasowym czy Pjaniciem?

84

Jak ja tesknie za czasami kiedy maialem 10 lat. Kiedy ogladalem sobie Gallactic Football, czy Krol Szamanow. To bylo zycie a nie to co teraz problem goni problem. Wstyd sie przyznac ale ogladalem razem z siostrami H2O(o tych syrenkach). Szkoda ze to tak szybko minelo i juz nigdy nie powroci :(

0

Bo jak Kristianu przyGRZMOCI to mucha nie siada :p

0

Zobaczymy co czas przyniesie aczkowlwiek chyba nie ma powodow do zmartwien.

1

Wiecznie mlody jak Brozek :)

1

Jeszcze ktos do ataku by sie przydal. Moze Mratial albo Fekir. Zadnych Willianow bo jak ma przyjsc Willian to juz lepiej zostawic Paulinho.

10

Nie wiem dlaczego ale czuje w kosciach ze ten Arthur to bedzie niezly kozak w srodku. W tym sezonie bedzie sie dopiero ogrywal ale jego prawdziwe oblicze zobaczymy w jego drugim sezonie. Gosc jest mlodszym odwzorowaniem Xaviego. Wiadomo ze on gral tylko w Brazyli ale cos w nim jest z Xaviego :) Ogolnie smiesza mnie te strachy przed tym ze skonczymy jak Milan. Mamy mlodego swietnego bramkarza jednego z 3 obecnie najlepszych bramkarzy. Umtiti(bardzo solidny obronca), Semedo(jak zlapie luz i pewnosc siebie to bedzie kotem), Yerry Mina(na MS pokazal ze jest materialem na swietnego obronce) Arthur(o nim juz wspominalem), Coutinho(Nie trzeba nic dodawac), Alena(trzeba go ogrywac w 1 zespole), . Dembele(ogromny potencial, mam nadzieje ze zaprezentuje go nam w przyszlymsezonie) Dodatkowo mamy takich mlodych graczy jak Oriol Busquets, Miranda czy Puiq. Lenglet rowiez moze wkrotce zostac zawodnikem Barcy. Ja jestem spokojny o przyszlosc.

23

Gomes 40, Cillesen 50?

Jaja sobie robisz?

1

Niech Chinole placa klauzule za Paulinho tak jak Barca. Jak Barca wysylala oferty to mieli to w d... a teraz sami wyslaja.

3

No Krycha napewno.

2

Czyli kwestia godzin xd

7

Ale brednie...

Po 1 Dembele ma za soba ciezki sezon a po 2 to od kiedy Dembele to pozycja Tolisso?

0

Warto wymienac Samsung Galaxy s8 na s9 ?

1

Kurla.

5

Szary robak z GoT :)

0

Carrasco, Oscar, Alex Teixeira.

Tych gosci mi jest bardzo szkoda. Tak sie zmarnowali :(

0

Francowata pilka :p.

0

Tylko ze wlasnie w trybie Gra mam duzy input lag.

12

Bella Ciao, Bella Ciao, Bella Ciao, Ciao Ciao.

0

Aktualnie. Dembele i Coutinho przepracuja pelny okres przygotowawczy. Mozna sie postarac o Martiala czy Fekira i atak bylby bardzo mocny.

1

No w srodku to niema na n iego mocnych :) Szkoda ze on niema 25 lat...

1

Mam pytanko do posiadaczy PS4 slim.

Grajac w GoW na trybie GRA mam straszne spadki fps a grajac np w trybie film plynnosc juz jest lepsza ale w scenkach tez mam duze przymulnia. Ktos wie jak to naprawic? Dodam ze gram na tv 4k z Hdr.

0

Suarez, Coutinho, Dmebele, Paco. Messi, Munir.

Dobrze bedzie :) Ja bym sprowadzil jakoegos Fekira czy Martiala :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?