0

Kto tam jest 2 bramkarzem?

0

Ty zboczuchu :p

Edit. Taktyczny :)

0

2 0 !!!!!! Jest dobrze :)

2

#NigeriaMusisz.

0

Ty tam wiesz...

1

Graja do przodu a nie muruja.

4

Jak Nigeria wygra to bedzie lepiej dla Argentyny.

0

Antyfootball musi odpadac!!!!!!!

0

Bo???

13

Wygrana Nigeri lepsza.

0

Jak Nogeria sobie radzi? Moga to wygrac ? Pytam bo niestety nie moge ogladac :D

0

Mialem tak ale specjalnie zmienilem bo tak dziwnie to wyglada :p

2

Wejdz na jego profil i sie dowiesz LENIU JEDEN!!!!!

0

No tak ale ja to bym chcial zeby w koncu zagrali z jajem i pokazali na co ich stac.

0

Jak Argentyna chce byc Mistrzem Swiata to z Chorwacja czy Nigeria musza wygrywac.

0

MarioVeB- kto jest lepszy od Dele Aliego? Z jego rocznika? Na jego pozycji?

0

No troche beka :) A wy nie chcecie 48 zespolow :p

0

I to jest najpoekniejsze w footbolu :)

1

To ten co wjechal w nogi Vidala? Tez go nie trawie.

0

Arda co ty jeszcze tu robisz? Ty juz dawno w Turcji :)

0

Jakiegos linka????

1

Kapitalne info :)

0

Zamiast Martiala mozna sprobowac Fekira :)

3

Gral na wypozyczeniu w Leganes ale teraz wrocil do Watfordu.

5

Slabe w uj...

1

Islandia to jednak klasa wyzej niz Iran :)

0

W skladzie jest i na tym sie jego rola konczy :p

0

6 pkt maja :p.

1

Dotykowy, najlepiej jakby mial tez kolorowy wyswietlacz :p

10

Wszystko ladnie pieknie tylko on nie jest wart 80 mln i na dodatek ma juz 28 lat.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?