MarcinVeB4
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
To ogladaj...
5
Sterling po dlugim :pppppp
7
Gdzie ten Jacek to wyczytal? Xd
1
Ponownie on :p
0
Czytalem to tylko nie rozumiem tego ze obraz i kolory sa faktycznie ladniejsze ale plynnosc gry jest tragiczna.
0
Koledzy czy majac Ps4 Slim warto grac w HDR? Musze przyznac ze w tym trybie strqsznie scinaja gry i niewiem czy tak ma byc czy o co biega?
2
Nie znasz Felipe Andersona, Ogbonny czy Creswella to o czym my gadamy?
9
Malo wiesz o pilce to nie dziwota...
20
Bosszzz znowu ten Thiago...
1
Smieszne dla takich ludzi jak ty...
13
Nie spac, zwiedzac dobra ide spac bo juz czas :p
0
I Willian za 70 milionow...
0
Dlatego napisalem ze max do 45 mln. Jak oni dadza za niego wiecej to beda frajerami...
0
Arthur, Lenglet, Rabiot i Willian za max 40-45 mln i byloby miodzio.
61
No ja tu siedze praktycznie caly czas i pierwszy raz to czytam.
1
Panie za 3 stowki to cinkusia pan wyrwie :p
0
Na Srodkowym Napastniku? Puknij sie w glowe...
8
Nie tlumacz im tego bo oni patrza tylko na nazwiska.
Ja osobiscie wolabym Martiala ktory moze zagrac na Ls czy na Sn.
0
Podeslij mi tez :)
2
To masz szczescie ze nie wiesz. To bylo oblesne.
0
Kante chyba nie ma szans. Rabiot jest juz bardziwj realny.
0
Podzielam zdanie.
0
Jak Dembele pokaze swoj talent to Willian bedzie na lawce.
1
Moim skromnym zdaniem to oboje odpala :)
1
Normalnie dzwon i ci odblokuja.
3
15 zl oplaca sie.
10
A kogo ty byc chcial na stopera?
0
I bardzo dobrze.
0
Hip hip hura, hip hip hura mamy Lengletaaaa.
Wiem slabe :p
3
Hazard i Rabiot jak juz mamy byc tacy rozrzutni.