MarcinVeB4
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kto tam jest 2 bramkarzem?
0
Ty zboczuchu :p
Edit. Taktyczny :)
0
2 0 !!!!!! Jest dobrze :)
2
#NigeriaMusisz.
0
Ty tam wiesz...
1
Graja do przodu a nie muruja.
4
Jak Nigeria wygra to bedzie lepiej dla Argentyny.
0
Antyfootball musi odpadac!!!!!!!
0
Bo???
13
Wygrana Nigeri lepsza.
0
Jak Nogeria sobie radzi? Moga to wygrac ? Pytam bo niestety nie moge ogladac :D
0
Mialem tak ale specjalnie zmienilem bo tak dziwnie to wyglada :p
2
Wejdz na jego profil i sie dowiesz LENIU JEDEN!!!!!
0
No tak ale ja to bym chcial zeby w koncu zagrali z jajem i pokazali na co ich stac.
0
Jak Argentyna chce byc Mistrzem Swiata to z Chorwacja czy Nigeria musza wygrywac.
0
MarioVeB- kto jest lepszy od Dele Aliego? Z jego rocznika? Na jego pozycji?
0
No troche beka :) A wy nie chcecie 48 zespolow :p
0
I to jest najpoekniejsze w footbolu :)
1
To ten co wjechal w nogi Vidala? Tez go nie trawie.
0
Arda co ty jeszcze tu robisz? Ty juz dawno w Turcji :)
0
Jakiegos linka????
1
Kapitalne info :)
0
Zamiast Martiala mozna sprobowac Fekira :)
3
Gral na wypozyczeniu w Leganes ale teraz wrocil do Watfordu.
5
Slabe w uj...
1
Islandia to jednak klasa wyzej niz Iran :)
0
W skladzie jest i na tym sie jego rola konczy :p
0
6 pkt maja :p.
1
Dotykowy, najlepiej jakby mial tez kolorowy wyswietlacz :p
10
Wszystko ladnie pieknie tylko on nie jest wart 80 mln i na dodatek ma juz 28 lat.