MarcinVeB4
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
Jestes Polakiem i kibicowales reprezentacji Niemiec? To uj z ciebie za Polak.
1
Bez jaj...
0
Marek Krzykacz na trybunach w rozowym :p
2
Inny mecz chyba ogladam.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Dawac Szwedzi!!!!!!
1
Jal dlamnie to on znika w waznych meczach.
2
To klasowym czy Pjaniciem?
84
Jak ja tesknie za czasami kiedy maialem 10 lat. Kiedy ogladalem sobie Gallactic Football, czy Krol Szamanow. To bylo zycie a nie to co teraz problem goni problem. Wstyd sie przyznac ale ogladalem razem z siostrami H2O(o tych syrenkach). Szkoda ze to tak szybko minelo i juz nigdy nie powroci :(
0
Bo jak Kristianu przyGRZMOCI to mucha nie siada :p
0
Zobaczymy co czas przyniesie aczkowlwiek chyba nie ma powodow do zmartwien.
1
Wiecznie mlody jak Brozek :)
1
Jeszcze ktos do ataku by sie przydal. Moze Mratial albo Fekir. Zadnych Willianow bo jak ma przyjsc Willian to juz lepiej zostawic Paulinho.
10
Nie wiem dlaczego ale czuje w kosciach ze ten Arthur to bedzie niezly kozak w srodku. W tym sezonie bedzie sie dopiero ogrywal ale jego prawdziwe oblicze zobaczymy w jego drugim sezonie. Gosc jest mlodszym odwzorowaniem Xaviego. Wiadomo ze on gral tylko w Brazyli ale cos w nim jest z Xaviego :) Ogolnie smiesza mnie te strachy przed tym ze skonczymy jak Milan. Mamy mlodego swietnego bramkarza jednego z 3 obecnie najlepszych bramkarzy. Umtiti(bardzo solidny obronca), Semedo(jak zlapie luz i pewnosc siebie to bedzie kotem), Yerry Mina(na MS pokazal ze jest materialem na swietnego obronce) Arthur(o nim juz wspominalem), Coutinho(Nie trzeba nic dodawac), Alena(trzeba go ogrywac w 1 zespole), . Dembele(ogromny potencial, mam nadzieje ze zaprezentuje go nam w przyszlymsezonie) Dodatkowo mamy takich mlodych graczy jak Oriol Busquets, Miranda czy Puiq. Lenglet rowiez moze wkrotce zostac zawodnikem Barcy. Ja jestem spokojny o przyszlosc.
23
Gomes 40, Cillesen 50?
Jaja sobie robisz?
1
Niech Chinole placa klauzule za Paulinho tak jak Barca. Jak Barca wysylala oferty to mieli to w d... a teraz sami wyslaja.
3
No Krycha napewno.
2
Czyli kwestia godzin xd
7
Ale brednie...
Po 1 Dembele ma za soba ciezki sezon a po 2 to od kiedy Dembele to pozycja Tolisso?
0
Warto wymienac Samsung Galaxy s8 na s9 ?
1
Kurla.
5
Szary robak z GoT :)
0
Carrasco, Oscar, Alex Teixeira.
Tych gosci mi jest bardzo szkoda. Tak sie zmarnowali :(
0
Francowata pilka :p.
0
Tylko ze wlasnie w trybie Gra mam duzy input lag.
12
Bella Ciao, Bella Ciao, Bella Ciao, Ciao Ciao.
0
Aktualnie. Dembele i Coutinho przepracuja pelny okres przygotowawczy. Mozna sie postarac o Martiala czy Fekira i atak bylby bardzo mocny.
1
No w srodku to niema na n iego mocnych :) Szkoda ze on niema 25 lat...
1
Mam pytanko do posiadaczy PS4 slim.
Grajac w GoW na trybie GRA mam straszne spadki fps a grajac np w trybie film plynnosc juz jest lepsza ale w scenkach tez mam duze przymulnia. Ktos wie jak to naprawic? Dodam ze gram na tv 4k z Hdr.
0
Suarez, Coutinho, Dmebele, Paco. Messi, Munir.
Dobrze bedzie :) Ja bym sprowadzil jakoegos Fekira czy Martiala :)