9

To ogladaj...

5

Sterling po dlugim :pppppp

7

Gdzie ten Jacek to wyczytal? Xd

1

Ponownie on :p

0

Czytalem to tylko nie rozumiem tego ze obraz i kolory sa faktycznie ladniejsze ale plynnosc gry jest tragiczna.

0

Koledzy czy majac Ps4 Slim warto grac w HDR? Musze przyznac ze w tym trybie strqsznie scinaja gry i niewiem czy tak ma byc czy o co biega?

2

Nie znasz Felipe Andersona, Ogbonny czy Creswella to o czym my gadamy?

9

Malo wiesz o pilce to nie dziwota...

20

Bosszzz znowu ten Thiago...

1

Smieszne dla takich ludzi jak ty...

13

Nie spac, zwiedzac dobra ide spac bo juz czas :p

0

I Willian za 70 milionow...

0

Dlatego napisalem ze max do 45 mln. Jak oni dadza za niego wiecej to beda frajerami...

0

Arthur, Lenglet, Rabiot i Willian za max 40-45 mln i byloby miodzio.

61

No ja tu siedze praktycznie caly czas i pierwszy raz to czytam.

1

Panie za 3 stowki to cinkusia pan wyrwie :p

0

Na Srodkowym Napastniku? Puknij sie w glowe...

8

Nie tlumacz im tego bo oni patrza tylko na nazwiska.

Ja osobiscie wolabym Martiala ktory moze zagrac na Ls czy na Sn.

0

Podeslij mi tez :)

2

To masz szczescie ze nie wiesz. To bylo oblesne.

0

Kante chyba nie ma szans. Rabiot jest juz bardziwj realny.

0

Podzielam zdanie.

0

Jak Dembele pokaze swoj talent to Willian bedzie na lawce.

1

Moim skromnym zdaniem to oboje odpala :)

1

Normalnie dzwon i ci odblokuja.

3

15 zl oplaca sie.

10

A kogo ty byc chcial na stopera?

0

I bardzo dobrze.

0

Hip hip hura, hip hip hura mamy Lengletaaaa.

Wiem slabe :p

3

Hazard i Rabiot jak juz mamy byc tacy rozrzutni.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?