MarcinVeB4
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Lubie cie za takie infa :p
1
Czas leci strasznie szybko... Popatrz tez na to ze juz za 17 dni Barca zagra z Totkami :)
0
Jak myslisz kupiq tego Rabiota czy jednak nic z tego nie wyjdzie? Jak oceniasz ten trqnsfer?
3
Mialabyc Barca, Chelsea, Arsenal a bedzie Fulham :p
0
Big Sam :!!!!!!!!!!!!!!!!!
1
Rabiot to najlpesza opcja. Gwiazdke w pomocy juz mamy teraz potrzebujemy mlodego pracusia :D
15
Kamien a w zasadzie glaz spada z serca...
2
To Bartek teraz cale sily rzuci na Renato Augusto :p
1
Czuje w kosciach ze to bedzie kozak :)
Zobqczymy co czas przyniesie :p
3
A kogo ty bys wolal? Polamanca Thiago, buntownika Verattiego czy gwiazdeczke Pogbe?
1
W czwartek o 13 15 jest zaplanowana prezentacja :)
2
La Decision Griezmanna o transferze do Legii o ktorej i na ktorym ? ;P
3
Kante, Cafu, Remy.
Mecz legend i oldbojow?
0
Co to wg za goscie???????
0
Niech daja 400 mln i Mbappe :pp
0
Chodzilo mi o Maroko...
0
Jaka patola....
14
Coutinho wymienic na Mbappe i Verattiego. Tak to widze :) Moze jeszcze noech dorzuca Rabiota i Marquinhosa.
Wara od Filipka!!!!!!!!!
7
Blagam niech Barca ruszy po Martiala. On na lewym skrzydle wraz z Coutinho byliby zajeb.....
0
Gdzie to pisze ze podpisal na 4 lata?
4
O co wg chodzi bo ja tego nie rozumiem? Wypozyczyli goscia kupionego rok temu za 40 mln ktory po tym roku zapewne wroci do nas i bedzie tylko pobieral pensje nic nie grajac. Cos ala Turan. Mogli go juz zostawic a nie. Wychodzi na to ze Guaghzou ma Paulinho + 40 mln. Wychodzi na to ze my za wypozyczenie Paulinho na rok zaplacilismy 40 milionow. Ku.... m....
1
Szoda ze Barca nie ruszyla po Mahreza :(
3
Wolyn na tvp 1 jakby ktos chcial obejrzec :)
0
Drodzy koledzy poszukuje jakiegos fajnego bezrekawnika na lato z FcB. Poleci ktos cos? :)
0
Drodzy koledzy planuje wytatuowac sobie cale przedramie, mam juz swoj projekt ale mam pewbe obawy. Czy taki zabieg bardzo boli?
7
Moim zdaniem to Semedo juz jest sukcesem.
0
Zdjecia faktycznie takie dobre?
0
Samsung Galaxy s9 czy p20 pro?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Fotke? '